Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:31:39

Przykro mi,że jakiś frustrat zrobił z tego wątku pośmiewisko. Dla jednych tragedią jest,że zdechnie im kot, a dla tego człowieka to,że mu nie staje. Więc co innego mógł zrobić, jak podbudować się i zrobić z nas dziewczyny moje, zacofane 15 nastki ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 17:57 przez TrudnoTak123.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:36:26

to nie jest normalny człowiek , ja bym po 1 incydencie odeszla chociaz to pewnie trudne bo go zapewne kochasz...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:37:34

no ja też jestem w szoku po przeczytaniu ale w szoku że się jeszcze zastanawiasz nad tym związkiem. Jak teraz takie rzeczy mają miejsce to potem będzie tylko gorzej....

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:37:52

ja też jestem w szoku..
Ty jesteś ok, on nie. Nie spotykałabym się z kimś takim

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:37:58

O mamo,zostaw go natychmiast póki jeszcze Cię nie pobił w tym łóżku albo nie przypalił woskiem o.O Co to za facet w ogóle? Zero szacunku,czy on Cię w ogóle kocha?! Nie no,takie zachowanie mi się w głowie nie mieści. Słów mi brak po prostu..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:38:12

Ja bym niechciala byc z takim brutalem ,ale decyzja nalezy do Ciebie.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:38:44

to chyba cos u niego.... ja bym z nim juz nie poszła do łóżka bo bym sie bała ze cos mi zrobi...;/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:39:13

Cytat
marlenalubocka
to nie jest normalny człowiek , ja bym po 1 incydencie odeszla chociaz to pewnie trudne bo go zapewne kochasz...

Nie nie, nie kocham go. Spotykamy się stosunkowo za krótko,żeby mówić tu o miłości. Ale mimo wszystko zastanawiam się,czy to ze mną jest coś nie tak,czy to on jest chory na tym punkcie? Ponadto uważa,że nie wyjdzie ze mną do miasta jeśli nie nałoże szpilek,których nie cierpie. Mówiłam mu,żeby uszanował moje zasady, przyzwyczajenia itp a on stwierdził,że to bardzo egoistyczne itp..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:39:17

zostaw go nie jest ciebie wart jak tak nalega..mój facet na nic nie nalegał do wszystkiego doszlismy powoli..a to facet powinien spełniać zachcianki kobiety bo on zawsze dojdzie a u kobiety potrzeba na to duzo czasu..to że nie chcesz tego robic to twój wybór..olej go wiesz ilu cudownych facetów jeszcze mozesz spotkac:)

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:39:19

Treść posta została usunięta automatycznie

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:39:19

dla mnie zrobienie loda to nie jest brak szacunku, ale każdy uważa inaczej. Aczkolwiek jakby mnie facet zwyzywał, wyżywał się psychicznie, i zmuszał do czegoś (oprócz tego, że też bylabym w ciężkim szoku) to powiedziałabym mu SAJONARA!!
I tak radzę Ci zrobić.
Bo to to jest dopiero brak szacunku.
Pozdrawiam

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:39:47

widocznie nie dobraliście się ,jeśli chodzi o temperamenty...hmmm ale ten tekst o Twojej mamie ,hmm ,sorki ale może to jakiś zbok ??

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:40:19

zatkało mnie?
w jakich relacjach z nim jesteś? on jest Twoim sponsorem? bo chyba nie jesteście parą..tak się dziwki traktuje
facet powinien zadbać o to, żeby to jego kobiecie było dobrze!

zweryfikowana
Posty: 387
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:40:23

wg mnie rowniez cos z nim jest nie tak ;/ rozumiem ze moze facet lubi w lozku dominowac i lubi bardziej na "ostro" ale ty jestes jego kobietą i powinien uszanować twoje zdanie a nie zmusza cie do czegos ;/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:40:24

niby wszystko jest dla ludzi... ale nie z takim podejściem...
odpuść go sobie .. takie jest moje zdanie...

następna dyskusja:

pomocy: dziwny okres!