Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:38:43

U mnie tak przejawia sie pms, wiec moze to tylko to ^^ odprez sie :)) a jak to nic nie da popros zeby facet mocno cie przytulil, wtedy na pewno poczujesz sie kochana bardziej niz jakies tam laski ze zdjec :))

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:41:27

Nie powinnas do zadnej laski sie porównywać ,gdyż kazda z nas jest inna i ma to cos w sobie,dla spokoju-spróbuj magnez zażywac on uspokoi twoje nerwy na byle co,bedziesz miała o wiele więcej cierpliwości naprawde sporo czasu upłynie nim cie ktos z równowagi wyprowadzi.A co do chłopaka ,,, duzo bym sie pozastanawiała nad waszym zwiazkiem.pozdrawiam życząc spokoju.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:39:54

Cytat
kamisssss
Cytat
paolinka6623
pogadaj z chłopakiem on ma chyba najwiekszy wpływ na poczucie Twojej wartości.. I wyluzuj kobieto :D

właśnie o to chodzi że rozmawiam za każdym razem, i on mnie nie rozumie. Jeszcze mówi że nic nie jest złego w tym że spojrzy na nagą dziewczynę, i takim gadaniem sprawia że jest jeszcze gorzej i już nawet nie chce mi się z nim rozmawiać.. powtarza że jestem męcząca tym swoim gadaniem i jak zwykle "zachowuję się jak dziecko".
szczerze mówiąc też nie widzę w tym nic złego.

Kobieto, kup sobie ładną bieliznę, potańcz przed lustrem, powiedz sobie, ze jesteś zarąbista, zrób sobie jakiś prezent... Wszystko siedzi w głowie. Jak będziesz czuć sie zarąbista to i dla niego będziesz zarąbista

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:41:26

Cytat
kamisssss
Cytat
paolinka6623
pogadaj z chłopakiem on ma chyba najwiekszy wpływ na poczucie Twojej wartości.. I wyluzuj kobieto :D

właśnie o to chodzi że rozmawiam za każdym razem, i on mnie nie rozumie. Jeszcze mówi że nic nie jest złego w tym że spojrzy na nagą dziewczynę, i takim gadaniem sprawia że jest jeszcze gorzej i już nawet nie chce mi się z nim rozmawiać.. powtarza że jestem męcząca tym swoim gadaniem i jak zwykle "zachowuję się jak dziecko".
Ale on spojrzy na nią, bo akurat gdzieś mu się przewinie jej zdjęcie, czy szuka tych zdjęć i specjalnie je ogląda? Jak to pierwsze to nie wiem w ogóle o co Ci chodzi. Jak to drugie, to pewnie czegoś mu brakuje w związku. Masz niskie poczucie własnej wartości, uwierz w siebie i wiedz, że to Ty jemu się podobasz i pokaż mu to, że ma fajną laskę obok siebie.

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:41:38

Haha nieźle, sama się doprowadzasz do paranoi, pomóc możesz sobie tylko Ty, albo lekarz, innego wyjścia nie widze ;)

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:46:11

Cytat
gamegirl
U mnie tak przejawia sie pms, wiec moze to tylko to ^^ odprez sie :)) a jak to nic nie da popros zeby facet mocno cie przytulil, wtedy na pewno poczujesz sie kochana bardziej niz jakies tam laski ze zdjec :))


hmmm, biorę tabletki anty od miesiąca więc możliwe że to przez nie.. z samopoczuciem mam tak dzień w dzień;/
Cytat
skasna
Cytat
kamisssss
Cytat
paolinka6623
pogadaj z chłopakiem on ma chyba najwiekszy wpływ na poczucie Twojej wartości.. I wyluzuj kobieto :D

właśnie o to chodzi że rozmawiam za każdym razem, i on mnie nie rozumie. Jeszcze mówi że nic nie jest złego w tym że spojrzy na nagą dziewczynę, i takim gadaniem sprawia że jest jeszcze gorzej i już nawet nie chce mi się z nim rozmawiać.. powtarza że jestem męcząca tym swoim gadaniem i jak zwykle "zachowuję się jak dziecko".
Ale on spojrzy na nią, bo akurat gdzieś mu się przewinie jej zdjęcie, czy szuka tych zdjęć i specjalnie je ogląda? Jak to pierwsze to nie wiem w ogóle o co Ci chodzi. Jak to drugie, to pewnie czegoś mu brakuje w związku. Masz niskie poczucie własnej wartości, uwierz w siebie i wiedz, że to Ty jemu się podobasz i pokaż mu to, że ma fajną laskę obok siebie.


To było tak że jego kolega był w tym klubie i mówił "staryyy byłem na striptizie ale laska" itd. I mój postanowił obejrzeć zdjęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 15:47 przez kamisssss.

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:49:47

Cytat
kamisssss
To było tak że jego kolega był w tym klubie i mówił "staryyy byłem na striptizie ale laska" itd. I mój postanowił obejrzeć zdjęcia.
O reeety, no i co z tego :P Pewnie sama bym obejrzała jakby mi ktoś tak powiedział, z ciekawości, a nie z jakiegoś zboczenia czy chęci popatrzenia na gołe laski. Jakoś go to wyjątkowo podniecało czy ślinił się, czy po prostu sobie oglądał?

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:52:02

Heh, wiem cos na ten temat.. Tylko, ze moj kiedys nawet zakladal profile na fb na ktorych mial nawet moje kolezanki i mnie blokowal tylko po to aby miec dostep do innych o.O teraz ciagle sie o to klocicmy i ciagle sie z nim rozstaje tak mnie to rani.. Ale pozniej przeprasza mnie i mowi, ze juz nie bedzie i , ze nie wie co sie z nim dzieje i czemu to robi.. i tak juz od ponad pol roku.. W kolko.. do tej pory to go sprawdzalam a teraz nawet boje sie wejsc na jego laptopa..

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:52:55

Cytat
skasna
Cytat
kamisssss
To było tak że jego kolega był w tym klubie i mówił "staryyy byłem na striptizie ale laska" itd. I mój postanowił obejrzeć zdjęcia.
O reeety, no i co z tego :P Pewnie sama bym obejrzała jakby mi ktoś tak powiedział, z ciekawości, a nie z jakiegoś zboczenia czy chęci popatrzenia na gołe laski. Jakoś go to wyjątkowo podniecało czy ślinił się, czy po prostu sobie oglądał?

Ale ja doskonale wiem że nic z tego, po prostu mam już tak sama z siebie że dopadają mnie nerwy;) chociaż tego nie chcę. Czuję się taka beznadziejna, że mój chłopak zaciekawił się inną laską ;) Oglądał normalnie.

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:55:01

Cytat
kamisssss
Cytat
skasna
Cytat
kamisssss
To było tak że jego kolega był w tym klubie i mówił "staryyy byłem na striptizie ale laska" itd. I mój postanowił obejrzeć zdjęcia.
O reeety, no i co z tego :P Pewnie sama bym obejrzała jakby mi ktoś tak powiedział, z ciekawości, a nie z jakiegoś zboczenia czy chęci popatrzenia na gołe laski. Jakoś go to wyjątkowo podniecało czy ślinił się, czy po prostu sobie oglądał?

Ale ja doskonale wiem że nic z tego, po prostu mam już tak sama z siebie że dopadają mnie nerwy;) chociaż tego nie chcę. Czuję się taka beznadziejna, że mój chłopak zaciekawił się inną laską ;) Oglądał normalnie.
No to przestań się tak czuć :) Ile masz lat? Z ciekawości pytam, bo sama tak miałam w wieku 17-18 lat, nie mogłam przeżyć, że chłopak patrzył na inne tam sobie kiedyś nawet, że mu się podobały. Ale to głupie :P Mi samo z wiekiem przeszło.
Ubierz się bardziej wyzywająco, tak jak on chce, ale do łóżka, na co dzień na siłę się nie zmieniaj. Zrób parę kocich ruchów, zobaczysz, że on oszaleje i wróci Ci pewność siebie i zobaczysz, że tak naprawdę to tylko Ty go interesujesz :)

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 15:58:09

Cytat
skasna
Cytat
kamisssss
Cytat
skasna
Cytat
kamisssss
To było tak że jego kolega był w tym klubie i mówił "staryyy byłem na striptizie ale laska" itd. I mój postanowił obejrzeć zdjęcia.
O reeety, no i co z tego :P Pewnie sama bym obejrzała jakby mi ktoś tak powiedział, z ciekawości, a nie z jakiegoś zboczenia czy chęci popatrzenia na gołe laski. Jakoś go to wyjątkowo podniecało czy ślinił się, czy po prostu sobie oglądał?

Ale ja doskonale wiem że nic z tego, po prostu mam już tak sama z siebie że dopadają mnie nerwy;) chociaż tego nie chcę. Czuję się taka beznadziejna, że mój chłopak zaciekawił się inną laską ;) Oglądał normalnie.


No to przestań się tak czuć :) Ile masz lat? Z ciekawości pytam, bo sama tak miałam w wieku 17-18 lat, nie mogłam przeżyć, że chłopak patrzył na inne tam sobie kiedyś nawet, że mu się podobały. Ale to głupie :P Mi samo z wiekiem przeszło.
Ubierz się bardziej wyzywająco, tak jak on chce, ale do łóżka, na co dzień na siłę się nie zmieniaj. Zrób parę kocich ruchów, zobaczysz, że on oszaleje i wróci Ci pewność siebie i zobaczysz, że tak naprawdę to tylko Ty go interesujesz :)



Mam 19 lat. Teraz to mi na wszystko ochota przeszła, po tym jak zadzwonił i powiedział że jestem dziecinna, nienormalna i powinnam się leczyć..

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 16:12:57

jak miałam chyba 17-19 lat miałąm identycznie , nie wiedziałąm co już mam ze sobą zrobić , ale potem mi przeszło totalnie.

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 16:17:30

Kompleksy. W tym tkwi problem.

Mam 22 lata a zdarza mi się takie myślenie. Mam drobny biust, jestem niewysoka i szczupła, ogólnie nie czuję się kobieco... Przez to rani mnie gdy mój facet spojrzy na zaokrągloną tu i ówdzie kobietę. A nie daj Boże nagą... No i co - żyję jakoś, kocham go i staram się uwierzyć, że mu się podobam. W teorii ma rację, nie byłby z kimś, kto go nie kręci. Z drugiej strony wciąż myślę czego mi brakuje, że musi patrzeć na goliznę w sieci :(

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 16:31:13

Ja miałam identycznie, gdy brałam tabletki antykoncepcyjne. W późniejszym etapie to nawet potrafiłam płakać jak oglądałam komedie albo miałam takie schizy, że dzwoniłam do ex w trakcie pracy i kazałam mu niezwłocznie przejechać bo jak nie to groziłam, że się wyprowadzam. Nie umiałam tego wytłumaczyć, miałam świadomość czas że to jest złe ale czułam cały czas złość i nienawiść, która głownie przelewałam na faceta. Czepiałam się rzeczy wręcz trywialnych i nieistotnych. Po odstawieniu przeszło ale na ratowanie związku było za późno. Za dużo padło słów i mój były w pewnym momencie nie wytrzymał tych moich stanów.

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

coś ze mną nie tak:(

17 paź 2013 - 16:31:21

Cytat
kamisssss
Cytat
slodziak01
wiesz, ja mam bardzo podobnie jestem mega zazdrosna, przez co psuje wiele rzeczy. myślę ze to wynika z poczucia własnej wartości. niby myślę o tym, żeby być pewna siebie itd., ale jakoś nie potrafię i ciągle myślę o sobie źle...kiedys taka nie byłam;/

ja tak samo.. Kiedyś byłam pewna siebie, przebojowa na wszystko miałam ochotę a teraz boję się gdziekolwiek wyjść bo pewnie w otoczeniu będą jakieś ładne laski;)
mam to samo:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chyba się przeliczyłam na zmianę....