Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
nusia83
Cytat
ewowo
Cytat
nusia83
Tak tylko ze juz dwa razy mi pisala ze reguluje wpłate a pieniedzy nadal nie mam. A kupiła u mnie sweterek 25 sierpnia.
No to zmienia postać rzeczy,a wysłałaś jej ten sweterek?

Nie, nie wysłałam bo czekam na wpłatę (wciąż). Już jej pisałam że czekam na wpłatę do 20 września a potem zrywam transakcję, ale czekałam wciąż i odezwała się do mnie 24 że wróciła ze szpitala i że będzie regulować płatności. Od tego czasu znowu sie nie logowała i nie wiem co robić :/ Napisała mi "jeśli juz musi Pani wystawić lipę to proszę tam napisać o co chodzi ", ale tu nie chodzi o komentarz, tylko zwyczajnie żeby mi napisała że do tego i tego wpłaci pieniążki (a to na prawde nieduza kwota bo 12,50) i zeby się tego trzymała. A nie zwodzi mnie już kolejny raz. Ja rozumiem że jak chore dziecko to nie mysli sie o zakupach, ale kurcze od transakcji minął juz miesiąc i to już na prawdę długo. Zwłaszcza ze kupiła ten sweterek zanim jej dziecko trafiło do szpitala.
Dlatego szukam osob u których jeszcze kupiła (o ile takie w ogóle są) bo moze już rzeczywiscie reguluje te wpłaty i wtedy bym wiedziala ze i ja się na swoją doczekam...
Rozumiem, no to zobaczymy,może ktoś się odezwie.... a ja się obawiam że kolejny raz dałam się oszukać( wpłąciłam pieniądze 2 tygodnie temu)..... no ale nie chcę na razie nikogo posądzać, jeszcze chwilę poczekam.Pozdrawiam Ewa

Wyżalam się w tym miejscu chyba po raz pierwszy.

Rzadko kupuję ciuszki dla moich dzieciaczków na Szafce, ale w ostatnim okresie jestem coraz bardziej zniechęcona.
Wysyłam zapytania o ciuszek (banalne pytania, zazwyczaj o wymiary szczegółowe ubranka lub koszt przesyłki) i takie o to sytuacje w ostatnich dniach i tygodniach:

- pani nazwijmy ją X - pomimo codziennego odwiedzania Szafki, od tygodnia nie jest w stanie obmierzyc spódniczki (chyba nie zależy jej na sprzedaży???)
- pani Y- poinformowała mnie, że nie może zrobić dodatkowych zdjęć płaszczyka, bo "nie ma na to czasu" (dodajmy, że fotka płaszczyka jedyna, chyba z komórki, zamazana straszliwie, że ledwo kontury widać)
- pani Z - na zapytanie jaki jest koszt wysyłki bluzy polarowej dziecięcej podała mi 9zł, kiedy zwróciłam uwagę, że jest to koszt zawyżony, bo za 9,50zł to można wysłać paczkę pocztową o wadze 1 kg twierdziła, że nie znam cennika poczty Polskie, a ona za bluzę liczy przesyłkę o wadze od pół kg do 1 kg i tu cytat ,,dokładać nie będzie"
- pani Ż - na moje zapytanie o bluzeczkę milczy jak grób drugi tydzień z rzędu, pomimo codziennego logowania
- pani Ź - na moje zapytanie o spodenki stwierdziła, że zarezerwowane; no o.k., tyle, że ta rezerwacja wisi już chyba 3 miesiąc??? w tym czasie to mój synek może już z nich wyrosnąć, to po czorta trzymać takie oferty???
- pani ostatnia rozbawiła mnie do łez - na pytanie jaki jest kolor sweterka (czerwony, czy różowy) odpisała ,,taki jak na zdjęciu" ???

Ostatnio odechciewa mi się nawet dodawać już cokolwiek do ulubionych, bo albo koszty przesyłki z kosmosu (wciskanie mi ciemnoty, że bluza dziecięca waży kilogram) albo brak szczegółowych informacji, albo niegrzeczne, wręcz bezczelne odpowiedzi...

U mnie Pani kupiła 4 ubranka 28.08., zero wpłaty, zero odpowiedź.
Jak dla mnie to nadaje się na

CZARNĄ LISTE:

hakordek

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Dziewczyny co mi doradzicie w takiej sytuacji ... czekam i czekam na tą wpłatę jak głupia, szafowiczka sylla logowała się tu ostatnio 24 września no więc czekam wciąż że się znowu zaloguje. Coś mnie tknęło i znalazłam ją na szafie i co się okazuje ... ostatnie logowanie -> DZISIAJ
Dziewczyna ma same pozytywy i tu i tam, ale odnoszę wrażenie że robi sobie ze mnie żarty :/
Co byście zrobiły w takiej sytuacji ?? Czekać wciąż czy "walnąć" jej jednak odpowiedni komentarz ???

Cytat
WazBoa
Wyżalam się w tym miejscu chyba po raz pierwszy.

Rzadko kupuję ciuszki dla moich dzieciaczków na Szafce, ale w ostatnim okresie jestem coraz bardziej zniechęcona.
Wysyłam zapytania o ciuszek (banalne pytania, zazwyczaj o wymiary szczegółowe ubranka lub koszt przesyłki) i takie o to sytuacje w ostatnich dniach i tygodniach:

- pani nazwijmy ją X - pomimo codziennego odwiedzania Szafki, od tygodnia nie jest w stanie obmierzyc spódniczki (chyba nie zależy jej na sprzedaży???)
- pani Y- poinformowała mnie, że nie może zrobić dodatkowych zdjęć płaszczyka, bo "nie ma na to czasu" (dodajmy, że fotka płaszczyka jedyna, chyba z komórki, zamazana straszliwie, że ledwo kontury widać)
- pani Z - na zapytanie jaki jest koszt wysyłki bluzy polarowej dziecięcej podała mi 9zł, kiedy zwróciłam uwagę, że jest to koszt zawyżony, bo za 9,50zł to można wysłać paczkę pocztową o wadze 1 kg twierdziła, że nie znam cennika poczty Polskie, a ona za bluzę liczy przesyłkę o wadze od pół kg do 1 kg i tu cytat ,,dokładać nie będzie"
- pani Ż - na moje zapytanie o bluzeczkę milczy jak grób drugi tydzień z rzędu, pomimo codziennego logowania
- pani Ź - na moje zapytanie o spodenki stwierdziła, że zarezerwowane; no o.k., tyle, że ta rezerwacja wisi już chyba 3 miesiąc??? w tym czasie to mój synek może już z nich wyrosnąć, to po czorta trzymać takie oferty???
- pani ostatnia rozbawiła mnie do łez - na pytanie jaki jest kolor sweterka (czerwony, czy różowy) odpisała ,,taki jak na zdjęciu" ???

Ostatnio odechciewa mi się nawet dodawać już cokolwiek do ulubionych, bo albo koszty przesyłki z kosmosu (wciskanie mi ciemnoty, że bluza dziecięca waży kilogram) albo brak szczegółowych informacji, albo niegrzeczne, wręcz bezczelne odpowiedzi...


..... niestety przez Panie X-Z coraz wiecej osob traci serce do szafki, A SZKODA!!!!!! nadal jest tutaj wiele swietnych mamus z ktorymi idealnie sie wspolpracuje :) ja spotykam tylko takie jak narazie :D

Dziewczyny jezeli nie chce sie Wam odpowiadac na pytanie, nie wstawiajcie rzeczy i nie zniechecajcie do zakupow :///

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

01 paź 2010 - 09:57:55

niusia83 ja bym wystawiła lipę. Jeśli sprawa sie wyjaśni to zawsze można wysłac do administracji wyjaśnienie i prośbe o anulowanie.

Ja w środę wysłąłam ostatniego przypominającego maila ( wysyłam dwa, jeden po tygodniu drugi po 3 dniach od ostatniego) że jesli nie będzie wpłaty do czwartku wystawiam negatywa. Za kilkanaście minut dostałam maila, że dziewczyna nie wiedziała, ze nie będzie miała kasy, miała miec już na drugi dzien po wygraniu aukcji i nadal czekała z nadzieją, że dostanie i wpłaci. Ze 10 na pewno wpłaci, prze[prszała, kajała się, aż mi głupio było. Napisałam, ze nie ma sprawy, ale ma czytać 'o mnie' mam wyraźnie napisane, że jeśli z jakiś powodów wpłata się spóźnia poczekam tylko prosze o wyjasnienie, To nie jest moje główne żródło dochodów i nie robię problemów. Ja nie gryzę! Sama jestem matką i wiem jak to czasem bywa, że sa ważniejsze wydatki. Na razie czekam i jestem nastawiona pozytywnie, jakoś mnie przekonała, ale zobaczymy:)

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

01 paź 2010 - 09:59:19

WITAM.MIANOWICIE CHODZI MI O TO,ŻE NAPOTYKAM CORAZ WIĘCEJ LUDZI NA TYM PORTALU,KTÓRZY SĄ NIEODPOWIEDZIALNI!!!JA JAKO KUPUJĄCA,WYBIERAM SOBIE RZECZY NA SZAFKA.PL,GDY JESTEM ZDECYDOWANA TO ZAKUPUJĘ,W TEN SAM DZIEŃ LUB NA DRUGI NATYCHMIAST WPŁACAM PIENIĄŻKI NA KONTO BANKOWE I CZEKAM...NO WŁAŚNIE DOTYCZY SIĘ TEGO,CZEKAM W NIESKOŃCZONOŚĆ,AŻ PRZESYŁKA ŁASKAWIE DO MNIE DOJDZIE,AŻ SPRZEDAJĄCA ŁASKAWIE WYBIERZE SIĘ NA POCZTĘ ABY WYSŁAĆ.JA ROZUMIE,ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE OBOWIĄZKI,ZAJĘCIA ALE PROSZĘ WYBACZYĆ,ŻEBY TAK STRASZNIE ZWLEKAĆ Z WYSŁANIEM KOMUŚ ZAKUPIONYCH RZECZY???ZACZYNA MNIE TO DENERWOWAĆ I MAM CORAZ MNIEJSZĄ OCHOTĘ NA ODWIEDZANIE TEGO PORTALU.JEŻELI BIERZESZ SIĘ DROGI SPRZEDAWCO ZA SPRZEDAŻ,TO PAMIĘTAJ,ŻE WIĄŻE SIĘ Z TYM DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ,A JAK WIDAĆ NIEKTÓRYM NA SWOJEJ OPINII NIE ZALEŻY.NO I STĄD NAWIĄZUJE DO PYTANIA CO W TAKIEJ SYTUACJI ROBIĆ???BO JUŻ ZGUPIAŁAM!!!CZŁOWIEK WYSYŁA ZAPYTANIA,A ODPOWIEDZI SĄ TAKIE,ŻE POCZTA DALEKO,ŻE DOTRĘ NA NIĄ W PONIEDZIAŁEK,ŻE BYŁAM STRASZNIE ZAJĘTA,ŻE WYŚLĘ JUTRO,A JA NADAL SOBIE CZEKAM NA KILKA TAKICH PRZESYŁEK NO I JAK WIDAĆ IDĄ ONE ALE CHYBA Z HISZPANII!!!

< moderacja ... Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz >



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 10:35 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

01 paź 2010 - 10:31:45

Cytat
Olusia78
niusia83 ja bym wystawiła lipę. Jeśli sprawa sie wyjaśni to zawsze można wysłac do administracji wyjaśnienie i prośbe o anulowanie.

Wystawiłam bez szału i uznałam naszą transakcję za nieważną a kupiony przez tą Panią sweterek kupiła już inna Mamusia :)
Moze powinnam wystawić lipe ale z drugiej strony jesli te problemy z dzieckiem o których pisze są prawdziwe to jestem w stanie ją zrozumieć, ale skoro ma czas na logowanie sie na szafie to mogła mi zwyczajnie napisać ze rezygnuje i byłoby ok. Ja na prawde nie gzyzę :D ale nie lubię gdy się mnie zwodzi w nieskończoność ...

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

01 paź 2010 - 10:35:11

Cytat
nusia83
Dziewczyny co mi doradzicie w takiej sytuacji ... czekam i czekam na tą wpłatę jak głupia, szafowiczka sylla logowała się tu ostatnio 24 września no więc czekam wciąż że się znowu zaloguje. Coś mnie tknęło i znalazłam ją na szafie i co się okazuje ... ostatnie logowanie -> DZISIAJ
Dziewczyna ma same pozytywy i tu i tam, ale odnoszę wrażenie że robi sobie ze mnie żarty :/
Co byście zrobiły w takiej sytuacji ?? Czekać wciąż czy "walnąć" jej jednak odpowiedni komentarz ???
Ja bym nie czekała.Nawet napisanie wiadomości do kogoś,że się przykładowo rezygnuje z zakupu trwa chwilę.To jest jakaś kpina
Cytat
maga
WITAM.MIANOWICIE CHODZI MI O TO,ŻE NAPOTYKAM CORAZ WIĘCEJ LUDZI NA TYM PORTALU,KTÓRZY SĄ NIEODPOWIEDZIALNI!!!JA JAKO KUPUJĄCA,WYBIERAM SOBIE RZECZY NA SZAFKA.PL,GDY JESTEM ZDECYDOWANA TO ZAKUPUJĘ,W TEN SAM DZIEŃ LUB NA DRUGI NATYCHMIAST WPŁACAM PIENIĄŻKI NA KONTO BANKOWE I CZEKAM...NO WŁAŚNIE DOTYCZY SIĘ TEGO,CZEKAM W NIESKOŃCZONOŚĆ,AŻ PRZESYŁKA ŁASKAWIE DO MNIE DOJDZIE,AŻ SPRZEDAJĄCA ŁASKAWIE WYBIERZE SIĘ NA POCZTĘ ABY WYSŁAĆ.JA ROZUMIE,ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE OBOWIĄZKI,ZAJĘCIA ALE PROSZĘ WYBACZYĆ,ŻEBY TAK STRASZNIE ZWLEKAĆ Z WYSŁANIEM KOMUŚ ZAKUPIONYCH RZECZY???ZACZYNA MNIE TO DENERWOWAĆ I MAM CORAZ MNIEJSZĄ OCHOTĘ NA ODWIEDZANIE TEGO PORTALU.JEŻELI BIERZESZ SIĘ DROGI SPRZEDAWCO ZA SPRZEDAŻ,TO PAMIĘTAJ,ŻE WIĄŻE SIĘ Z TYM DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ,A JAK WIDAĆ NIEKTÓRYM NA SWOJEJ OPINII NIE ZALEŻY.NO I STĄD NAWIĄZUJE DO PYTANIA CO W TAKIEJ SYTUACJI ROBIĆ???BO JUŻ ZGUPIAŁAM!!!CZŁOWIEK WYSYŁA ZAPYTANIA,A ODPOWIEDZI SĄ TAKIE,ŻE POCZTA DALEKO,ŻE DOTRĘ NA NIĄ W PONIEDZIAŁEK,ŻE BYŁAM STRASZNIE ZAJĘTA,ŻE WYŚLĘ JUTRO,A JA NADAL SOBIE CZEKAM NA KILKA TAKICH PRZESYŁEK NO I JAK WIDAĆ IDĄ ONE ALE CHYBA Z HISZPANII!!!

< moderacja ... Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz >
Dokładnie.Najwięcej nerwów straciłam czekając na przesyłki głównie z szafy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 10:38 przez mamapatryka.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

04 paź 2010 - 10:48:29

Cytat

czupurek34
Hej
Dziewczyny ja też potrzebuję waszej porady ,mam taki problem:
Jakiś czas temu odezwała się do mnie pewna mama czy jestem zainteresowana zakupem zabawek za połowę ceny (kilka razy wcześniej odwiedzałam wraz z synkiem jej szafkę bo synkowi podobały się zabawki) a tym bardziej ,że niedawno miał urodzinki dostał od babci pieniążki i postanowiliśmy przeznaczyć część ich na jego marzenie (łóżko w kształcie samochodu na które powoli sobie zbieramy) a część na zabawki .Porozumiałyśmy się co do ceny trzy zabawki wartość około 40 zł plus przesyłka 20 zł czyli 60 zł jeszcze dla upewnienia się przed przelaniem pieniędzy napisałam do tej mamusi czy tak na pewno jest :
10-09-2010 09:58 czyli jak ? te trzy rzeczy to by wyszły 40zł ok i koszt przesyłki to około 60zł pasuje ? (to zapytanie tej mamy)
oki rozumiem ,że koszt przesyłki to 20 zł czyli łącznie mam przelać 60 zł za zabawki i przesyłkę ? czy dobrze rozumiem ?(wolę się upewnić :)moje słowa

10-09-2010 13:24 tak jak będą to ja wysyłam ok (odpowiedź)

Pieniążki przelałam po kilku dniach przyszło pytanie o dane bo nie można było wysłać paczki ,oki dane podałam (mimo ,że są w systemie nic do tego nie mam :)to nie był żaden problem napisałam
Wczoraj otrzymuję paczkę ,której jeszcze nie odebrałam (mam awizo) i tam piszę ,że to jest przesyłka pobraniowa
mam zapłacić 40 zł .Mówiąc szczerze zgłupiałam ,nie wiem co mam o tym sądzić ,napisałam do niej z prośbą o wyjaśnienie na razie cisza w eterze mimo ,że się logowała na szafce (nie chcę kogoś pochopnie osądzać )poczekam jeszcze za odpowiedzią ,może dostanę .
To co wychodzi na to ,że koszt wysyłki 60 zł? To poczta polska w takim razie jest chyba lepsza niż przesyłki kurierskie
już nic nie rozumiem .Dziewczyny proszę o radę bo na prawdę nie chcę nikogo pochopnie osądzać tym bardziej ,że ta osoba ma same dobre komentarze i taki też bym chętnie wystawiła sama :) gdyby wszystko było w porządku .
Proszę napiszcie czy ktoś miał podobną sytuację ? Pozdrawiam .
23 wrz 2010 - 13:48:52

oki dziewczyny ,mam informację ,że to była pomyłka a za pobraniem miało trafić do kogoś innego bo było wysyłane kilka paczek równocześnie, takie rzeczy się zdarzają a jak pisałam pochopnie nikogo nie oceniam, napisała ,że kasę odeśle więc wygląda ,że będzie w porządku mam taką nadzieję :)być może za szybko wszczęłam alarm :)ale po tym co się tu naczytałam wolę szybciej reagować niż za późno mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie sprawy ,potem napiszę jak się skończyło .
Pozdrawiam .

Niestety dziś nie mogę napisać ,że się chyba ta sprawa szczęśliwie zakończy bo pomimo mojej dodatkowej wpłaty ,którą musiałam uregulować(te nieszczęsne dodatkowe 40 zł) na poczcie przy odbiorze paczki,pomimo zapewnień ,że jak odbiorę to dostanę zwrot( bo to była pomyłka i nie do mnie miało trafić za pobraniem) zwrotu nie widać ,cisza w eterze
Ja jestem osobą cierpliwą ,rozumiem ,że każdy z nas ma swoje życie, ważne sprawy na głowie i wiadomo ,że czasami są rzeczy znacznie ważniejsze i poważniejsze niż szafka , ale nie lubię jak się moją cierpliwość wystawia na próbę.
Zastanawiam się nad komentarzami jakie dać w tej sytuacji (jeszcze nie wystawiłam ),paczka doszła to fakt z tym ,że jeśli te zabawki miałby kosztować tyle co jak na razie za nie zapłaciłam (czyli łącznie ze wszystkim 100 zł) to gruba przesada
z uwagi na ich stan ( za 40 zł tak jak było wcześniej uzgadniane to się zgodzę oczywiście ale nie za 80 zł plus 20 zł przesłanie ,autka jeszcze by uszły mimo ,że były mocno skurzone- ja bym takich nie wysłała ,gra wielofunkcyjna typu bilard piłkarzyki kręgle w jednym jeden element złamany, dno pozałamywane,że nie da się czasami ustawić kręgli bo spadają ) Wiadomo były używane nie są nowe co do tego nikt nie ma zastrzeżeń ale nie za taką kwotę jaka jak na razie wychodzi .
Co mam zrobić w takiej sytuacji ?Jaki dać komentarz ,poradźcie proszę .Pozdrawiam serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-04 11:13 przez moderator.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

04 paź 2010 - 12:15:22

A szukałas tej osoby na NK? Napisz do niej ze jak kasy nie odda to pojdziesz na policje , do jej znajomych jak sprawa wyglada - z innego portalu wiem ze takie kroki czesto skutkują .

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

04 paź 2010 - 12:20:18

Zmieniam posta ,dostałam pieniążki za niewysłaną paczkę od Nataliji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-13 22:17 przez ewowo.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

04 paź 2010 - 13:02:28

Dzięki ,może faktycznie spróbuję z innego portalu zobaczymy czy podziała .Dodam tylko ,że faktycznie macie rację ,że te osoby których przesyłki nie dochodzą lub coś jest nie tak jak powinno mają tysiące wytłumaczeń zamiast pisać prawdę
(ja miałam np tak z jedną dziewczyną na szafie ,kupiłam od niej bluzkę ,zapłaciłam i minęło trochę czasu ok 1-2 tygodnie nic nie dostałam już chciałam do niej napisać zdążyła mnie uprzedzić sama napisała przeprosiła ,że nie miała czasu bo w pracy urwanie głowy a do tego zastępowała koleżankę ale ,że jutro wyśle i faktycznie za dwa dni miałam bluzkę u siebie i w porządku nie było problemu, dziewczyna dostała komentarz ekstra ,przecież każdy z nas jest człowiekiem i można się porozumieć trzeba tylko chcieć) a jak ktoś faktycznie jest chory to przecież też wystarczy kogoś poprosić jeśli jest taka możliwość żeby to napisał w naszym imieniu w opisie albo w wiadomości to zajmuję chwilę a każdy wtedy wie na czym stoi.Myślałam ,że tu chociaż nie będzie takich sytuacji bo wszystkie jesteśmy albo za chwilę będziemy mamami i każda ma swoje dzieci i to dla nich są przecież te wszystkie ciuszki i zabawki ale widać i tu znajdują się osoby którym to nie przeszkadza ,że w taki sposób oszukują czyjeś dziecko i jego rodzica .

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

06 paź 2010 - 18:40:20

U mnie tez uzytkowniczka Sylla kupiła rzeczy i ze trzy razy mi pisała że właśnie wpłaca potem ze problemy ale juz wpłaca potem znowu kasa poszła itp.itd.ja juz poprostu przestałam reagowac na to i ciuszki ponownie wystawiłam

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

06 paź 2010 - 18:53:22

Cytat
agnieszkajuleczka
U mnie tez uzytkowniczka Sylla kupiła rzeczy i ze trzy razy mi pisała że właśnie wpłaca potem ze problemy ale juz wpłaca potem znowu kasa poszła itp.itd.ja juz poprostu przestałam reagowac na to i ciuszki ponownie wystawiłam
Ta Sylla bardzo często na szafie się loguje i na to ma czas

następna dyskusja:

Ból krocza w ciąży