Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 18:55:21

idz na policje niech sobie nie wyobrazaja za duzo moze w koncu zrozumieja, przestrasza sie i dadza Ci spokoj

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 18:58:54

ja zmieniłabym nr fona i gg na początek ; )

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 18:59:27

ee skoro ona ma aż tak nierówno pod sufitem, żeby nadal cię męczyć to nie wiadomo co zrobi jak zgłosisz to na policje. ja bym chyba nie chciała z nią jeszcze bardziej zaczynać. musisz zmienić nr tel i gg koniecznie. to jest jedyne wyjście

dziewczyny piszecie żeby poszła na policje, a skąd wiecie że ona pisze ze swojego kompa? skoro nie robi tego codziennie tylko co jakiś czas, poza tym jest z rodziny patologicznej ma małe dziecko, może ją nie stać na neta? również jeśli ma telefon na kartę to nie da się jej namierzyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 19:24 przez VividMaize.

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:01:14

To juz nie zarty , i tak podziwim Cie za tą cierpliwość. Idź na policje :)

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:05:53

też miałam podobna sytuację kilka lat temu. Poznałam kolesia przez internet,pisalismy ze soba,po jakimś czasie umówilismy się i od tego dnia zaczeliśmy się ze sobą spotykać,jako para oczywiście. Trwało to ok. miesiąc jak dowiedziałam się,ze ma dziewczynę. Zerwałam z nim i dopiero wtedy się zaczęło. Codziennie smsy od niego i co gorsze od niej (nie wiem co jej naopowiadał,ale pewnie same bzdury na mój temat) z jakimiś chorymi tekstami i jazdami na maxa. Ze mi zrobią wjazd na szkołe itp.itd,na szczęscie nie wiedział gdzie dokładnie mieszkam,za krótko się znalismy,żebym zaprosiła go do domu,jakos zawsze tak wychodziło,ze spotykalismy się u niego. Jak się okazało pózniej,ta jego o nas wiedziała od samego początku,była w nim tak szaleńczo zakochana,ze pozwoliła mu się spotykać ze mną,byle by od niej nie odszedł. Jaki to był chory związek,wtedy mi się w głowie to nie mieściło,ze ktoś może drugiej osobie zrobić takie pranie mózgu. A ona czyli Magda,miała tak niska samoocenę,ze pozwoliła się tak traktować. Raz mi ją nawet przedstawił jako swoja koleżankę,musiała opuszczać mieszkanie jak ja przyjeżdzałam,rozumiecie? W niezłe bagno wtedy wdepnęłam i powiedziałam sobie dość znajomosci przez internet!!! Ona bez przerwy nękała mnie smsami,zebym odwaliła się od niego i nie docierały do niej argumenty,ze to on ciągle do mnie pisze. Miałam tego juz serdecznie dość,zamierzałam zmienic numer tel bo to było nie do zniesienia,ale na szczęście przestałam reagować i się uspokoiło. Póżniej dowiedziałam się od znajomego,ze Magda jest w ciąży z Jarkiem i ją zostawił.

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:18:51

idź z tym na policję, po IP ją znajdą...

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:32:16

WIESZ CO JA BYM NA TWOIM MIEJSCU CAŁOICIE IGNOROWALA SMSY I WIADOMOSCI NA GG
POTPROSTU NIE ODPISUJ NA ZADNE WIADMOSCI NA GG OD NUMERÓW KTORYCH NIE ZNASZ, NIE ODZYWAJ SIE DO NIEGO NIE PISZ SMSOW, ANI NIE ODPISUJ NA NIE. NAWET BYM NIE ODPOWIADAŁA MU "CZESC" NA ULICY BO PO CO. MOZE I ON NIE MA NIC WSPOLNEGO ALE JESLI CI NA NIM NIE ZALEZY TO DAJ SPOKOJ SOBIE NIE MA CO SIE DENERWOAWC. ZOBACZYC PO KILKU RAZACH IGNOROWANIA CAŁKOWITEGO ZNUDZI SIE JEJ.
TRZYMAJ SIE :*

<moderacja - nie trzeba krzyczeć. Taki tekst /wielkość liter/ źle się czyta>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 19:50 przez moderator.

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:38:23

najlepiej zerwac jakikolwiek kontakt i z nim i z nia, nie odpisywac itd. jak w ciagu jakiegos czasu nie pomoze to policja. mnie tez jedna osoba nekala ale na szczescie udalo sie z tym skonczyc w inny sposob.

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:42:39

Zwyczajnie.

POLICJA.
i w takim wypadku to i ja nie miałabym uprzedzeń.Jak znajdziesz wolna chwile to zgłoś to...troszkę powyolbrzymiaj swój stan emocjonalny,bo nasza policja to dopóki nie zobaczy,ze ktoś jest zasczuty,lub cos gorszego to nie reaguje;/

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:47:13

Mozesz zaznaczyc na gg opcje nie pokazuj wiadomosci od nieznajomych. Gorzej z nr jesli naprawde nie chcesz zmieniac nr... :( Ale moze faktycznie olej to nie odpisuj a jesli bedziesz dostawac smsy z obelgami to ich nie kasuj i idz na policje.

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:47:03

idź z tym na policję, serio, bo nie będziesz miała spokoju. jak ktoś ma nie tak pod kopułką to to się szybko nie zmieni... a takim dogadywaniem i ogólnym reagowaniem na ich zaczepki nic nie wskórasz, niestety, bo ich to pewnie bawi. także weź się w garść i pójdź z tym gdzie trzeba i nie martw się o to, jak ją znajdą, bo znajdą. :)

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:49:05

ja bym to zgłosiła ;).

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:53:11

blokada na gg nic nie da - bo wydaje mi sie, ze pisze do Ciebie z roznych numerow.
ale mozesz zmienic gg i podac nr tylko 'chcianym' osobom, a telefonow od nieznanych nr nie odbierac.
policja raczej nic nie zrobi. a przynajmniej nic, co by Cie usatysfakcjonowalo. tymbardziej, ze on ma 15 lat (?!).

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.

02 kwi 2010 - 19:55:47

zgłoś to na policje. Sama nic nie zdziałasz, głupoty nie wytępisz, niestety.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwiazek z kolega z klasy...