Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:22:37

ja myślę, że to może być niekiedy motywacją, bo jak sobie człowiek pomyśli, że wydał na to pieniądze to szkoda żeby poszły w błoto ;) ja osobiście nigdy nie stosowałam żadnego z tych specyfików, ale przyznam , że kusi mnie, w końcu aby patrzeć i będzie lato ;)

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:23:15

Cytat
mc85
wlasnie wyjelam z piekarnika pachnaca, goraca szarlotke - ktora ma ochote? moze z bita smietana?

zmieniłaś pito avatara i nie rzucasz mi się w oczy ;p

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:25:04

hahhaha ta reklama jest śmieszna...
najlepsza jest ta chuda..zjadła jeden groszek.. o juz jestem syta :)

hahaha groszkiem jednym się najadła!!

Musowa dieta przy tym specyfiku:

Śniadanie:
1 kulka kukurydzy

Obiad:
1 groszek

Kolacja:
1 fasolka

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:25:06

Cytat
martischa
mi kiedyś gościu na siłowni powiedział, że jedynym specyfikiem, który wspomaga odchudzanie na prawdę to prawdziwa l-karnityna. Żadne aqua slimy, goodbye apetite czy jak sie to tam pisze nie będzie działać. Oczywiści z tą l-karnityną nie chodziło mu o siedzenie przed telewizorem i popijanie pigułek tylko o ruch połączony z suplementacją i stałą zmianą nawyków żywieniowych. Wtedy ma się największe szanse na trwałe efekty :)

ja słyszałam podobne opinię na jej temat i myślę, że Aqua Slim sobie podaruję i kupie tylko L-karnitynę. Na spinning uniwersalny chodzę już od jesieni, dołączę do tego basen i ćwiczenia i przede wszystkim odstawię słodycze i całą resztę pustych kalorii... ;)
Cytat
agniesza0906
hahhaha ta reklama jest śmieszna...
najlepsza jest ta chuda..zjadła jeden groszek.. o juz jestem syta :)

hahaha groszkiem jednym się najadła!!

Musowa dieta przy tym specyfiku:

Śniadanie:
1 kulka kukurydzy

Obiad:
1 groszek

Kolacja:
1 fasolka


dobre, dobre ;) chociaż ja bym dorzuciła jeszcze jeden groszek na drugie śniadanie ;p;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 12:26 przez paaatii7.

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:29:43

Cytat
paaatii7
ja myślę, że to może być niekiedy motywacją, bo jak sobie człowiek pomyśli, że wydał na to pieniądze to szkoda żeby poszły w błoto ;) ja osobiście nigdy nie stosowałam żadnego z tych specyfików, ale przyznam , że kusi mnie, w końcu aby patrzeć i będzie lato ;)

heh to wolałabym tą kasę wydać na karnet na siłownie albo na za małą kieckę to bym miała motywację to chudnięcia :) Chociaż ponoć wiara czyni cuda ;p

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:31:01

Cytat
martischa
Cytat
paaatii7
ja myślę, że to może być niekiedy motywacją, bo jak sobie człowiek pomyśli, że wydał na to pieniądze to szkoda żeby poszły w błoto ;) ja osobiście nigdy nie stosowałam żadnego z tych specyfików, ale przyznam , że kusi mnie, w końcu aby patrzeć i będzie lato ;)

heh to wolałabym tą kasę wydać na karnet na siłownie albo na za małą kieckę to bym miała motywację to chudnięcia :) Chociaż ponoć wiara czyni cuda ;p

ale ja nie powiedziałam, że będę stosować L-karnitynę bez żadnego ruchu, bo to byłoby rzeczywiście bez sensu.

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:34:14

oj ja w zeszłą zimę przytyłam 7kg.

jem wszystko tak jak jadłam + duże ilości słodkiego.
Zrezygnowałam tylko z jedzenia w pracy na szybko amino i tych różnych specyfików z paki.

Iiii w tym roku nic nie przytyłam :)

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:35:23

najlepiej jedz mniej a czesto i zdrowo.to jest najlepszy,najzdrowszy i nie powodujacy efekty jo jo, sposob na schudniecie:)

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 12:49:23

Cytat
paaatii7
Cytat
martischa
Cytat
paaatii7
ja myślę, że to może być niekiedy motywacją, bo jak sobie człowiek pomyśli, że wydał na to pieniądze to szkoda żeby poszły w błoto ;) ja osobiście nigdy nie stosowałam żadnego z tych specyfików, ale przyznam , że kusi mnie, w końcu aby patrzeć i będzie lato ;)

heh to wolałabym tą kasę wydać na karnet na siłownie albo na za małą kieckę to bym miała motywację to chudnięcia :) Chociaż ponoć wiara czyni cuda ;p

ale ja nie powiedziałam, że będę stosować L-karnitynę bez żadnego ruchu, bo to byłoby rzeczywiście bez sensu.

hehe nie, ja nie mówię o Tobie :) Ja mówię ogólnie i w odniesieniu do siebie, że wolałabym sobie kupić karnet czy tam kieckę czy właśnie l-karnitynę zamiast tych specyfików w saszetkach, no i że są ludzie którzy w to wierzą, a są też tacy którzy myślą, że jak siądą przed TV posmarują się kremem wyszczuplającym, założą buty Reebok EasyTone i połkną jakąś magiczną tabletkę i w miesiąc zrzucą 10 kg :) My wiemy, że ruch to podstawa :)

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 20:20:04

lepsza bedzie silownia;)

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 20:23:20

nie wierze że działa

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 20:25:02

nie lepiej zainwestować pieniadze w błonnik wystepujacy w produktach , które mozna spozywac jako sniadanie obiad kolacja? np. jogurty, niktore płatki, duzo blonnika jest tez w zupach. No i oczywiscie cwiczenia, cwiczenia, cwiczenia.

Goodbye Appetite ^^

09 mar 2011 - 20:28:37

Chyba nie polecam... Kiedyś używałam aqua slim, wydaje mi się, że działa to na tej samej zasadzie... Może i jadłam mniej dlatego, że musiałam dużo pić, ale nie schudłam tym sposobem ;-)
Polecam szczerze picie zielonej herbaty, no i regularne posiłki co 2-3 godziny, ale w mniejszych ilościach. Przy tym trybie życia z 60kg, teraz ważę 48kg. A jem normalnie :)

Goodbye Appetite ^^

18 mar 2011 - 21:44:43

GOODBYE APPETITE - stosowala ktoras ? Warto ? Prosze o opinie

następna dyskusja:

Miesiączka proszę o poradę.