Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:34:43

hey:)pisze bo chce poznac wasze zdania.....jakie sa granice zazdrosci?ja jestem straaszie zazdrosna o mojego chlopaka i czzasem odstawiam takie akcje ze szkoda gadac....ale co zrobic....?a jak jest u was?kiedy was skreca z zazdrosci?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-10 11:35 przez dianulka184.

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:37:40

Mój mi nie daje powodów do zazdrości, więc...
Gdyby jednak dawał, to na pewno by mnie skręcało :) W końcu jest MÓJ i nikogo więcej :)

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:38:47

Ja jak mam powód do zazdrości to oczywiście, że zdarza mi się być zadrosną chyba jak każdej z nas w takiej sytuacji ale, że mam chłopaka spokojnego także mało dostarcza mi tych powodów ;) na szczęście;)

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:38:54

ja równiej byłam chorobliwie zazdrosna ;D ale jak sie okazało miałam być o kogo, tak wiec nie mam juz chłopaka...

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:39:19

ja mojem ufam ale wściekłabym się jakby gapił się na inne(znam takie przypadki laska idzie z chłopakiem a ten obcina inne od góry do dołu)ale raczej z zazdrością nie przesadzam:)lubie udawać i robie scenki zazdrości jak np.powie koleżance(albo koledze jak mam lepszy dzień) cześć czy coś:)

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:40:38

no wlsnie mi tez nie dostarcza i moze sama sobie ich sszukam:(juz nie wiem sama:(
ostatnio jego kolezanka caly czas łazila za nim lapala go tu i tam a mnie trafialo;/mowil jej dwukrotnie zeby przestala ale dopiero ja musialam jej to wbic do glowy;/

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:41:34

moj chlopak takze nie daje mi powodow do zazdrosci, chociaz czasem jestem zazdrosna bez podstawy, no ale czasem trzeba:P

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:41:49

oczywiscie z eja mojemu tez ufam! ale....nie lubie jak sie kreca kolo niego inne ;/

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:43:17

a zrobilyscie jakies głuuuuuupie rzeczy z zazdrosci?np?

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:43:58

ja tam nie robię żadnych scen...jak mnie nie będzie chciał...jego strata...a jak się będzie robiło ciągłe afery to w końcu zdradzi bo i tak ma afery a tak przynajmniej afera+przyjemność...
mam kumpele która tak nie ufa swojemu facetowi że każe sobie robić zdjęcia kręcić filmiki komórką i wysyłać czy aby to na pewno jest teraz w pracy albo po bułki...masakra...jak bym miała tak z kimś żyć to wolała bym w ogóle nie mieć nikogo

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:45:58

Cytat
luskaluska
ja tam nie robię żadnych scen...jak mnie nie będzie chciał...jego strata...a jak się będzie robiło ciągłe afery to w końcu zdradzi bo i tak ma afery a tak przynajmniej afera+przyjemność...
mam kumpele która tak nie ufa swojemu facetowi że każe sobie robić zdjęcia kręcić filmiki komórką i wysyłać czy aby to na pewno jest teraz w pracy albo po bułki...masakra...jak bym miała tak z kimś żyć to wolała bym w ogóle nie mieć nikogo
ajć
no to przeginka to ja nie robie czegos takiego:) myslalm ze jak troszke sie fochne to juz przesdzam ale widze ze sa o wiele bardziej przewrazliwione;/

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:47:31

Tez jestem zazdrosna, czasami nawet udaje ze nie jestem bo mi wstyd przed nim ze jestem zazdrosna o takie glupoty;)

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:48:21

Cytat
dianulka184
a zrobilyscie jakies głuuuuuupie rzeczy z zazdrosci?np?
]

ja może nie tak do końca z zazdrości.ale mój facet jest zawsze dla wszystkich miły....kiedyś w MacDonaldzie
kasjerka naliczyła mu podwójnie z karty za zamówienie...a ja byłam strasznie głodna,mój facet sie do nie uśmiechał ,że ok że nic się nie stało a hamburgery stały na ladzie i stygły... po 15 minutach przyszedł a ja rzuciłam tym hamburgerem bo już był zimny i ohydny aż się rozprysł na pół jadalni i ...na nas...masakra...więcej się tam nie pokazałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-10 11:48 przez luskaluska.

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:49:57

Cytat
Babydoll
Tez jestem zazdrosna, czasami nawet udaje ze nie jestem bo mi wstyd przed nim ze jestem zazdrosna o takie glupoty;)
oj mam tak samo;)

zazdrosc? czy mamy powody?

10 lip 2009 - 11:50:06

Cytat
luskaluska
ja tam nie robię żadnych scen...jak mnie nie będzie chciał...jego strata...a jak się będzie robiło ciągłe afery to w końcu zdradzi bo i tak ma afery a tak przynajmniej afera+przyjemność...
mam kumpele która tak nie ufa swojemu facetowi że każe sobie robić zdjęcia kręcić filmiki komórką i wysyłać czy aby to na pewno jest teraz w pracy albo po bułki...masakra...jak bym miała tak z kimś żyć to wolała bym w ogóle nie mieć nikogo

hahaha mój chłopak zabiłby mnie smiechem jak bym kazala mu robic zdjecia haha;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKI KOLEJNY KROK?