Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:55:47

dostaje multum wiadomosci od fetyszystow
czy to az taka zbrodnia jezeli sie im cos wysle, mowie w tej chwili o butach bo bielizna to zbyt imtymna sprawa i nigdy bym majtek nie wyslala ale zaczelam sie powaznie zastanawiac czy to az takie niemoralne bedzie gdy wysle takiemu kolesiowi buty?????????? i tak nic na tym nie strace a nawet zyskam te pare zlotych

jest tu jakas dziewczyna ktorej zdarzylo sie wyslac facetowi swoje uzywane buty lub cos innego? hm, oni sa w sumie mili itp jak pisza juz sama nie wiem czy to faktycznie samo zlo tak jak to wszedzie pisza ??

NIE ZROZUMCIE ZLE!! TO ZADNA REKLAMA ANI PROWOKACJA!! :PP

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:10

Moim zdaniem jest to nienormalne.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:29

hahahaha ode mnie chciał ostatnio kupić jeden szpilki i zdjęcia samych nóg w tych szpilkach, ale się bałam mimo że sporo oferował:D:D
oczywiście wiem że to nienormalne, ale traktuje to raczej... hmm z przymrużeniem oka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:01 przez kacha64.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:38

i w tym momencie mam ochotę walnąć głową w ścianę xD jak chcesz to sprzedawaj, dla mnie to chore.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:59:17

Nie myślę ,ze nie jest to zło , i sprzedaż swoich ciuchów fetyszystom też nie.
To indywidualna kwestia, a sporo dziewczyn jest chyba przewrażliwionych na tym punkcie.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:01:32

Myślę,że skoro są chętni do kupowania butów,które nam już są zbędne (lub innych rzeczy)
to powinnaś korzystać z tego. Dla nich przyjemność dla Ciebie zysk.
Czasami się zastanawiam czy gdyby mnie jakiś fetyszysta zaproponował kupno jakiejś mojej rzeczy, czy bym tego nie zrobiła.
Raz mi się zdarzyło,że ktoś prosił o przysłanie mojej bielizny,ale to było dawno i się nie zgodziłam.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:01:32

wydaje mi się, że to żadna zbrodnia ;p Jeśli Ci to nie przeszkadza to nie widzę problemu. Równie dobrze osoby, którym wysyłamy ubrania tu na szafia, czy nawet właśnie buty, mogą być fetyszystami i się do tego nie przyznawać :D

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:03:54

co za różnica czy sprzedasz jakiejś lasce czy fetyszyscie? Nie zgwałci przez poczte, a mozesz tylko zarobic:D same zyski. I to nie jest aprobata tego zboczenia z mojej strony, gdyby ktos mnie zle zrozumial;)

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:04:10

Ja się od tego odcinam; po pierwsze, głupio bym się czuła wiedząc, że ktoś tam się "pobudza" wąchając moje buty, po drugie - uważam to za jakąś tam formę wykorzystywania ludzi, bo wiadomo, że oni zrobią wszystko, żeby dostać damskie używane łaszki, więc robienie na nich biznesu jest dla mnie trochę...nie w porządku.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:05:43

Ja bym się obawiała, że jak raz wyślę, to później częściej będą do mnie pisać.
Też miałam taką ofertę.
Może, jakbym miała wystawione buty i ktoś po prostu by kupił, bez gadania, że lubi, to inaczej by to wyglądało.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:05:54

To żadna zbrodnia nie jest, ale nie chciałabym żyć z myślą, że jakiś fetyszysta wali sobie (brutalnie ujmując) wąchając moje buty ;P Taki dyskomfort psychiczny.
Jeśli dla Ciebie to nie problem, to nic nie stoi na przeszkodzie przecież ;P

Cytat
wisniowa
Może, jakbym miała wystawione buty i ktoś po prostu by kupił, bez gadania, że lubi, to inaczej by to wyglądało.

O właśnie. Jakby się nie afiszowali tak z tym, to więcej dziewczyn by sprzedawało. Trzeba mieć trochę oleju w głowie, no! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:07 przez kretka.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:07:45

o to chodzi ze taki debil bedzie miec twoje dane i nie wiadomo jak moze ten fakt potem wykorzystac, wole wywalic niz potem byc bohaterka chorej obsesji jakiegos typa, byc nagabywana lub byc glowna bohaterka programu 997
oj nie dbacie dziewczyny o swoje bezpieczenstwo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:09 przez ewa_mimi.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:07:45

jakiś interes na tym jest ;p potraktuj ,to jako normalną sprzedaż ;)

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:08:54

gdybys nie wiedziala komu sprzedajesz zapewne sprzedalabys bez zadnego "ale" wiec w czym problem...
Sprzedaj i ciesz sie ze udalo Ci sie sprzedac dobrze.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:09:58

A skad wiesz jak ktos od ciebie kupuje to tego nie robi? mysle tu o sprawianiu sobie przyjemnosci z "obcowania" z twoja rzecza??? Przeciez kupujecie uzywane buty, wiec nie rozumiem czym sie przejmujesz. Jak chce kupic - to sprzedaj co ci tam? Jak ktos kupuje cos ode mnie ja nie pytam co bedzie z tym robil, do czego mu dana rzecz posłuży... Nie wiem niektore dziewczyny sa przewrazliwione... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet i jego dziwne zachowanie.