Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

uuu hehe jak one poza organizmem moga tyle przezyc to pewnie jestes w ciazy:P lepiej lec po tescik

Cytat
hannahxunicorn
uuu hehe jak one poza organizmem moga tyle przezyc to pewnie jestes w ciazy:P lepiej lec po tescik
na test jeszcze za wczesniej;p

Ja bym byla przerazona,to czemu nie uprawialas z nim sexu jak i tak ci tam wkladal palce ktore maja na sobie sperme!?

Wątki sa coraz bardziej powalajace... lol

Wy jestescie przerazone a autorka ewidentnie sie nie przejmuje, wiec nie musicie przezywac :)

Cytat
ewa_mimi
co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?
haha rozwaliłaś mnie tym

Cytat
megusia122
Cytat
hannahxunicorn
uuu hehe jak one poza organizmem moga tyle przezyc to pewnie jestes w ciazy:P lepiej lec po tescik
na test jeszcze za wczesniej;p

Widzę że lubisz balans przy krawędzi ostatni robiłaś test i prawdopodobnie byłaś w ciąży nie jestem pewna bo nie doczytałam wątku do końca ale chyba wnioskuje po tym wątku nie zaszłaś w ciąże ostatnio ale teraz jest mega ryzyko że TAK

Cytat
zabkaaa4
Wy jestescie przerazone a autorka ewidentnie sie nie przejmuje, wiec nie musicie przezywac :)
no jakos nie jestem zmartwiona;p chcialabym poprostu wiedziec czy moze byc taka opcja

Cytat
megusia122
Cytat
zabkaaa4
Wy jestescie przerazone a autorka ewidentnie sie nie przejmuje, wiec nie musicie przezywac :)
no jakos nie jestem zmartwiona;p chcialabym poprostu wiedziec czy moze byc taka opcja


Bo w 75 % nic takiego sie nie przydarzylo tylko teoretycznie pytasz czy jest taka mozliwosc, a tu dziewczyny przezywaja i przezywaja...



Tak to co watek to ciaza Twoja :D

hehe

:D

pucholincia o czym tu mowisz?o jakis testach poprzednich?
hannahxunicorn mialas pewnie mnie na mysli hm?z tym (poza organizmem)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 22:08 przez Nataliana.

zweryfikowana
Posty: 189
Ostrzeżenia: 1/5

Jestescie obrzydliwe.

mój sąsiad robi palcem dzieci..podchodzi do sąsiadki, dotyka ją palcem w cokolwiek..mówi przy tym TITA TITA i za 9m-cy mamy nowego małego sąsiada

Cytat
Nataliana
pucholincia o czym tu mowisz?o jakis testach poprzednich?

Kilka dni wcześniej ta sama użytkowniczka<założycielka wątku > pytała na forum czy jest w ciąży

Cytat
orijanna
mój sąsiad robi palcem dzieci..podchodzi do sąsiadki, dotyka ją palcem w cokolwiek..mówi przy tym TITA TITA i za 9m-cy mamy nowego małego sąsiada
no haha smieszne bardzo
Cytat
pucholincia
Cytat
Nataliana
pucholincia o czym tu mowisz?o jakis testach poprzednich?

Kilka dni wcześniej ta sama użytkowniczka<założycielka wątku > pytała na forum czy jest w ciąży
nie kilka dni temu tylko juz jakis czas;p;p
Cytat
pucholincia
Cytat
Nataliana
pucholincia o czym tu mowisz?o jakis testach poprzednich?

Kilka dni wcześniej ta sama użytkowniczka<założycielka wątku > pytała na forum czy jest w ciąży
nie kilka dni temu tylko juz jakis czas;p;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 22:09 przez megusia122.

Cytat
orijanna
mój sąsiad robi palcem dzieci..podchodzi do sąsiadki, dotyka ją palcem w cokolwiek..mówi przy tym TITA TITA i za 9m-cy mamy nowego małego sąsiada


niech cie palec sąsiada nie dotyka:D

następna dyskusja:

Przepisy - lekka kuchnia