Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

02 paź 2013 - 20:49:13

Cytat
body_mind_spirit
booonia podaj mi link do tego Breaking in, breaking out - Picture house, bo ja wszędzie szukam, tekst jest, ale samej piosenki nie ma :(

Dołączam do prośby :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

02 paź 2013 - 20:54:52

Cytat
madzwocho
Dziewczyny potrzebuję pomocy. Wczoraj byłam w 3 mohito ( szukałam rozmiaru spodni, Pani nie umiała sprecyzować w którym są - błąd systemu) i leciała cudna piosenka, niestety wiem tylko tyle że spiewała ją kobieta taki dość piskliwy głos i napewno było tam słowo nightmare i coś jakby "things i never had" które było jakby refrenem, powtarzanym kilka razy. Niestety nie wsłuchałam się w więcej słów i teraz uporczliwie jej szukam. Nie jest to Beyonce, nie te słowa.. Może któraś z Was pracuje w Mohito albo może zna tą piosenkę po prostu i może mi pomóc :)

http://www.tekstowo.pl/piosenka,lindsay_lohan,something_i_never_had.html ?

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

13 paź 2013 - 18:10:43

Dziewczynyyy co to moze byc za piosenka?/ dodam ze co jakis czas ja teraz słysze/
leci jakos tak:

tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)

i
tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)


ti tu tututu titutitu - wszystko taki jakby gwizd ;)oprocz tururu- to taki wstep



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-13 18:11 przez sindifresh.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

25 paź 2013 - 22:53:02

Dziewczyny szukam piosenki z zajęć ZUMBY :D

Kojarzy mi się ona z rosyjskimi rytmami (coś jak Kalynka), właściwie nie ma w niej słów, co chwilę jest klaskanie, raz na jakiś czas padnie słowo "zumba". Może wiecie o co chodzi? :D

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

26 paź 2013 - 18:09:16

Cytat
sindifresh
Dziewczynyyy co to moze byc za piosenka?/ dodam ze co jakis czas ja teraz słysze/
leci jakos tak:

tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)

i
tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)


ti tu tututu titutitu - wszystko taki jakby gwizd ;)oprocz tururu- to taki wstep

Może to?



Modestep

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

31 paź 2013 - 10:41:22

Witajcie, poszukuje piosenki z zajęć zumby. W refrenie jest chyba fallow away czy coś takiego, śpiewa dziewczyna, bardzo energiczna piosenka robimy przy niej tzw. samoloty i duzo podskoków.
Bardzo proszę o pomoc w miarę możliwości.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

31 paź 2013 - 12:51:34

Uwaga, uwaga, szukam piosenki:)

To chyba jakaś nowość, piosenka śpiewana na dwa głosy, jeden z nich męski, niski tębr, przypomina głos Adama Nowaka z Raz Dwa Trzy. Słyszałam ją tylko raz w radio, w tytule chyba był wyraz "anioł", zapamiętałam słowa z refrenu "gdybym mógł umrzeć u twych stóp". Próbowałam wyszukać jej po tekście (kiedy jeszcze pamiętałam go więcej;) ) i nie było. Ktoś, coś? Proooooooszę.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

02 lis 2013 - 19:44:59

Szukam piosenki często oglądałam jej teledysk na eska tv i śpiewa ją Nicco z dziewczyną z tego teledysku

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

19 lis 2013 - 12:10:30

Kochane DZIEWCZYNY, JA SZUKAM CZEGOS NIESTANDARDOWEGO,
szukam tej piosenki rozpaczliwie i nic...
wiem, ze :

1) slychac ja w zwiastunie 12 odcinka 3 serii Lekarzy (nie wiem, byc moze leciala równiez w pozostalych odcinkach i seriach - nie wiem tego, bo nie ogladam),

2) wyswietlono ostatnio dokument w tvn style o zamordowanej modelce Agnieszce Kotlarskiej, tam równiez slychac ja w zwiastunie a potem razem z napisami koncowymi,

3) spiewa kobieta, fantastycznym glosem, muzyka pochodzi jak zawsze podaja ze zbiorów PARIS MUSIC, slysze tylko slowa SUMMER SUN...

bede ogromnie wdzieczna za pomoc

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

19 lis 2013 - 12:22:30

Cytat
Zuosnica
Uwaga, uwaga, szukam piosenki:)

To chyba jakaś nowość, piosenka śpiewana na dwa głosy, jeden z nich męski, niski tębr, przypomina głos Adama Nowaka z Raz Dwa Trzy. Słyszałam ją tylko raz w radio, w tytule chyba był wyraz "anioł", zapamiętałam słowa z refrenu "gdybym mógł umrzeć u twych stóp". Próbowałam wyszukać jej po tekście (kiedy jeszcze pamiętałam go więcej;) ) i nie było. Ktoś, coś? Proooooooszę.


w jakim radiu słyszałaś ? teraz można sprawdzić co puszczali o danej godzinie :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

19 lis 2013 - 20:24:12

Kochane DZIEWCZYNY, JA SZUKAM CZEGOS NIESTANDARDOWEGO,
szukam tej piosenki rozpaczliwie i nic...
wiem, ze :

1) slychac ja w zwiastunie 12 odcinka 3 serii Lekarzy (nie wiem, byc moze leciala równiez w pozostalych odcinkach i seriach - nie wiem tego, bo nie ogladam),

2) wyswietlono ostatnio dokument w tvn style o zamordowanej modelce Agnieszce Kotlarskiej, tam równiez slychac ja w zwiastunie a potem razem z napisami koncowymi,

3) spiewa kobieta, fantastycznym glosem, muzyka pochodzi jak zawsze podaja ze zbiorów PARIS MUSIC, slysze tylko slowa SUMMER SUN...

bede ogromnie wdzieczna za pomoc




nikt nie jest w stanie mi pomóc ?

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

19 lis 2013 - 20:36:39

haniula001 - sunbird - william henries & michael holborn ? Albo tego samego wykonawcy Tell me ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 20:37 przez 23karina.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

19 lis 2013 - 20:43:43

Cytat
sindifresh
Dziewczynyyy co to moze byc za piosenka?/ dodam ze co jakis czas ja teraz słysze/
leci jakos tak:

tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)

i
tururu

Ti tu, tututu titutitu, tututu titutitu, cos tam cos tam so good(chyba)


ti tu tututu titutitu - wszystko taki jakby gwizd ;)oprocz tururu- to taki wstep



Chyba chodzi o to :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

23 lis 2013 - 18:19:49

Szukam piosenki, która jest tłem do reklamy świątecznej APARTu. Występuję w niej Anja Rubik z mężęm. Reklama ta leci zawsze przed programami TVN'u (sponsorem programu jest...)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

07 gru 2013 - 22:02:48

Szukam polskiej piosenki w której raz za razem padają po sobie słowa "naprawdę, naprawdę...". Piosenka kojarzy mi się z głosem męskim, ale też żeńskim(nie wiem, dlaczego oba na raz), więc możliwe że to nie jest solówka jednej osoby, tylko duet, oczywiście mogę się mylić ! Ma ktoś jakiś pomysł ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Metallica Through the Never - ogladal juz ktos?