Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 06:49:46

mam wielkie problem dziewcvzyny zakochałam sie z nowu w swoim byłym nie wiem co mma robic on mnie nie chce wczoraj jechałam sobie rowerem do kolerzanki i zobaczyłam go z inna dziewczyna on mysli ze go sledziałmpowiedziałm mu jak było a on mi nie werzy co mam zrobic zeby sie odkochac albo zebym znowu mnie pokochała w co watpie bardzo :(

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 06:53:52

na starą milosc najlepszym lekarstwem jest nowa

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 07:00:42

juz była i to dwie ale jakos nie potrafie i zle mi było z tym niechciałm sie bawic kims kazdy ma uczucia

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 07:02:56

prosze pomozcie pogadajcie

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 07:46:36

Nie wiem co Ci napisać.... Musisz naprawdę przyjąć do wiadomości, że nie możesz z nim być. Pomaga też brak jakiegokolwiek kontaktu, nie odzywaj się, usuń jego numery itd, staraj się nie bywać w miejscach gdzie jest on... I pomyśl w ten sposób: Skoro Ty masz dziewczynę to ja też znajdę sobie faceta, takiego że Ci szczęka opadnie!!!

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 07:55:15

Najlepsze lekarstwo na starą miłość -NOWA!
Są wakacje korzystaj dziewczyno:)

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:32:14

praktycznie widizmy sie codziennie tyram tam gdzie on wiec nie ma opcji zeby go nie widziec ja za nim szaleje ja niechce nikogo inwego

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:34:25

Cytat
ankua
praktycznie widizmy sie codziennie tyram tam gdzie on wiec nie ma opcji zeby go nie widziec ja za nim szaleje ja niechce nikogo inwego

A czy on chce Ciebie tak jak Ty jego?Nie. Polecam zmienić pracę jeśli nie umiesz widywać go tak by nie cierpieć. Nie można zmusić do kochania;-)

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:37:59

on własnie nie chce mnie znac zły jest na mnie cytuje jego słowa"odjeb sie"

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:46:24

O matko,jakby mi tak facet powiedzial,to bym dawno zmienila o nim zdanie!Jesli tak do ciebie mowi-to nie ma sacunku,na takiego nie warto marnowac sobie zycia.JEstes mloda i zycie przed TOBA!!!!!!!wystarczy sie dobrze rozekzec.No a aby przestac o nim myslec,zacznij umawiac sie z kolezankami ,kolegami wychoc czeto gdzies poza miaso,badz dyskoteki....zajmij sie jakims hobby....troszke pomoze:-)GLowa do gory...jeszcze troche a nam tu napiszesz ze masz juz kogos:-)3mam kciuki!!!!!!!!!!!

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:47:44

ale co z tego jak ja tylko o nim mysle nie mam ochoty szukac nikogo jakos tak wszystko mi sie posypało

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:50:29

Cytat
Milena84
Najlepsze lekarstwo na starą miłość -NOWA!
Są wakacje korzystaj dziewczyno:)

Popieram:) aczkolwiek jakiś sentyment niestety zawsze pozostaje...

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:52:02

Cytat
ankua
ale co z tego jak ja tylko o nim mysle nie mam ochoty szukac nikogo jakos tak wszystko mi sie posypało

to nie szukaj a daj sie odnaleźć;)))

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:55:00

Po pierwsze- szanuj sie bardziej, zdobadz sie na to,zeby go olac ( albo udawac chociaz,ze jest ci juz obojetny) ,jak bedzie widzial ze Ci tak zalezy,to - nic nie uzyskasz ( skoro jestes dla niego taka łatwa zdobycza,to widac,ze juz odpuscił z jakiegos powodu).facet lubi zdobywac.raczej nie kreca go narzucajace sie panny.wiec ochłon,podejdz do tego z dystanesem. moze warto go sobie odpuscic ( sama widzisz,ze on juz nie chce,nic na sile) ,a jesli juz nie potrafisz,to przynajmniej zmien swoje zachowanie,niech zobaczy w tobie inna kobiete,nie zmusisz go do zainteresowania. przemysl to

jak sie odkochac po0mocy

31 lip 2009 - 08:56:21

nic na siłę. Zrób tak jak Ci kolega poradził "o............ę" od niego i zajmij się sobą. Nim się obejżysz na horyzoncie pojawi się ktoś warty uwagi. Dziś nie wyobrażasz sobie żyć bez niego, za jakiś czas będziesz się śmiać z siebie jak mogłaś być tak ślepa;-)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakochałam się w boskim kucharzu