Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

52 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 13:59:24

Hej Dziewczyny :)
Tak, jestem w pełni świadoma, że takie wątki były wstawiane milion razy.. lecz chcialabym prosic o pomoc.
Po 4latach związku chłopak powiedział, że to koniec. Bez konkretnego powodu. (zakładam że nie wchodzi w gre zdrada, klamsta i oszustwa, z obu stron ) Powod zawsze jest, ale w moim przypadku byl to bylejaki. Mija drugi dzień kiedy jestem sama. Spodziewałam się końca zwiazku bo przez długi okres nam sie nie układało i za wszelką cenę próbowaliśmy to ratować, ale na nic to wszytsko wyszło.
Czy Tesknie? raczej nie.
Czy chciałabym zadzwonić/napisać ? raczej nie.
Czy chciałabym się spotkać i porozmawiac ? raczej nie.
Czy kocham ? BARDZO
Czy chce sie przytulic ? BARDZO
Nie wiem sama co chodzi mi po głowie, zaczelam sie w tym wszystkim gubic. Czuję że nie straciłam go dwa dni temu, tylko to było już dużo wcześniej... Dlatego może aż tak bardzo nie tęsknie. wiem ze to juz koniec i on nigdy nie bedzie juz moj , dlatego wlasnie to boli mnie najbardziej. Ze on nie bedzie moj!
STRACIL MNIE! mam juz dosc tego wszytskiego ! nie chce sie ukrywac, plakac, chowac! CHCE STAWIC TEMU CZOLO !
CHCE BYC NIEZALEZNA, SILNA. Chce pokazac mu co starcil ! nie bede lecez zakichana w poduszce! tyć przed telewizorem ! i doprowadzac swoja kobieca dume i cialo do depresji!



DLATEGO PROSZE DROGIE, PIEKNE, KOCHANE, dziewczyny , kobiety, laski, feministki !
o pomoc, co zrobić jak się zmienić, aby życie teraz bez tego JEDYNEGO było inne, lepsze, kolorowe.



Proszę o rady.
Sama sobie chyba nie poradze, dlatego chce wyprobowac wszystkiego.
Pomóżcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 14:00 przez TanczGlupiaTancz.

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:03:42

moze idz na jakies zakupy do fryjera aby poczuc sie piekniejsza,poprawic sobie humor.Wyjdz z kolezankami,poszukaj sobie jakiegos hobby... jak nie wychodzi to nie ma co na siłe sie starac uwierz...

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:06:37

Ubierz się ładnie, umaluj zrób fryurkę i wyjdz na miasto z koleżankami knajpy puby i kolorowe drinki z palemkami stoją otworem :)

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:09:58

brawa dla Ciebie za postawe! za podejscie!
teraz jestes wolna, Twoje zycie jest tylko Twoje, mozesz robic co chcesz, poznawaj ludzi, baw sie dobrze, idz na zakupy, idz do fryzjera, zrob cos dla siebie, zapelniaj sobie czas, rob to co lubisz :) podziwiam, bo ja na pewno mialabym z tym trudnosc

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:12:01

ja zaczęłabym od fryzjera, zmiana fryzury dużo daję. Potem może kosmetyczka, dla przyjemności i zakupy :) Zaproś do siebie koleżanki na film i winko/drinki, idźcie do klubu wyszalej się.

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:14:07

wyjdz do ludzi, idz do fryzjera, kosmetyczki :))
Rob cos co sprawia ci przyjemnosc! :)
korzystaj z zycia i baw sie na calego :P

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:15:14

znajdź sobie jakieś zajęcie żeby nie myśleć o tym,odnów kontakty ze starymi znajomymi wyjdź do ludzi i ciesz się życiem,a w końcu miłość znajdzie cie sama;)

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:15:14

znajdź sobie jakieś zajęcie żeby nie myśleć o tym,odnów kontakty ze starymi znajomymi wyjdź do ludzi i ciesz się życiem,a w końcu miłość znajdzie cie sama;)

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 14:16:44

Ja 4 dni temu rozstałam się z chłopakiem po 3.5 roku, bez jakiegoś konkretnego powodu. Po prostu tak wyszło..

Również szukam sposobów na zorganizowanie sobie wolnego czasu. Niby studiuje zaocznie, mam dorywczą pracę, dużo obowiązków w domu, ale nie mam znajomych z którymi mogę wyjść...Koleżanki porozjeżdżały się na studia dzienne, nowi znajomi ze studiów są z rożnych stron Polski, a reszta koleżanek ma chłopaków/prace/szkołę - brak czasu na częste spotkania...

Do fryzjera nie chodzę , zakupy robiłam wczoraj i przedwczoraj ale co dalej ? Przyjdą święta, sylwester , "ferie zimowe" a ja nie będę miała ich z kim spędzić.. Jak tu poznać nowych ludzi ?

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 15:03:08

1. Włosy przemaluję z ciemnego brazu na herbaciany blond !
2. Siłownia, zapiszę się i wyrobie sobie tak jędrne pośladki, że jak mnie zobaczy to zasłonią mu cały świat !
3. Zaczne się uczyć. Przygotowywac do matury. Vademecum z Biologii w rece i jazda do matury !
4. Zacznę dbać o skóre i włosy !
5. Jakieś wypad do centrum po ciuszki czy tygodniowe wypadu do sh !
6. więcej imprez! taaak bedzie ich wiecej !


Wszystko to mam zamiar wykorzystac, juz od jutra zaczynajac od wlosow.
Ale dziewczyny szczerze ? to zajmmie mnie tylko na chwile. wroce do domu poloze sie spac i nadejda mnie mysli.. znajomi beda sie pytac dlaczego co on zrobil czy co ja zrobilam..


Jak mogę jeszcze uwolnic sie od tego JEDYNEGO ?

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 18:34:24

To może głupio zabrzmi, ale musisz go wykasować totanie ze swojej pamięci. Spójrz na ten związek tak: dużo rzeczy się nauczyłaś, spędzaliście ze sobą miłe chwile i masz już doświadczenie w niektórych sprawach, jakie decyzje podejmować, aby wyszło to Tobie na dobre. Nie szukaj winy u siebie, zobacz ile to w życiu dało Ci plusów, nie analizuj tego związku, wgl co się stało, to się nie odstanie-taka moja zasada. ;P Tak jak dziewczyny piszą-driny,puby, i różne zabawy, a może akurat spotkasz kogoś, nawet jeżeli ten ktoś miałby być na 1 noc. Nie wątpij w siebie! Jesteś młoda, świat stoi przed Tobą otworem. I pewnie ładna i zadbana, więc znalezienie koogoś to tylko kwestia czasu ;P
A przede wszystkim nie zapominaj o sobie!

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 18:37:29

Fryzjer i kosmetyczka, choćby sam manicur.:)

Nie myśleć o nim zbyt często.:) Może zapisz się na jakiś kurs? Poznasz nowych ludzi przy okazji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 18:41 przez corkachaosu.

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 18:41:30

fajnie że nie postanowiłaś zadręczać się i ryczeć w poduszkę
rób to co zawsze chciałaś a na ci nie miałaś czasu, korzystaj z tego że nie musisz do nikogo dostosowywać swoich planów

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 18:42:07

Wstań i idź pobiegać, wyładujesz złość:)
Słuchawki do uszu i proponuję np. Cher- Strong Enough:)
Napewno nastrój się polepszy- u mnie 100% skuteczności.

PRZEZ FACETA CHCE ZMIANY !

01 lis 2012 - 18:44:00

najlepszy sposób: SIŁOWNIA / FITNESS CLUB!

Sylwetka po niej jak marzenie, poznasz nowych ludzi, a feromony skoczą do maksimum! Oszaleje z żalu jak Cię potem zobaczy~!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uczucie do byłego chłopaka...