Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

transport i spedycja

21 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 12:29:08

Cześć. Piszę, bo zaczynam się denerwować. Okres mam od ponad dziesięciu lat, bardziej lub mniej regularny - wiadomo, różne stresy, choroba, to wszystko okres opóźnia. Z reguły okres mam okropnie bolesny, taki, że czasem prawię mdleję. Ale ja nie o tym.
Ponad tydzień temu w sobotę dostałam okres - ok, tak miało być właściwie. Ale nic nie czułam przed, w trakcie też nie, nic mnie nie boli, a to właściwie nie jest okres, a takie plamienie - wystarczy wkładka higieniczna. Cały czas jestem osłabiona, bardzo dużo śpię i ciągle źle boli mnie głowa. Normalnie, jak mam okres, to trwa on góra do 5 dni, z czego ten ostatni dzień to już właściwie takie plamienie tylko. A teraz plamienia mam od ponad tygodnia, teraz są coraz mocniejsze. a ja czuję się coraz gorzej. Co to może być? Ciążę wykluczam w 100000%.
Dziewczyny, proszę o pomoc!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 12:33 przez in2u.

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 19:11:03

ja powiedzialabym jednak ze to ciaza, ale ja sie nie znam. idz do lekarza, on bedzie wiedzial:)

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:31:59

ja też powiedziałabym , że ciąża mimo wszystko, ale jeśli nie współzyłaś akurat to idź do lekarza, moja koleżanka miała tak przy endometriozie

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:34:26

ha, mam b.podobne objawy,
z tym, że ja jednak w tym tygodniu wybieram się po test...

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:34:40

Powinnaś jutro koniecznie pójść do ginekologa :/

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:38:23

ja sadze tak jak dziewcyny:)

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:44:41

tez mi sie tak porobiło kiedys i od tamtego czasu miałam nieregularne, lekarz nie wiedzial co mi jest bez badan (nie zrobilam, bo unormowały mi tabletki anty). jezeli nie ciaza, to do lekarza i pakiet badan robic, ale nie ma sie czym martwic bo jak widac mozna z tym zyc ;) spokojnie :)

pomocy: dziwny okres!

29 maj 2011 - 20:55:16

a bierzesz tabletki anty?? Np po ok 1.5 roku brania yaz takie plamienia mogą się zdażać

następna dyskusja:

Jestem lesbijką- kłopoty w pracy