Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

gorący temat

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

calominal opinie

30.01 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:56:29

Podaj konto na prw

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:56:32

Cytat
Orioness
Kaarioka, to nie fundacja sponsoruje, tylko darczyńcy. Fundacja udostępnia subkonto do wpłat. I, z mojego wieloletniego doświadczenia w działalności pomocowej, takie ''prywatne'' prośby są mocno wątpliwe i niewiarygodne...
Cytat
meow-meow
niewlasciwie podchodzisz do tematu.
To jest Twoje marzenie, prawda?

Wiec czemu jego nie zrealizujesz, a czekasz az my Ci podamy wszystko na tacy? Pracowac chyba mozesz? Do fundacji lub innej organizacji dzialajacej chararytatywnie na wlasnych nogach tez sie mozesz zglosic.

Nawet przez net albo telefonicznie może się zgłosić, przyślą jej do domu przedstawiciela fundacji.
Otoz to!
Malo to na szafie tak bylo? Pozapominalyscie juz? ;-)

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:56:55

Cytat
kaarioka
Orioness to był skrót myślowy. W każdym razie sens taki, że nie liczyłabym na jakąkolwiek fundację w przypadku, bądź co badź, zabiegu korygującego wygląd.

A z iloma fundacjami miałaś styczność? Jest też domore, gdzie ostatnio niepełnosprawna dziewczyna zbierała na swoje marzenie - lot balonem czy paralotnią.
Wasze złotówki, wasza sprawa. Ale ten watek powinien polecieć chociażby z jednego powodu - na każdą publiczną zbiórkę potrzebna jest zgoda MSWiA. Tyle w temacie. Natomiast jeżeli założycielka wątku mówi prawdę - chętnie podam jej namiary na pomagające i sprawdzone fundacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 19:59 przez Orioness.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:58:04

Cytat
meow-meow
Cytat
kaarioka
Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.
Niby tak, jednak zdarzaja sie zbiorki, gdzie operacje sa dla estetyki wykonywane. Chodzi mi o osoby, ktore mialy jakies urazy, a ich skutki sa namacalne, widac je golym okiem.
dokładne, chociażby odbudowa piersi po mastektomii czy protezy.
Cytat
domekw
Podaj konto na prw
zanim przelejesz jej kasę - poproś przynajmniej o zdjęcie nóg. Bo po drugiej stronie może siedzieć 30 letni cygan i podając się za bidulinkę doić naiwne szafiarki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:00 przez roksolana83.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:59:58

ja też poprosze o numer konta.


Wiecie co? dziewczyna naprawdę cierpi, ja mam serce i wplace bo nie szkoda mi złotówki, nie zbawi mnie. A wiem, że kogoś to moze uszczesliwic.. i wiem ze to dobry uczynek bedzie. A zadna z Was nie zbiednieje jak też wpłaci choćby tą złotówkę.


piszcie co chcecie, mi szkoda dziewczyny.

Życzę Ci zdrowia kochana i nie przejmuj sie, trzymaj się zdrowo

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:01:06

Cytat
princesska19942
ja też poprosze o numer konta.


Wiecie co? dziewczyna naprawdę cierpi, ja mam serce i wplace bo nie szkoda mi złotówki, nie zbawi mnie. A wiem, że kogoś to moze uszczesliwic.. i wiem ze to dobry uczynek bedzie. A zadna z Was nie zbiednieje jak też wpłaci choćby tą złotówkę.


piszcie co chcecie, mi szkoda dziewczyny.

Życzę Ci zdrowia kochana i nie przejmuj sie, trzymaj się zdrowo
skąd wiesz, ze to dziewczyna?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:02:19

napisała w wiadomosciach. min. "Pozdrawiam Katarzyna"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:04 przez princesska19942.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:03:32

Cytat
princesska19942
ja też poprosze o numer konta.


Wiecie co? dziewczyna naprawdę cierpi, ja mam serce i wplace bo nie szkoda mi złotówki, nie zbawi mnie. A wiem, że kogoś to moze uszczesliwic.. i wiem ze to dobry uczynek bedzie. A zadna z Was nie zbiednieje jak też wpłaci choćby tą złotówkę.


piszcie co chcecie, mi szkoda dziewczyny.

Życzę Ci zdrowia kochana i nie przejmuj sie, trzymaj się zdrowo


nikt jej nie napisał "dobrze Ci tak!"
ale życie na pewno wiele z nas nauczyło że często ludzie w taki sposób wymuszają :/ przepraszam ale znam osobę która potrzebowała protezy, nie miała kasy, zwróciła się do fundacji i pomogli jej. Więc na jej miejscu pisałabym do każdej, ale to każdej fundacji. Poszłabym do prezydenta miasta, może byłaby jakaś okazja zbiórki, ale na pewno nie wyciągałabym kasy na szafie!

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:03:38

Cytat
princesska19942
ja też poprosze o numer konta.


Wiecie co? dziewczyna naprawdę cierpi, ja mam serce i wplace bo nie szkoda mi złotówki, nie zbawi mnie. A wiem, że kogoś to moze uszczesliwic.. i wiem ze to dobry uczynek bedzie. A zadna z Was nie zbiednieje jak też wpłaci choćby tą złotówkę.


piszcie co chcecie, mi szkoda dziewczyny.

Życzę Ci zdrowia kochana i nie przejmuj sie, trzymaj się zdrowo

A skąd wiesz, że cierpi? Serio pytam.
Niby się nie zbiednieje, ale jeśli się okaże, że przelewasz naciągaczce, to takimi tekstami przyczynisz się do oszukania innych.
Założycielko wątku, skoro uszkodzili Ci nogę podczas operacji, to znaczy, że był to błąd lekarski. Oprócz namiarów na fundacje mogę Ci podać kontakt do pana Sandauera, zajmującego się walką o prawa poszkodowanych pacjentów.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:04:49

Cytat
domekw
Dajcie spokój
złotówka to nie milion
...a jeśli tak samo pomyśli milion osób?
A dwa to zaraz ktoś "życzliwy" doniesie do skarbówki.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:05:15

Cytat
roksolana83
Cytat
meow-meow
Cytat
kaarioka
Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.
Niby tak, jednak zdarzaja sie zbiorki, gdzie operacje sa dla estetyki wykonywane. Chodzi mi o osoby, ktore mialy jakies urazy, a ich skutki sa namacalne, widac je golym okiem.
dokładne, chociażby odbudowa piersi po mastektomii czy protezy.
Cytat
domekw
Podaj konto na prw
zanim przelejesz jej kasę - poproś przynajmniej o zdjęcie nóg. Bo po drugiej stronie może siedzieć 30 letni cygan i podając się za bidulinkę doić naiwne szafiarki
Nie ineresuj się co ja robię z własnymi pieniędzmi

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:05:45

Niby złotówka nie majątek - ale z tego wątku już trochę Autorka nazbiera. Więc jeżeli jest oszustką to znalazła niezły sposób...

I nie jestem bezduszna - ja też jestem niepełnosprawna i nawet mam podobny problem - jedna noga dużo cieńsza z - różnych względów, też noszę tylko długie spodnie.
Jeżeli sytuacja opisana jest prawdą to myślę, że można znaleźć sposób na załatwienie tego tak aby być wiarygodnym.

A zdjęcia...co z tego że ona prześle je? mogą być jakiekolwiek z neta wzięte

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:05:54

Cytat
princesska19942
napisała.
a ja za chwilę założę konto i napiszę, że jestem powiedzmy trzynastolatką, która gwałci ojczym. I będą tłuuuumy osób, które mi będą współczuć. Ale mam 30. I ojczyma w życiu nie miałam.

Naiwne kobiety - przynajmniej sprawdźcie, ile kosztuje rzeczywiście taki zabieg - ona, on, czy ono - nawet nie sprawdziło ile to naprawdę kosztuje zanim walnęło swoją ściemę.
Cytat
domekw
Cytat
roksolana83
Cytat
meow-meow
Cytat
kaarioka
Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.
Niby tak, jednak zdarzaja sie zbiorki, gdzie operacje sa dla estetyki wykonywane. Chodzi mi o osoby, ktore mialy jakies urazy, a ich skutki sa namacalne, widac je golym okiem.
dokładne, chociażby odbudowa piersi po mastektomii czy protezy.
Cytat
domekw
Podaj konto na prw
zanim przelejesz jej kasę - poproś przynajmniej o zdjęcie nóg. Bo po drugiej stronie może siedzieć 30 letni cygan i podając się za bidulinkę doić naiwne szafiarki
Nie ineresuj się co ja robię z własnymi pieniędzmi
a ty nie interesuj się co ja robię ze swoim sumieniem. A sumienie nakazuje mi ostrzec ludzi przez ewidentnym oszustwem. Jesteś naiwna - płać. ale mam nadzieję, że niektóre osoby po przeczytaniu komentarzy zastanowią się, sprawdzą fakty i nie dołożą nierobowi do rozrywki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:08 przez roksolana83.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:06:39

Niby macie racje. Ale jakoś nie mam serca przejść obojętnie.. jestem może naiwna ale serce mam :( Chciałabym pomóc po prostu ..

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:11:18

Cytat
princesska19942
Niby macie racje. Ale jakoś nie mam serca przejść obojętnie.. jestem może naiwna ale serce mam :( Chciałabym pomóc po prostu ..

nie jesteś sama, ja jestem mega wrażliwa, ale po tym co się dzieje przynajmniej wokół mnie do takich spraw podchodzę z dystansem. Wygooglałam że taka operacja to min 7200zł więc aż kuje że ktoś szuka naiwnych, krew zalewa :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo