Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Autko na akumulator?

08 kwi 2010 - 21:44:23

Mój synek też ma auto na akumulator i uważam ten zakup za totalną porażkę,
Moim zdaniem przy zakupie trzeba zwrócić uwagę żeby samochodzik miał napęd przynajmniej na dwa koła (najlepiej na 4)
My mamy niestety na jedno i na nierównościach jest fatalnie, koła boksują, często się zawiesza
Kolejna kwestia koła -najlepiej z warstwą gumy, całe plastikowe są głośne i kiepsko amortyzują
Ważna sprawa -pasy bezpieczeństwa
Żeby jeździć 2 godziny akumulator musi się ładować 6 godzin

Ogólnie bardzo żaluję tego zakupu - daliśmy za niego ponad 400zł w ubiegłym roku
Lepiej kilka razy przemyśleć i zwrócić uwagę na ważniejsze rzeczy w aucie niz mp3 i inne bajery

Autko na akumulator?

08 kwi 2010 - 22:08:25

ja też myślałam nad takim autkiem dla córki, tylko właśnie nie wiem jakie. Z tego co tu wyczytałam, to chyba najlepiej szukać auta z gumowymi kołami i napędem na 4... kiedyś oglądałam te autka na all... niektóre ciekawe.

Mogę również prosić o informacie na priv gdzie te audi można kupić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 22:09 przez Judy_ta.

Autko na akumulator?

08 kwi 2010 - 22:20:52

My również kupilismy córce takie autko na roczek różowe na akumulator,jestem bardzo zadowolona,zakup został zrobiony na allegro.

Autko na akumulator?

09 kwi 2010 - 08:32:40

Motylek09 audi boskie, szkoda, że rok temu takich nie było bo z pewnością bym kupiła.
Moi synkowie mają auta na akumulator, jeden ma czerwone bmw drugi jepa hummera chciałam czarnego niestety szły najszybciej więc wybrałam zielony. Są extra i nie żałuję zakupu, chłopcy szaleją i codziennie chcą iść pojeździć autami.
Kupiłam na allegro za oba zapłaciłam prawie 2000 zł ale się opłacało...

[embed_image 2bcd0fb1ee3afdc34f19f5ad0400e40d]

Na to na co ja patrzyłam przy wyborze to :
Pasy bezpieczeństwa to bardzo ważne, dzieci od małego nabierają nawyku zapinania pasów choć głównie chodzi tu o ich bezpieczeństwo.
silniki i akumulator, te auta mają po dwa silniki 28W i aku 12V, chłopcy mogą nimi jeździć po piaszczystych terenach, górkach i auta sobie świetnie dają radę. Akumulator wytrzymuje na około 2-2,5 godziny ciągłej jazdy. Głównie zależy to od terenu.
Nie wybrałam auta z mp3 ponieważ to dodatkowo zużywa akumulator. Takie gadżety są dla nas ważne - rodziców - dla dziecka ważniejsze jest to, że może sam prowadzić autko, zmieniać bieg, gaz itp. Świecą się w nich światła i też myślę o odłączeniu, extra bajer jednak wolałabym żeby troszkę dłużej mogli pojeździć.
Wybrałam dwu-osobowe z prostej przyczyny dłużej posłużą - max obciążenie do 45 kg.
Koła są plastikowe ale po środku mają gumową opaskę dzięki której się nie ślizga i ciszej jeździ.
Chłopcy są bardzo zadowoleni a jak oni są szczęśliwi to ja też :)
Wcześniej kupiłam im motor na akumulator i duży traktor na pedałka jednak te auta wyparły całkowicie starsze zabawki. Mają je już rok a wciąż to dla nich hit.

Autko na akumulator?

09 kwi 2010 - 09:17:12

Moj byly podopieczny ma wlasnie jepa :) byl i jest zachwycony do dzis :) uwazam, ze to fajna sprawa.

Autko na akumulator?

09 kwi 2010 - 09:29:16

już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie :D ale mała i tak dostanie dopiero w czerwcu:)

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

Autko na akumulator?

09 kwi 2010 - 10:16:04

masakra ,tyle pieniędzy za zabawkę ...dla mnie to nieosiągalne ,co nie znaczy ,że gdyby było to bym nie kupiła, śliczne są i gdyby było mnie stać to kupiłabym moim córkom...niestety nawet na rower nie mogę sobie pozwolić ..I faktycznie lepiej zwrócić uwagę na to jak się jeździ ,na kółka ,pasy ,napęd niż na kolor))

Autko na akumulator?

14 maj 2010 - 11:30:26

Witam, zastanawiam się czy kupić dwuletniemu synkowi quada lub motorek na akumulator. Nie wiem czy to jest fajna zabawka? Może któraś mama kupiła już swojemu dziecku i mogłaby mi poradzic, czy warto na to wydać pieniądze, a jeśli tak to na co zwrócić uwagę przy wyborze. Z góry dziękuje za pomoc.

Autko na akumulator?

14 maj 2010 - 11:41:56

Autka świetne:)Ja r ówniez sie zastanawiam nad jakim fajnym samochodzikiem,tylko mam dylemat bo mam 2 maluszków i chyba kupiłabym jeden ale jakiś 2 osobowy:)

Autko na akumulator?

04 sie 2010 - 12:42:53

. Ja mam rozowe autko na akumulator z pilotem tylko dala za nie 700 zl a mala nie bardzo chce jezdzic pierwszy tydzien na okragla teraz wogole <moderacja>
[embed_image 7fd5850eaf6197dc22aa7059567b52db] o takie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 13:18 przez moderator.

Autko na akumulator?

04 sie 2010 - 13:16:52

na twoim miejscu poczekałabym pół roku i napewno chętnie zacznie jeździć;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 13:18 przez moderator.

Autko na akumulator?

04 sie 2010 - 15:49:27

Ja mam żółte autko na akumulator z pilotem wygrałam na allegro za 200zl z wysyłką ,150auto i 50 wysylka za pobraniem do auta mozna podlaczyc mp3 ,Liwia jest nim oczarowana na okrągło nim jezdzimy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Autko na akumulator?

04 sie 2010 - 15:55:07

ja chyba na przyszłe lato kupie

Autko na akumulator?

04 sie 2010 - 17:59:17

Mój synek dostał na 2 latka motorek na akmulator .Totalna porażka z tym motorem.Wsiadł na niego i nacisnoł na pedał i ruszył do tylu.Teraz się boi za żadne skarby nie chcę wsiadać na motorek.Mam nadzieję że się przekona wkońcu bo zastanawiam się nad sprzedażą motorka.:/Auta tego typu napewno są fajne ale też kosztują sporo .Oczywiście trzeba mieć miejsce gdzie trzymać taką brykę.

Autko na akumulator?

26 lis 2010 - 12:42:11

Cześć . Napisz proszę jak sprawuje się autko . Czy ma wystarczająco mocny silnik. Pozdrawiam .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze