Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomoc dla mojego taty.

10 wrz 2011 - 22:31:03

Zwracam się z gorącą prośbą o oddawanie krwii dla mojego taty Zbyszka chorującego na ostrą białaczkę limfocytarną,krew należy oddać imiennie dla Zbyszka i jednocześnie poprosić o zaświadczenie o treści "KLINIKA HEMATOLOGII UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W SZCZECINIE UL UNII LUBELSKIEJ 1 DLA ZBIGNIEWA STACHURSKIEGO i zaświadczenie wysłac fax na nr 91-42-533-57. To nic nie kosztuje, a może uratować mu życie. Wiem, że w większości punktów krwiodawstwa wydawane są zaświadczenia do pracu i szkoły. Ewentualny kontakt pod numerem 724518160, lub na gg 13141081 mówcie (piszcie), że do Dominiki z Szafy. ;)

Przepraszam, ale nie dałam rady wcześnie odpisać. Tato ma grupę krwi Arh plus. ale każda krew jest potrzebna to. działa tak, im więcej krwi zbierzemy, tym więcej on jej dostanie. Odpowiadam na kilka pytań, które do mnie dotarły.
A więc:
w każdym mieście można oddawać krew. Banki krwi wymieniają się ze sobą krwią. My mieszkamy w Kołobrzegu, a na początku choroby taty, krew była sprowadzana np, z Poznania.
choroba ta jest chorobą uszkadzającą szpik i krew. z tego co wiem.. mój tato jest dekarzem, pracował przy eternicie czy czymś takim. i prawdopodobnie, nie mowie ze na pewno, to spowodowało tak szybki rozwój choroby.
jego rodzeństwo zostało poddane już badaniom na zgodność genetyczną. pojutrze tato ma kolejną chemię. 3. jeżeli po chemiach, wyniki nadal będą złe, potrzebny będzie przeszczep szpiku.
jeżeli ktoś nie kwalifikuje się do oddawania krwi, niech rozpropaguje akcję wśród swojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów. u mnie w szkole są plakaty, wydrukowane przez uczniów, jeżeli porozmawiałybyście z dyrekcją, może zgodziliby się na taką akcję w waszej szkole. krew jest bardzo potrzebna. zwłaszcza, że krwinki zyja tylko 42 dni. potem krew nie nadaje się do przetoczenia.dlatego jak możecie oddajcie krew za 3 tygodnie, za miesiąc. w razie pytań, pisać na priv, jest to dla mnie bardziej zauważalne.



dziekuje wam wszystkim!!!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 18:41 przez azunia8.

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:04:42

mam nadzieję,że znajdziesz ludzi którzy pomogą

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:06:59

Cytat
azunia8
Zwracam się z gorącą prośbą o oddawanie krwii dla mojego taty Zbyszka chorującego na ostrą białaczkę limfocytarną,krew należy oddać imiennie dla Zbyszka i jednocześnie poprosić o zaświadczenie o treści "KLINIKA HEMATOLOGII UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W SZCZECINIE UL UNII LUBELSKIEJ 1 DLA ZBIGNIEWA STACHURSKIEGO i zaświadczenie wysłac fax na nr 91-42-533-57. To nic nie kosztuje, a może uratować mu życie. Wiem, że w większości punktów krwiodawstwa wydawane są zaświadczenia do pracu i szkoły. Ewentualny kontakt pod numerem 724518160, lub na gg 13141081 mówcie (piszcie), że do Dominiki z Szafy. ;)

Chętnie bym pomogła,ale nie ma mnie w kraju:( życzę aby się udało i wszystkiego dobrego dla taty.

zweryfikowana
Posty: 703
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:07:59

napisz jaka grupa krwi potrzebna!!!!!!! Ja nie wiem jaką mam.... do te pory nie mogłam oddać krwi bo za mało ważyłam

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:08:35

Przed 18 rokiem zycia chyba nie mozna oddawac krwi?

Zycze mu wszystkiego najlepszego:)

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:08:48

kochana jaka grupa krwi? moj maz jest honorowym dawca w szczecinie... moze moglby pomoc

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:09:34

właśnie, napisz jaka to grupa krwi

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:10:31

ja w tamtym roku poszłam oddawac krew ale powiedzieli, że za mało ważę :(

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:10:38

niesety nie moge oddawac krwi ale podbijam ! Mam nadzieje ze sie uda!!

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:10:52

Jaka grupa krwi?
Ja mam i tak 0, ale inne dziewczyny tez by pomogly.
Przeciez z nadwaga tez moga zdawac krew :)
Moj znajomy jest grubiutki i nie ma problemu. Grunt to waga ponad 50kg. Ja sie w sumie juz nie nadaje, ale z ubraniem daje rade :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 16:12 przez meow-meow.

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:10:52

Jaka grupa? Chciałabym pomóc ale nie wiem, czy nie mam lekkiej nadwagi :(

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:11:35

bardzo bym chciała pomoc ale mam za niską hemoglobinę więc nikt nie chce mojej krwi ;(

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:11:39

Wzruszyłam się. ;(

Jak na złość nikt nie może oddać krwi. Sama jestem po porodzie i jeszcze muszę czekać kilka miesięcy.

Życzę zdrowia dla Taty.

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:12:21

chętnie bym pomogla, ale za mało waże:(

Pomoc dla mojego taty.

12 wrz 2011 - 16:12:22

bardzo chetnie bym pomogla mam 0RH+ wiec ta pasujaca praktycznie do kazdej innej grupy... niestety nie moge bo.. chcialam kilka razy mielismy w szkole nawet takie akcje wystarczylo pojsc do pielegniarki niestety stwerdzili ze jestem za drobna i za niska mam wage ... zeby oddac krew:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie rzęs tylko 100zł a pieniądze dla psów