Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Prostownica tytanowa

54 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nerwica zoladka

27 wrz 2009 - 18:51:38

ula przeciez tych wod nie da sie pic:p to jest samo w sobie takie blee;p i zawsze jak wstaje rano to wiem ze jestem zdrowa ale pozniej jak ide gdzies i zwlaszcza w tlum to to nie jest to ze ja jestem chora tylko ja sie stresuje po prostu i zaczyna sie dobre :(


O jeszcze jeden objaw jaki mam to czeste pieczenie w przewodzie pokarmowym a jak zjem cos slodkiego to juz wogole:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-27 19:07 przez SilaS.

Nerwica zoladka

27 wrz 2009 - 19:13:59

Oj znam ten bol ja jak sie stresuje to mam taki bol zołądka ze nie moge sie ruszyc wymiotuje choc nie mam czym i wogole tez bylam u lakarza na to dal mi tabletki ale jak sie stresuje to jest to samo nie wiem co zrobic zeby to ustalo :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Nerwica zoladka

28 wrz 2009 - 13:43:12

ulamiel

to na pewno nic związanego z układem moczowym ;)
wiem, bo mialam już kilka razy zapalenie pęcharza.
Po prostu w stresie często chce mi się "siusiu" i tyle - nie piecze, nie boli ;)

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 15:17:20

Byłam dziś rano u psychiatry.
Więc to co nam dolega to agorafobia.
Dostałam lek ParoMerck [[url=http://www.doz.pl/leki/p906-ParoMerck]info[/url]]. Mam się pojawić za 2 tygodnie na kontrole i będę mogła zajrzeć do grupy, którą ten doktor prowadzi.
Ogólnie było bardzo miło. Zero wypytywania o jakieś krępujące sprawy, zadawał konkretne pytania, kazał opisywać co się czuje w momencie tych "problemów".
Ogólnie nie było kozetki i nikt nie traktował mnie jak wariatkę. ;P
To było jak wizyta u normalnego lekarza.

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 15:40:00

mam dokładnie to samo, też byłam u lekarza psychiatry, to nic strasznego,w dzisiejszych czasach wiele ludzi tam chodzi, po co sie meczyc i marnowac sobie życie przez ta chorobę, tabletki pomagają

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 15:50:22

Cytat
Renny
Ja za to jeszcze usłyszłam ze mam problem z rozwiazywaniem problemów emocjonalnych, i ze przejmuje sie błachymi problemami, a te naprawde ważne omijam xd nie no paranoja i stówka do kieszeni o rzeczach które wiem od lat... a nie potrafie byc z nim całkowicie szrzera bo jest strasznie stzuczny...

Musisz chyba zmienic lekarza, ja nie byłam u prywatnego lekarza, nie brał za to pieniedzy a naprawde mi pomogl

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 16:13:45

Ja bylam wczoraj u pani gastrolog ktora poki co probuje prowadzic moje leczenie i dostalam skierowanie do neurologa i laryngologa(chodzi tu o ta chorobe lokomocyjna) mowi ze na psychologa jeszcze za wczesnie na razie trzeba dokonczyc wszystkie badania

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 16:37:16

SilaS, tylko pamiętaj kochana, ze jak badania wstępne nic nie wykażą, to nie ma co dalej walczyć z wiatrakami. Ja walczyłam i skończyło się na wegetacji.
Ale oczywiście trzeba się najpierw upewnić czy z żołądkiem itd. wszystko ok.

Renny, wg. mnie trafiłaś na nieodpowiedniego psychologa i tyle. Polecam stronę http://www.rankinglekarzy.pl - zanim się odwiedzi lekarza w jakiejś delikatnej sprawie. ;) Psychiatra do którego ja poszłam miał same pozytywne opinie, dlatego mniej się bałam i miałam lepsze podejście. :)

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 16:52:23

tenebris wiem wiem dlatego chce jak najszybciej te wszystkie badania przejsc i miec to juz za soba bo poki co to siedze caly czas w domu do szkoly probowalam isc to po 20 minutach juz bylam w drodze powrotnej do domu;|

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:00:01

SilaS, no widzisz, a to klasa maturalna... Btw. co zdajesz na maturze? :> ja już po co prawda, ale wiem jaka to presja. ;)

Wiem, ze perspektywa pójścia do psychiatry nie jest zachęcająca, ale jak ma pomóc wyleczyć te wszystkie problemy to warto spróbować. Ciekawe jak na mnie będą działać te leki. Ja wezmę pierwszą tabletkę (a raczej polówkę tabletki, bo doktor powiedział, że jestem tak chuda że i pół dawki będzie ok :P) chyba pojutrze dopiero, bo trudno dostać ten lek - robią go chyba na zamówienie.

No ale to fakt, że trzeba trafić na dobrego lekarza, żeby nie zraził do siebie i do zawodu, który wykonuje (mój pierwszy ginekolog był potworem, więc wiem co mówię :P)

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:04:24

Polecam jak najszybciej skontaktowac się ze specjalistą. Nie ma czego się wstydzić. Sama byłam zdziwiona jak weszłam do poradni ile osób tam chodzi!!!! Ja tez podejrzewam u siebie nerwicę spowodowana stresem. Naprawde nie ma na co czekać, szkoda zdrowia!

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:14:41

tenebris jak wogole mnie dopuszcza do tej matury to bedzie matma rozszerzona i biologia a no i oczywiscie jak dam rade sie przygotowac. Mnie tam psycholodzy nie przerazaja tylko to jest troche krepujace no bo jak ktos zobaczy to juz bedzie ze psychiczna:/

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:20:17

Cytat
SilaS
tenebris jak wogole mnie dopuszcza do tej matury to bedzie matma rozszerzona i biologia a no i oczywiscie jak dam rade sie przygotowac. Mnie tam psycholodzy nie przerazaja tylko to jest troche krepujace no bo jak ktos zobaczy to juz bedzie ze psychiczna:/

Wiem. Ale spotkałam się też z pozytywnymi opiniami na ten temat. Myślę że dużo osób korzysta z takich hmm... "usług" i teraz coraz mniej się to wyśmiewa.
Ja powiedziałam kilku dziewczynom z roku i nie mówią na mnie "wariatka". :]

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:28:24

Cytat
SilaS
ula przeciez tych wod nie da sie pic:p to jest samo w sobie takie blee;p i zawsze jak wstaje rano to wiem ze jestem zdrowa ale pozniej jak ide gdzies i zwlaszcza w tlum to to nie jest to ze ja jestem chora tylko ja sie stresuje po prostu i zaczyna sie dobre :(


O jeszcze jeden objaw jaki mam to czeste pieczenie w przewodzie pokarmowym a jak zjem cos slodkiego to juz wogole:/

GUZIK prawda - Słotwinka jest pyszna, lepsza od wody mineralnej a to pieczenie po słodkim to zwykła zgaga (nadkwasota) i na to pomoże Ci Zuber ( gorszy ale można go przełknąć z wodą). Unikaj słodyczy i kwaśnych potraw, zamiast cukru zastosuj miód, zrób przerwę w surówkach tylko gotowane jarzynki, nie łącz potraw typu: pomidorowa+kurczak lub ryba i surówka z kiszonej kapusty (wszystko kwasne) myśl co jesz i jakie potrawy łaczysz. Jesli pijesz kawę (bardzo zakwasza) to dosyp ciut imbiru lub kardamonu, PIWO!! - tragedia dla żoładka Kup sobie butle 1-ltrową Słotwinkii zobaczysz jaka jest a Zuber jest w jeszcze mniejszych. W razie czego mała strata. Z żołądkiem nie ma żartów.

Nerwica zoladka

30 wrz 2009 - 17:45:17

tenebris tylko widzisz ludzie na studiach juz sa rozwinieci na ludzkie sprawy i wogole a ja dosc ze w kl mam 3 takie lepsze kolezanki to jak tylko cos sie skrzywie czy powiem ze mi niedobrze i czy moglaby ktoras ze mna isc to od razu sa krzywe miny i szepty miedzy soba :| takze jak by sie jeszcze dowiedzialy ze chodze do prychologa to by dopiero bylo:/

ula kawy nie pije bo nie lubie piwko pilam z jedno na miesiac jak dobrze poszlo a teraz wogole nie pije bo sie boje o zoladek wlasciwie to od ponad miesiaca jestem na samych zupkach wiec wszytsko gotowane czasami cos smazonego ale to rzadko a co do slotwiki i zubra to mnie nikt nie przekona nie wierze w ich wlasciwosci leczace poza tym sa niedobre jak dla mnie:D

następna dyskusja:

Słabszy okres