Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

23 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 18:43:58

Witam mam pytanie odnośnie leżeczka bujaczka niewiem jaki wybrać może ktoś miał/ma i może doradzić który wybrać.


czy taki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-24 22:19 przez moderator.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 19:37:55

podbijam watek bo sama będe szukac czegoś podobnego mi sie jeszcze podoba samobujająca kołyska za 159 zł




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-24 22:20 przez moderator.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 19:55:08

moim zdaniem najlepszy ten z fisher price będzie na dłużej i ładne kolorki:)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 20:18:44

Fajna jest ta kołyska gdybym ją wcześniej znalazła bym ja kupiła -bajer!!!! Ja bym kupiła BRIGHT STARTS fajne i zabudowane ten fischer price ma moja sąsiadka taki skromny i prosty a zabawki mu ściąga bo mu na głowie wiszą i przeszkadzają także nawet tego pałąka nie używa ,ja miałam z kolei baby einsteina to był fotelik z wibracjami -dużo miejsaca mój synuś w niej miał i była do 18 kg

to znalazłam tylko na allegro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-24 22:21 przez moderator.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 20:44:49

a coś takiego




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-24 22:22 przez moderator.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 20:46:07

Kupiliśmy 'na szybko' bujak z fisher price'a za 160 zł prawie. A to dlatego, ze mały miał kolki. Sprawdził się w 100%, ale...był ( jest) do 9 kg. Mały teraz w wieku 5 miesięcy odwala taka gimnastykę, że strach go tam wkładac. Wcześniej fakt, leżał, wibracje robiły swoje, wyciszał się... zabawki kuszące oczka dziecka i stymulujące. Jednak... jakbym wtedy 'na szybko' nie musiała kupić 'wibracji' to po namyslę wybrałam bym hustawkę... nie bujaczki, nie leżaczki tylko huśtawka! I do tego fisher price zdecydowanie. To moja ulubiona firma. Dlatego teraz sprzedaję mój bujak za takie marne pieniądze, bo wiem, że na długo on nie jest, ale może faktycznie pomóc dziecku :) Więc jeśli ma to być 'na dłużej' polecam hustawki i jęsli kogoś stać to fisher price'a ... ale to nie jest norma :) Bright stars też sa ok, właśnie się zastanawiam nad ich huśtawką, jak nie znajdę taniej fisher'a :)
Natomiast kołyski to błąd zupełny!! Każda kołyska.... maksymalnie 3 miesiące... wydatek nieopłacalny. My naszą sprzedalismy po 2 miesiącach... za połowę ceny :/ Fajnie wyglądało w sypialni, ale .... to tylko jest fajne na pierwsze tygodnie zycia dzidzi, zresztą nasz mały spał i tak z nami :)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 21:05:08

Moja córeczka dostała fischer price w prezencie i z wibracji w ogóle nie korzystaliśmy, bo się bała - zamiast się wyciszyć - płakała. Zabaweczki jej się podobały, ale posłużył jej do pół roku - teraz już jest na niego za duża, no i znudził się jej :)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 21:13:57

Ja polecam ten ostatni z Fisher Price,gdyż naprewno posłuży dłużej bo jest do 18 kg.
Ja mam podobny z tej firmy i nadal mi służy a synek ma już 9 miesięcy.Czasem nawet moja 2 letnia córeczka sie w nim pohuśta.
Także stawiam na Fisher Price!

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 21:14:38

maa_dzia.... czytałam o tej kołysce..do 6 miesięcy??? Jakos sobie nie wyobrażam takiego półrocznego dziecka śpiącego w takiej kołysce! Co to za spanie w pasach??? Moim zdaniem niewypał w 100% !!

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 21:53:06

dorka1422 Fisher Price jest naprawdę DOBRY!!! Też mój Synek miał taki, i fantastycznie się sprawdzał, wibracje uwielbiał, zasypiał w nim...a także uczestniczył czynnie przy wszystkim wraz ze mną, przy gotowaniu w kuchni, gdy wieszałam pranie w ogrodzie, kiedy znajomi przyszli z wizytą...Leżaczek jest lekki i łatwy w przenoszeniu. Kolory pobudzają dzieciako, zaciekawiony rozgląda się, dotyka zabawek . A kiedy podrośnie maluch leżaczek świetnie sprawdza się przy karmieniu (kiedy dziecko jeszcze nie siedzi-zwłaszcza), a także pózniej posłuży jako fotel bujany dla starszaka. Cena jest przystępna:) POLECAM!!!

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 21:56:47

moim zdaniem fisher price jest najlepszy akołyska do kitu:/ ja też nie wyobrażam sobie półrocznego dziecka w takim czymś

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 22:24:39

Przypominam, że na forum obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ zamieszczania linków Allegro - regulamin forum pkt 15

Instrukcja do wgrywania zdjęc znajduje się tu --> http://forum.szafka.pl/68/479416/zdjecia-i-suwaczki-na-forum--jak-to-zrobic.html

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 22:37:16

rowniez mielismy-mamy nawet do sprzedania fisher price.POLRCAM:)
Ale fajniutki ten ze zdjecia nr 2:)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 23:05:03

fajny gadżecik, ale mocno upośledza rozwój dziecka, moja córcia nie umiała się obracać na boki, miała problem z podpieraniem się na rączkach, rahabilitantka powiedziała leżaczkowi stanowcze "nie", a ja głupia się cieszyłam że niunia tak fajnie i bezpiecznie sobie leży; bezpieczniejszy koc na podłodze i czujne oko mamy :-)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

24 kwi 2010 - 23:15:27

gjagiello... myślę, że to nie norma dla każdego dziecka :) Mój mały ma teraz 5,5 miesiąca prawie, a jego rozwój motoryczno-fizyczny wykracza poza ten 'wiek' :) Sa dzieci 'leniuszki' wtedy to może być przeszkodą, ale faktem jest, że bujak powinien być do 'pomocy' mamie, a nie ją zastępowac po kilka-kilkanaście godzin dziennie jak się niestety zdarza. Dziecko 'wrasta' w niego i wtedy zaczynaja się kłopoty. Mój mały teraz 'śmiga' po kołdrze( koc jest wg mnie za cienki ) na podłodze, bujak jest juz 'niebezpieczny' dla jego mozliwości, mata nie do przyjęcia, wrecz jej nie cierpi... za to dotarcie do brzegu kołdry i obslinienie paneli ...bezcenne :) Jednak szukam hustawki... też mamy czasem ochote na chwile relaksu, dlaczego odmawiac tego dzieciom?? Ale z rozsądkiem, jak pisałam, żeby nie była naszym 'zastępcą' bo to my jestesmy najwazniejsze w rozwoju naszych dzieciaczków :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nawilżacz powietrza