Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wykonawca budowlany

9 minut temu

szaty liturgiczne online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:13:19

Cytat
princesska19942
Niby macie racje. Ale jakoś nie mam serca przejść obojętnie.. jestem może naiwna ale serce mam :( Chciałabym pomóc po prostu ..

Wiesz co to zrób przelew dla jakiegoś schroniska! Zwierzaki przynajmniej nie oszukują bo te porzucone naprawdę są w potrzebie.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:13:37

Cytat
princesska19942
Niby macie racje. Ale jakoś nie mam serca przejść obojętnie.. jestem może naiwna ale serce mam :( Chciałabym pomóc po prostu ..

Princesska, i chwała Ci za to, serio. Ale jeśli bez pytania i sprawdzania będziesz słać kasę każdemu, kto napisze, że potrzebuje, to paradoksalnie zaszkodzisz. Bo kiedy trafisz na oszusta i wyłudzacza, to umocnisz go w myśleniu, że to dobry sposób na zarobek.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:13:50

jest stronka siepomaga.pl Zarejestruj się tam, oni tam zbierają na różne cele. Ogólnie jak dla mnie jesteś niewiarygodna więc nawet 1 zł nie przeleje. Wolę ją wpłacić na kogoś z tej strony, gdzie wiem że pieniądze idą na konkretny cel.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:14:03

Przepraszam, nie sądziłam, że wywołam aż taką wojnę.

Oto zdjęcia moich nóg. Z nazwą mojego konta specjalnie po to żeby nie było, że zdjęcia z internetu czy skądś.

Może teraz chociaż trochę się "uwiarygodnie".


A z pracą jest naprawdę ciężko. Szukam, od bardzo dawna szukam. Niestety z powodu bólu i choroby NIE MOGĘ długo stać czy chodzić. Więc ulotki, hostessa itp odpadają, chociaż chyba zdecyduję się na coś takiego jak nie znajdę nic innego. Mam 19 lat.


A tym którzy się zgłosili serdecznie dziękuję! Mimo wszystko nie chcę tej pomocy, nie chcę być uważana za naciągarę czy cygankę ;)

Pozdrawiam raz jeszcze.
Poza tym pomocy w fundacji szukałam, jednak żadna nie była w stanie mi pomóc.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:16 przez malabonita.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:14:37

Kasia wysłałam (100zł)trzymaj się... Napisz na prw

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:15:26

Autorko,a ile % odpalisz mi z uzbieranej kwoty?
Ściemą pachnie na kilometr. Wpłacimy a laska nakupuje sobie ciuchów w Zarze.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:16:29

juz utrzymuje 2 schroniska :))





Cytat
Irja_Meiden
Cytat
princesska19942
Niby macie racje. Ale jakoś nie mam serca przejść obojętnie.. jestem może naiwna ale serce mam :( Chciałabym pomóc po prostu ..

Wiesz co to zrób przelew dla jakiegoś schroniska! Zwierzaki przynajmniej nie oszukują bo te porzucone naprawdę są w potrzebie.
poprosze tez o numer konta :) trzymaj sie, i bądź silna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:18 przez princesska19942.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:17:39

Poza tym jak otworzyć te zdjęcia??

Autorko a masz grupę inwalidzką? Jak masz to możesz mieć ciut większe szanse na znalezienie pracy.
Ja poruszam się o kulach i dzięki grupie miałam i mam pracę.
Princesska to ja już Cię lubię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:18 przez Irja_Meiden.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:17:52

Cytat
malabonita
Przepraszam, nie sądziłam, że wywołam aż taką wojnę.

Oto zdjęcia moich nóg. Z nazwą mojego konta specjalnie po to żeby nie było, że zdjęcia z internetu czy skądś.

Może teraz chociaż trochę się "uwiarygodnie".
[attachment 895884 SAM_0438.JPG][attachment 895885 SAM_0439.JPG][attachment 895886 SAM_0440.JPG]

A z pracą jest naprawdę ciężko. Szukam, od bardzo dawna szukam. Niestety z powodu bólu i choroby NIE MOGĘ długo stać czy chodzić. Więc ulotki, hostessa itp odpadają, chociaż chyba zdecyduję się na coś takiego jak nie znajdę nic innego. Mam 19 lat.


A tym którzy się zgłosili serdecznie dziękuję! Mimo wszystko nie chcę tej pomocy, nie chcę być uważana za naciągarę czy cygankę ;)

Pozdrawiam raz jeszcze.
Poza tym pomocy w fundacji szukałam, jednak żadna nie była w stanie mi pomóc.

A w której konkretnie fundacji prosiłaś o pomoc? I co Ci odpowiedzieli?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:19:16

Cytat
meow-meow
niewlasciwie podchodzisz do tematu.
To jest Twoje marzenie, prawda?

Wiec czemu jego nie zrealizujesz, a czekasz az my Ci podamy wszystko na tacy? Pracowac chyba mozesz? Do fundacji lub innej organizacji dzialajacej chararytatywnie na wlasnych nogach tez sie mozesz zglosic.
też o tym pomyślałam ; )

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:20:59

Ale kobiety potrafią być wredne....

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:25:42

Jasne wszystkie jesteśmy sukami a na tym świecie nie ma oszustów i naciągaczy a już zwłaszcza w necie!
Przecież wszyscy są uczciwi jak kryształki! No jak my możemy myśleć i się zastanawiać czy ktoś nie ściemnia żeby sobie dorobić!
Wyślijmy całe nasze wypłaty w ciemno bez myślenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:26 przez Irja_Meiden.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:26:00

Cytat
malabonita
Przepraszam, nie sądziłam, że wywołam aż taką wojnę.

Oto zdjęcia moich nóg. Z nazwą mojego konta specjalnie po to żeby nie było, że zdjęcia z internetu czy skądś.

Może teraz chociaż trochę się "uwiarygodnie".
[attachment 895887 SAM_0438.JPG][attachment 895888 SAM_0439.JPG][attachment 895889 SAM_0440.JPG]

A z pracą jest naprawdę ciężko. Szukam, od bardzo dawna szukam. Niestety z powodu bólu i choroby NIE MOGĘ długo stać czy chodzić. Więc ulotki, hostessa itp odpadają, chociaż chyba zdecyduję się na coś takiego jak nie znajdę nic innego. Mam 19 lat.


A tym którzy się zgłosili serdecznie dziękuję! Mimo wszystko nie chcę tej pomocy, nie chcę być uważana za naciągarę czy cygankę ;)

Pozdrawiam raz jeszcze.
Poza tym pomocy w fundacji szukałam, jednak żadna nie była w stanie mi pomóc.



bardzo mi przykro, ale czy ty wiesz że to jest nie legalne i biedy sobie napytasz ? takie zbiórki są karane grzywna. Wpłacające też mogą za to zapłacić. Nieznajomość prawa szkodzi.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:26:07

Trzy tysiące za wszczepienie implantów?Cosik to za tanio...

gdzie tak tanio robią?Możesz podać jakąś stronę,gdzie taka taniocha jest?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:26:38

Żal mi was. To jej kompleks a nie zabawa :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo