Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:05:46

Mam pytanie, może niektórym wydać się głupie, ale są tu dojrzałe kobiety, które pewnie znają się lepiej niż ja ;)
Otóż dostałam okres (w prawdzie dzień wcześniej i pod wieczór, ale nie mam jeszcze całkiem regularnego), objawy takie jak zwykle i wszystko niby okej, tylko jest go tak jakby ... mniej. Zazwyczaj pierwsze dwa dni były dość obfite, teraz są takie słabsze - jest krew, i jest nie jest jej mało.. ale mniej niż zazwyczaj.
Dodam, że miałam w tym miesiącu poważne zmartwienia i trochę byłam przeziębiona, czy to przez to okres jest mniej obfity, czy powinnam się martwić? Nie wiem czy lecieć z tym do mamy xd

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:08:42

nie wszystko jest ok,,
ja tez tak mialam
a mialas mniejszy poniewaz bylas przeziebiona,, na to wplywa wielel czynnikow, -choroba, stres

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:10:21

raczej nic sie nie dzieje, nie masz sie czym martwic:) moze nie jestem wielce dojrzala kobieta, ale na moje oko wszytsko jest w porzadku ( wiedza z autopsji:p )

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:10:24

ja mialam odwrotnie...wrecz mnie zalewalo:D ale przez to mam krocej 2 dni:)

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:12:42

poza tym to jak sama mowisz to dopiero poczatki ,na pewno wyreguluje sie i bedzie ok. jeden dzien to nie jest problem. a mamie mozesz powiedziec smialo.tez jest kobietą.

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:14:50

U mnie jeden miesiac jest mocny,drugi juz slabszy i tak ciagle cos :) ach ta natura kobitek :)
A przeziebienie na pewno dalo we znaki,wiec nic sie nie martw :)

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:15:54

Cytat
magdolek
poza tym to jak sama mowisz to dopiero poczatki ,na pewno wyreguluje sie i bedzie ok. jeden dzien to nie jest problem. a mamie mozesz powiedziec smialo.tez jest kobietą.

No nie takie początki bo okres mam już od 4 lat ;d tylko, że jakoś tak nie jest jeszcze 'zdecydowany' do końca kiedy chce być XD

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:17:11

Z moich kilkuletnich doswiadczen wynika, ze albo wyleci z duza intensywnoscia w 3 dni albo bedzie kapalo 7. Osobiscie wole pierwsza opcje :]

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:18:23

Cytat
musiaaa
Z moich kilkuletnich doswiadczen wynika, ze albo wyleci z duza intensywnoscia w 3 dni albo bedzie kapalo 7. Osobiscie wole pierwsza opcje :]

No ja właśnie zawsze miałam pierwszą opcję ;d ale widać przyszedł czas na zmiany, kamień z serca mi spadł.

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:18:35

a co ja mam powiedziec jak mam juz 2 tyg i konca nie widac.... :(

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:22:44

jeanny moze idz do lelarza,,
to niedobrze,, jak tak mowisz

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:24:19

no musze, tym bardziej iz to pierwszy okres po porodzie...

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:29:14

Na pewno nic złego się nie dzieje-wiem to z doswiadczenia:)

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:30:06

Cytat
jeanny88
no musze, tym bardziej iz to pierwszy okres po porodzie...
koniecznie i to jak najszybciej!

Słabszy okres

28 wrz 2009 - 21:30:22

A ja miesiąc temu miałam niecałe 3 dni ^^
a teraz dostałam w piatek...i tez baaaardzo mało krwi:)
ja tam się nie przejmuje:) zazwyczaj mam mało obfite krwawienia:)
i brzuch w ogóle nie boli ;]
mi to pasuje.

następna dyskusja:

klucie w podbrzuszu