Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

informacje o żywieniu

4 minuty temu

produkty do domu online

44 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

29 mar 2014 - 11:16:36

Cytat
Dziugowa
Alexandra Burke- Broken heels

Dziękuję, o to właśnie chodziło :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

29 mar 2014 - 11:43:21

Cytat
sialalalala07




Jaki tytuł ma ta piosenka? Nie mogę jej znaleźć. Z góry dziękuję ;)

The october leaves - wiecznie znani, bardziej obcy

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

13 maj 2014 - 10:20:01

Poszukuję utworu, który leciał w Tesco w Krakowie.
Wokalistka zagraniczna, piosenka w języku angielskim. Delikatny głos, nostalgiczny utwór.
Pamiętam niestety tylko strzępy tekstu... coś z "First time you kissed my lips" (być może nieco inaczej).
Nie jest to My First Kiss - 3OH!3 ft. Ke$hy ani Kaci...
Szanse na znalezienie małe,ale... :)

Szukam też innej piosenki, która leciała w New Yorker w Galerii Krakowskiej około miesiąc temu,ale tu szanse są mniejsze,bo było to coś w stylu muzyki elektronicznej/disco, bez słów ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-13 10:22 przez vanilia18.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

12 lip 2014 - 18:09:42

Szukam teledysku.
Piosenka z gatunku dance/alt
teledysk przedstawia parę w różnych sytuacjach, które są opisane za pomocą liczb: liczba wypitych butelek wina. pocałunków, orgazmów, spędzonego czasu, kłótni, przeprosin itp. Teksty wypisane są białą czcionką. Dziewczyna jest krótko obciętą blondynką.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

12 lip 2014 - 18:31:39

Z takiego czegoś kojarzę tylko polską piosenkę.
Jacek MEZO Mejer & Hania Stach - NA NOWO.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

12 lip 2014 - 18:49:41

Dlatego ja sobie ściągnełam na telefon apkę 'Shazam' i jak leci gdzieś nurtujący mnie utwór to szybko odpalam i wiem co to za nuta ;)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

12 lip 2014 - 19:26:39

Cytat
Fashion_kills_fast
Szukam teledysku.
Piosenka z gatunku dance/alt
teledysk przedstawia parę w różnych sytuacjach, które są opisane za pomocą liczb: liczba wypitych butelek wina. pocałunków, orgazmów, spędzonego czasu, kłótni, przeprosin itp. Teksty wypisane są białą czcionką. Dziewczyna jest krótko obciętą blondynką.


wilkinson-afterglow -uwielbiam tooo:)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

24 lip 2014 - 21:12:29

POMOCY
Szukam dla chłopaka piosenki słowa to : "Dalej dalej ukochana obracaj się. nich twoja zwiewna suknia wciąż wiruje" Bardzo proszę o Pomoc :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

18 kwi 2015 - 19:14:59

Poszukuję piosenki z teledysku,który widziałam.
W teledysku w knajpce siedzi samotnie młody czarnoskóry mężczyzna. Poza nim jest tylko dziewczyna czekająca na swoje danie. Kiedy mężczyzna zaczyna ją zaczepiać, dziewczyna udaje,że pisze coś na telefonie, nie jest zainteresowana. Kiedy on się przysiada,to zmienia stolik.
Mężczyzna tańczy obok jej stolika,na końcu dziewczyna uśmiecha się,wstaje i przez parę sekund tańczy z nim. Następnie odbiera zamówienie i wychodzi z lokalu. Mężczyzna znów siedzi sam,jak na początku.
Słowa jakie zapamiętałam to: "baby", "give me a chance to understand"

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

02 mar 2016 - 22:09:49

Oglądaliście You Can Dance? tańczył chłopak z Tunezji, strasznie spodobał mi się utwór do którego tańczył. Może ktoś kojarzy?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

25 kwi 2016 - 12:38:55

A masz może ten odcinek? Znam branżę, więc może pomogę.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

28 sie 2016 - 20:12:59

Chciałam podbić temat :)Ostatnio w radiu słyszałam piosenkę (na 95%) Formacji Nieżywych Schabów, ale... no właśnie pewna nie jestem. Melodyjna, chyba coś ich nowego, bo nie znam tego kawałka, a mi się spodobał. A że to Schaby to tak celuję, bo głos podobny do głosu Olka Klepacza. Wpadała w ucho, ale potem nie powiedzieli, kto śpiewał nuci

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

29 sie 2016 - 08:14:45

socks, znalazłam nowy singiel FNS, może o tą piosenkę Ci chodzi?




Swoją drogą,cóż za zaskoczenie, że wydają nowy album.Tyle lat o nich nie słyszałam, a to polski kultowy zespół. :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

30 sie 2016 - 18:40:18

Tak, właśnie o tą! Od razu poznałam, jak odpaliłam teledysk :) Swoją drogą też bardzo fajny. Obśmiałam się podczas oglądania tańczy Dzięki Vancy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hannibal od kuchni