Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 37 38 -->

znowu fetyszysci

25 maj 2015 - 19:59:29

Ja utopiłem tu już naprawde nie mało pieniędzy i właśnie zakup który zrobiłem ostatnio tylko uświadomił mnie w tym że nie wydam już ani złotówki na "to" . Tak więc jak ktoś jest naiwny i na "ciśnieniu" to niech nadal szuka tu szczęścia... ja już podziękuję.

znowu fetyszysci

23 lip 2015 - 23:01:49

del



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-06 22:24 przez pococito.

znowu fetyszysci

17 sie 2015 - 17:16:12

Ja kupiłem dwa razy i zapłaciłem, nie prześladowałem nikogo itp.
Niestety jest wiele oszustów, oszustek więc teraz już nic nie kupię w ciemno.
Od jednej dziewczyny kupowałem kilka lat i ona była zadowolona i ja. Jeśli obie strony są happy to nie ma w tym nic złego. Chętnie coś kupię od uczciwej osoby :p
Pozdrawiam

znowu fetyszysci

10 wrz 2015 - 16:32:01

Szukam fetyszysty stóp, który zechce kupić ode mnie mocno znoszone buciki :). Mam też rajstopki i skarpetki.
- Tylko konkretni fetyszyści!!! Mam dosyć wiadomości itd. a potem Cisza!!!
Jeśli jesteś niekonkretny to nawet nie pisz!!!!!!
- nie wysyłam swoich zdjęć!!!
- mogę wysłać zdjęcie na stopie za dodatkowy koszt
- wysyłam kilka par naraz!! min. 2
- paczkomat / poczta
- zapewniam anonimowość

Poniżej wrzucam zdjęcia przykładowe butów, które aktualnie mam na stanie.
Dodatkowo mam jeszcze jedną parę mocno znoszonych balerin i niesamowicie pachnących - sprzedaje po kilka par naraz!!!

Ostatnia szansa inaczej buty lądują w śmietniku a Ty tracisz super ofertę :) ceny też rozsądne.



znowu fetyszysci

12 paź 2015 - 09:12:38

Odkupie noszone rajstopy

Odkupie rajstopy noszone



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-12 09:15 przez rafal_krawczyk.

znowu fetyszysci

15 lis 2015 - 12:56:09

zaliczy jej buty to tak jakby ja jej zapach

dokladnie tak niech se kupi i zalicz

kupie twoje rajstopki i buty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-21 19:36 przez superbuty.

znowu fetyszysci

27 lis 2015 - 06:18:12

Witam, jestem fetyszysta poszukuje kobiet (celowo tak piszę żeby osoby poniżej 18tego roku życia nie pisały) które zaoferują mi swoje używane buty,skarpetki,bieliznę,rajstopy? oczywiście nie prane i świeżo chodzone;-)
Poważna oferta, proszę o wiadomości :) oczywiście zapewniam anonimowość.Pozdrawiam

znowu fetyszysci

27 lis 2015 - 08:06:24

oni tylko głowę zawracają konflikt
wcale nie chcą kupić ideawiedzą że w ciucholandach są stare zużyte buciory do wąchania...to po co maja płacić
chodzi im tylko o zboczenie żeby z babką sobie pogadać i pozboczyć na tematy butów np.pytanie a czy na moją stópkę delikatną bedą pasować ,a czy buciki obdzierają a ile w nich chodziłaś,a pokaż fotke jak twoja nóżka w nich wygląda....i td
szlag mnie trafia bo czas tylko tracisz a nie sprzedaż to cwaniaki zboczone i tyle!brawo

znowu fetyszysci

03 gru 2015 - 10:09:21

Cytat
wstawajrano
Hehe wiem, moja narzeczona ma tam konto i sama mówi że użytkowniczki Vinted to porażka.. ale i tu na szafie nie jest za miło :]
To po co tu jesteś ,na tej szafie skoro ci tak zle ,po drugie nic innego nie robisz jak ubliżasz dziewczynom że oszustki ,ze złodziejki jak tu jest źle.Może załóżcie sobie jakiś swój portal dla takich osob i po temacie.A nie narzekasz jak to tu zostałeś skrzywdzony a dalej sie udzielasz .Druga sprawa piszesz że dziewczyny nie wiedza o co chodzi ,nie rozumieją o jakie rzeczy chodzi.No cóż jak ktoś nie ma takiego fetyszu to nie wymagaj od nich żeby wiedziały co cie kręci .A na dodatek jeszcze ubliżasz że tłumaczysz łopatologicznie.To że ktoś nie zna takiego zboczenia to nie znaczy że jest głupi jakiś.Ja sama nie wiem co cie np. kręci czy osrane majty ,czy obsikane rajty czy co :) :) Niestety różne myśli przychodzą komus kto nigdy nie miał z czyms takim do czynienia ,a widzi że chcesz kupić używane rajty buty itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-03 10:11 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

znowu fetyszysci

03 gru 2015 - 11:09:12

A ja zapraszam wszystkich fetyszystow do mnie: <moderacja> chętnie się z nimi bliżej poznam.

Btw jest kilka portali branżowych :) i masa dziewczyn ma blogi.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-04 12:34 przez moderator.

znowu fetyszysci

03 gru 2015 - 18:53:49

Powiem tak: jak ktoś chce kupić używane buty - może iść do lumpexu nie trzeba nagabywać kobiet w internecie. Dla mnie to zboki

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

znowu fetyszysci

03 gru 2015 - 19:31:25

A według mnie istnieje wiele gorszych zboczeń. Sama jestem fetyszystką, kocham nylony, jedwab, koronki ;) i podnieca mnie myśl, że ktoś odkupi ode mnie moje noszone rzeczy.

<moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-04 12:35 przez moderator.

znowu fetyszysci

04 gru 2015 - 11:02:21

Kurcze...zapraszam do mnie, wszystko moge sprzedac od butów po bielizne.



znowu fetyszysci

05 gru 2015 - 23:55:59

Cytat
kocham_nylony
A według mnie istnieje wiele gorszych zboczeń. Sama jestem fetyszystką, kocham nylony, jedwab, koronki ;) i podnieca mnie myśl, że ktoś odkupi ode mnie moje noszone rzeczy.

<moderacja>
To ja cię podziwiam .Jakos obrzydliwe dla mnie jest wysyłąnie komuś moich brudnych majtek itd.Wstydziłabym się .
Ale oczywiście masz prawo do swoich przekonan .

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

znowu fetyszysci

06 gru 2015 - 00:07:24

No wiem, ale mnie to kręci. Teraz marzę o cukierkowej sesji foto, na której bym mogła w pończochach rozdeptać różowy tort! :) mam nadzieję, że panowie będą zachwyceni pomysłem i będę miała taką sesję.
Kochani fetyszyści, wpiszcie sobie w Google Kocham Nylony ;) bo moderacja mnie tutaj nie lubi :D że niby spam, reklama, bla bla.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-06 00:09 przez kocham_nylony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facetowi smierdzi penis