Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Cytat
ewa_mimi
co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?
jaka madra. A ostatnio sama sie chwaliła, ze często daje bo jak jej zarasta pajęczyna i komin nie przepchany to kicha. teraz cie petting i sperma oburza. ty się zdecyduj

Cytat
martischa
Cytat
pucholincia
chcesz mieć dziecko i jednocześnie chcesz się odchudzać teraz to już sama nie wiem co o Tobie myśleć nieodpowiedzialna do kwadratu razy 1000


pewnie Ci chodziło o "jednocześnie być w ciąży i się odchudzać" :) prawda?
Bo odchudzać się mając dziecko to nic złego hehehe :):*


dokładnie o to mi chodziło założycielka tego wątku wcześniej założyła wątek że chce schudnąć teraz twierdzi że pyta o te swoje plemniki na palcu i chce być w ciąży nielogiczne

Cytat
pucholincia
Cytat
martischa
Cytat
pucholincia
chcesz mieć dziecko i jednocześnie chcesz się odchudzać teraz to już sama nie wiem co o Tobie myśleć nieodpowiedzialna do kwadratu razy 1000


pewnie Ci chodziło o "jednocześnie być w ciąży i się odchudzać" :) prawda?
Bo odchudzać się mając dziecko to nic złego hehehe :):*


dokładnie o to mi chodziło założycielka tego wątku wcześniej założyła wątek że chce schudnąć teraz twierdzi że pyta o te swoje plemniki na palcu i chce być w ciąży nielogiczne


noooo dośc tak hehehe, ale przynajmniej smiesznie jest haha

Cytat
anna178
Cytat
ewa_mimi
co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?
jaka madra. A ostatnio sama sie chwaliła, ze często daje bo jak jej zarasta pajęczyna i komin nie przepchany to kicha. teraz cie petting i sperma oburza. ty się zdecyduj

to bylo moje zdanie co do pytania w watku w formie zartu baranie, zadne chwalenie sie, przeczytaj calosc, przetraw, wyciagnij kij i zakumaj a strzelanie jadem zostaw dla innych dziewczyn które mają "nos pinokia"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 22:35 przez ewa_mimi.

megusia122 i co jestes w ciazy?

megusia122 i co jestes w ciazy?

następna dyskusja:

tabletki Cerazette i karmienie piersią:)