Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:29:32

rzodkieffka dzis nie bylo szafy do popoludnia;] cos bylo rozkminian na szafce miedzy innymi;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 22:30 przez kredka.

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:30:44

dziewczyna pyta i chce normalnych odpowiedzi a nie takich chamskich
kaszmir to portal dla kobiet a skoro już tu jesteś to nie musisz być taki opryskliwy

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:31:54

Cytat
kredka
rzodkieffka dzis nie bylo szafy do popoludnia;] cos bylo rozkminian na szafce miedzy innymi;]
dziekuje bardzo :)

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:33:10

Ale co my mamy jej odpowiedzieć? Wypunktować sposoby na to jak wyrwac faceta? :P Szafa to nie bravo :p

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:34:07

wiem ale nie musicie jej wysmiewac

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:37:26

Wyśmiewamy ją czy pytanie? :) Bo widzisz...to dwie bardzo różne sprawy :)

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:38:55

jeśli to ON zerwał to nie masz szans go uwieść bo widocznie Cię nie chciał,jeśli to Ty zerwałaś to masz jakieś szanse,ale miiikre..no chyba że zerwałaś,bo ON coś przeskrobał i wybaczyłaś mu to masz większe szanse,ale jeśli zerwałaś "bo tak"-bez powodu,to on raczej poważnie już Cię nie potraktuje...no a tak serio z własnego doświadczenia-NIE WCHODZI SIĘ DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI ojj święta prawda..POWODZENIA ogólnie życzę;)

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:52:50

Cytat
majka191
dziewczyna pyta i chce normalnych odpowiedzi a nie takich chamskich
kaszmir to portal dla kobiet a skoro już tu jesteś to nie musisz być taki opryskliwy
Naucz się dziecko najpierw poprawnie pisać nicki :) portal jak portal, ale internet jest dla ludzi. Jestem tu od dawna, a takie teksty jak Twoje, traktuje jak zeszłoroczny śnieg. Nie podoba Ci się? To nie czytaj. Proste! Nie? :D

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:56:06

były chłopak jest "były"i niech taki już zostanie

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:56:38

uspokójcie daŁna ;D

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 22:59:59

Cytat
kashmir082
Cytat
majka191
dziewczyna pyta i chce normalnych odpowiedzi a nie takich chamskich
kaszmir to portal dla kobiet a skoro już tu jesteś to nie musisz być taki opryskliwy
Naucz się dziecko najpierw poprawnie pisać nicki :) portal jak portal, ale internet jest dla ludzi. Jestem tu od dawna, a takie teksty jak Twoje, traktuje jak zeszłoroczny śnieg. Nie podoba Ci się? To nie czytaj. Proste! Nie? :D
nie nazywaj mnie dzieckiem bo sam masz rozum jak dziecko a swoja droga to dziwne zeby facet na babskim portalu przesiadywał

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 23:02:11

Cytat
majka191
Cytat
kashmir082
Cytat
majka191
dziewczyna pyta i chce normalnych odpowiedzi a nie takich chamskich
kaszmir to portal dla kobiet a skoro już tu jesteś to nie musisz być taki opryskliwy
Naucz się dziecko najpierw poprawnie pisać nicki :) portal jak portal, ale internet jest dla ludzi. Jestem tu od dawna, a takie teksty jak Twoje, traktuje jak zeszłoroczny śnieg. Nie podoba Ci się? To nie czytaj. Proste! Nie? :D
nie nazywaj mnie dzieckiem bo sam masz rozum jak dziecko a swoja droga to dziwne zeby facet na babskim portalu przesiadywał
Nie ma to jak "rasowa" riposta. Po stylu Twoich wypocin, śmiem twierdzić że starsza niż 27 lat to nie jesteś... Masz zapewne jakieś problemy, i napewno jednym z nich jestem ja :D bardzo mi przyjemnie :D
Jeżeli masz jeszcze jakieś dalsze zażalenia, to zapraszam na priv :) po co zasmiecać ten wątek dyskusją o dośc nikłym poziomie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 23:03 przez kashmir082.

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 23:03:48

Ekhm..! Pozwólcie, że się wtrącę..:D
Po pierwsze: Kashmir082 ja wiem, że facet męsko wygląda jak się denerwuje z reguły, ale wiesz...nie ma potrzeby :D
Po drugie: Na jakiej podstawie ludzie tu oceniają "rozum"?:P Rozumiem, że inteligencję można oceniać (np. jeśli ktoś nie rozumie prostego tekstu pisanego), ale nie popadajmy w skrajności :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 23:04 przez DiabelRogaty.

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 23:04:03

heh widzę,że niepotrzebnie się wysilam z ^^mądrościami^^ skoro wszyscy tu sobie jaja robią?:D

jak to zrobic?

30 lip 2009 - 23:04:44

Cytat
kashmir082
Cytat
majka191
Cytat
kashmir082
Cytat
majka191
dziewczyna pyta i chce normalnych odpowiedzi a nie takich chamskich
kaszmir to portal dla kobiet a skoro już tu jesteś to nie musisz być taki opryskliwy
Naucz się dziecko najpierw poprawnie pisać nicki :) portal jak portal, ale internet jest dla ludzi. Jestem tu od dawna, a takie teksty jak Twoje, traktuje jak zeszłoroczny śnieg. Nie podoba Ci się? To nie czytaj. Proste! Nie? :D
nie nazywaj mnie dzieckiem bo sam masz rozum jak dziecko a swoja droga to dziwne zeby facet na babskim portalu przesiadywał
Nie ma to jak "rasowa" riposta. Po stylu Twoich wypocin, śmiem twierdzić że starsza niż 27 lat to nie jesteś... Masz zapewne jakieś problemy, i napewno jednym z nich jestem ja :D bardzo mi przyjemnie :D
prawda kole w oczy
wiem wiem
dobranoc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak sie odkochac po0mocy