Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla mam których dzieci dopadła kolka mogę polecić butelkę Haberman od Canpol babies. W tej butelce zastosowano system odpowietrzania smoczka dzięki czemu w smoczku znajduje się samo mleko. Butelka składa się z kilku części albo bardzo szybko można ją złożyć. Filtr zatrzymuje powietrze w butelce dzięki czemu moja córka nie połykała zbędnego powietrza. Butelka spora, wygoda w trzymaniu. Obracając butelkę można regulować szybkość przepływu. Moim zdaniem doskonałe rozwiązanie dla mam których dzieci mają kłopoty z brzuszkiem.

Ja również polecam tę butelkę. Jak dla nas butelka Haberman Canpol babies to rewelacja. Butelka posiada szeroki otwór co ułatwia mycie butelki. Trochę kłopotliwe jest umycie smoczka i filtra ale po dwóch umyciach nabiera się wprawy i jest już ok. Kluczowym elementem butelki jest smoczek, który jest tak zaprojektowany aby dziecko nie połykało powietrza podczas karmienia. Zaletą jest także to że jeden smoczek jest dla wszystkich dzieci w wieku do 6 miesięcy. Przepływ smoczka reguluję się poprzez obracanie butelki.

Dziewczyny, jeśli wasze maluchy mają problemy z brzuszkiem możecie im pomóc zaopatrując się w butelkę Haberman od Canpol Babies. Dziecko nie nałyka się powietrza,ponieważ w smoczku gromadzi się tylko mleko. Ogólnie butelka spełnia swoją funkcję. Mój syn po każdym karmieniu był spokojniejszy.Najśmieszniejsze było to, że nawet jak bawił się butelką, przekręcał ją w każdą stronę to i tak mleko było w smoczku :)) Polecam Wam tą butelkę z czystym sumieniem.

Ja również używam butelkę haberman canpol babies.z doświadczenia własnego mogę ją polecić mamom których dzieci mają problemy brzuszkowe Mam tą butelkę i jestem zadowolona ponieważ butelka haberman jest innowacyjna - smoczek podczas karmienia jest cały czas pełny na przykład w przypadku jak przy karmieniu piersią.Dzieki tej butelce kolka i czkawka nie dokuczają jużbrawo mojemu synciowi.

W końcu wiem, co to znaczy antykolkowa. Jako mama trójki dzieci niejedną już butelkę używałam i nareszcie trafiłam na coś co faktycznie spełnia swoje funkcje. Butelka haberman dla Canpol babies okazała się dla nas miłym zaskoczeniem. Dzięki karmieniu z zamkniętego smoczka wypełnianego w całości pokarmem dziecko nie łyka powietrza bo jest ono wypychane do butelki razem z powstajacą pianą. Niezależnie od kąta nachylenia nawet na pionowo pokarm ciągle znajduje się w smoczku. Można też regulować siłę z jaką dziecko ma ssać. Doskonale sprawdza się w połączeniu z karmieniem piersią. Na początku może wydawać się to wszystko skomplikowane ale po chwili okazuje się, ze jest to zupełnie proste a trening czyni mistrzem. Jeśli więc któraś z mam ma w domku dziecko cierpiące na kolki warto wypróbować bo może i u Was się sprawdzi i ulgę przyniesie. A spokojne dziecko to i dom pełen harmonii :)

Oj tak, taka butelka też u nas się sprawdziła. I zastosowaliśmy się też do tych wskazówek: http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/mleko-nan/ulewanie-i-refluks-czyli-zwrot-pokarmu-po-karmieniu. Dzięki temu wreszcie nie muszę się stresować, a karmienie stało się nareszcie przyjemnością, a nie całymi godzinami płaczu.

Tak, słyszałam o tym programie zdrowy start w przyszłość, poleca go wiele młodych mam :) tak przeglądam stronki i jest tam też ciekawy artykuł o kolce, od kiedy zaczęłam masować moją małą, problemy z kolką zniknęły :)

Bardzo cieszę się, że wypróbowałam butelkę, ponieważ moje dziecko miało ogromne problemy z kolką…przy poprzednich butelkach ( a miałam ich sporo) dziecko dosłownie łykało powietrze - przez co kolki występowały u niego przy każdym karmieniu. Co skłoniło mnie do kupna butelki? zdecydowanie opinie o tym , że buteleczka jest antykolkowa i rzeczywiście JEST, potwierdzam ;). Ponadto podczas karmienia zauważyłam, że smoczek pozostaje szczelnie wypełniony mlekiem, bez dostępu powietrza z butelki. dziecko szybko, a nawet BARDZO szybko przyzwyczaiło się do butelki - super bo łączę zarówno karmienie piersią jak i buteleczką. Polecam jeszcze nie zdecydowanym mamom bo sprawdzone i warte wypróbowania ;)

Mam butelkę już od jakiegoś czasu i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Butelka spełnia swoją rolę bez dwóch zdań!;) System antykolkowy działa! Bo dziecko odkąd pije z butelki Haberman nie ma w ogóle kolek. Zaletą jest też to, że pokarm który znajduje się już w samym smoczku, nie wytwarza zbyt dużego ciśnienia , dzięki temu mleko nie wylewa się ze smoczka , a tylko i wyłącznie pod wpływem ssania . Jest to rewelacyjne bo dziecko też musi włożyć troszkę wysiłku podczas ssania, ćwiczy mięśnie jamy ustnej, tak samo jak przy ssaniu z piersi no i dzieciaczek nie rozleniwia się ;) a ja mogę karmić naprzemiennie raz butelką a raz piersią;)

Fajnie, że dziewczyny odświeżacie temat ;) Może też pomogę przy wyborze dobrej buteleczki dla maluszka. Używamy dokładnie odd 3 miesięcy butelki Haberman i również jestem z niej zadowolona. Tak jak napisałaś karmen system antykolkowy sprawdza się rewelacyjnie, córa nie ma problemów z kolkami - wcześniej załamywałam ręce i nie wiedziałam co mam z nią robić bo nic nie pomagało...Butelka jest przemyślanie zaprojektowana i wykonana bo mleko, które znajduje się w smoczku nie cofa się i nie miesza się z mlekiem które pozostaje w komorze butelki. dziecko nie połyka powietrza i nie ma kolek. Polecam bo warto.

Chce Ci się tak? Ktoś powinien weryfikować konta i wpisy. To zwyczajny spam jest.
Ja polecam butelki Lovi i Baby Ono. Dwa różne systemy, dwie różne ceny a skuteczność taka sama.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Butelka antykolkowa Haberman Canpol godna polecenia !