Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

http://www.dogomania.pl/threads/214909-Hipnotyzuj-spojrzeniem-przed%C5%82u%C5%BCanie-rz%C4%99s-we-wroc%C5%82awiu-na-budryskowe-zwierza-30.10

to link do bazarku na forum dogomania, na którym oferowane jest przedłużanie rzęs tylko za 100zł!!!! jest do wykupienia 5 zabiegów, pieniądze są przeznaczone dla jednej z dogomaniaczek która prowadzi bezpłatny DT. pomózmy!
Zabieg oferowany jest we Wrocławiu

fajna akcja szkoda że nie jestem z Wrocławia. Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs .

śmiało idźcie a później multum wątków pt " nie mam swoich rzęs bo wypadły "

Cytat
skj2008
śmiało idźcie a później multum wątków pt " nie mam swoich rzęs bo wypadły "

są osoby które i tak chodzą..... a założyłam ten wątek aby pomóc psom, a nie pytam jakie są skutki przedłużania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poza tym mojej siostrze np. nie wypadły, więc nie wiem po co uogólniasz pani mądralińska :)

wolałabym pomóc w inny sposób niż swoim kosztem, płacząc, że nie mam rzęs...

boże dziewczyny co z WAMI? tylko dałam taką "reklamę" bo jest maaaaaaasa osób, które sobie przedłużają.... juz wole moją dogomanię od szafy, tu co nie zrobisz to od razu znajdą się "krytykantki"

ooo rany juz znalazly sie marudy ;/ te ktore chodzą to i tak beda chodzily

kurcze czy ja wiem, czy to taka okazja...

u mnie za 130 można sobie już zrobić w salonie...

też się na to nakręcam :D

mnoże w przyszłym miesiącu sobie walnę ;p

Typowe kobiety, jak się nie czepną to będzie święto... Fajnie jest wyładowywać frustrację, nie? :) Trochę altruizmu życzę.

zawsze to 30zł mniej...... :) wiem, że sporo dziewczyn chodzi, dlatego zamieściłam ten link tu. a nuż się któraś skusi i pomoże pieskom..... dogomaniaczka dla której są pieniądze, ma od lat psy pod opieką i sporo długu w klinikach weterynaryjnych

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Panie zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zapraszam na stronę Internetową www.perfect-art.com.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KLIKAMY i POMAGAMY