Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak uszyć sukienkę ?

20 maj 2012 - 11:07:06

Bardzo podoba mi się ta sukienka. I chciałabym ją uszyć ale nie wiem za bardzo jak ...
Bardzo proszę o pomoc;)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-20 11:14 przez szalona125-1996.

Jak uszyć sukienkę ?

21 maj 2012 - 13:45:18

Może poszukaj wykroju w Burdzie. Lub udaj się do krawcowej ale to Cię będzie trochę kosztowało. Materiał + wykonanie. Szycie na miarę jest trudną i kosztowną sprawą. Powodzenia!

Jak uszyć sukienkę ?

21 maj 2012 - 13:50:13

ja proponuję przjerzeć fora krawieckie, albo tam zapytac a Panie Ci pomogą

Jak uszyć sukienkę ?

21 maj 2012 - 14:57:30

Proponuje na początek uszyć coś prostszego, bu tu masz i zaszewki i to szycie w talii. Nie jest to trudna sukienka ale trzeba na pewno dobrze wykroić, a to nie jest proste. Musiałabyś mieć krój tak jak pisała gomagig. Ale sądze, że w burdzie znalazłabyś coś podobnego. Zależy, czy chcesz po prostu taką sukienkę, czy chcesz nauczyć się szyć. Jak sukienkę to proponuję jednak takiej poszukać. Nie jest aż tak niedostępna. Powodzenia ;)

Jak uszyć sukienkę ?

21 maj 2012 - 15:00:46

emm no na maszynie. jest takie fajne pismo "Burda" tam są wykroje i porady. Maszyna do szycia, overlock itp.

Jak uszyć sukienkę ?

21 maj 2012 - 15:04:56

Sukienka wydaje się prosta, ale tak jak już wyżej dziewczyny napisały trzeba dobrze wykroić, poza tym taka sukienka musi być na podszewce, trzeba wiedzieć jaki dobrać materiał aby dobrze leżała. Wykrój można zrobić samemu ale to wyższa szkoła jazdy, na pewno nie dla kogoś kto dopiero uczy się szyć. Można też wziąść wykrój z Burdy ale to opcja też dla osób które mają jakieś pojęcie na temat szycia. Lepiej poszukaj podobnej w sklepie.

Jak uszyć sukienkę ?

20 cze 2012 - 15:30:39

Ja proponuję rozpocząć szycie z wykrojami Burdy. Na początek coś łatwego, a potem się rozkręci...
Sama tak zaczynałam i do dziś często zaglądam do tego magazynu.

Niedawno zaczęłam prowadzić blog o szyciu, jeśli ktoś ma wolną chwilkę, to zapraszam:

http://projektsukienka.blogspot.com/

Pozdrawiam

Jak uszyć sukienkę ?

19 paź 2022 - 10:50:06

Piękna sukienka!

A szyjecie też stroje na cosplay?
https://www.wdw.com.pl/jak-zrobic-cosplay/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak fajnie przerobić bluzkę ?