Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie Kotka

27 kwi 2014 - 09:41:37

Witajcie Dziewczyny!
Mój Kotek niedawno zachorował na jakąś chorobe oczu, niestety ja nie pracuję i jestem w tej kwestii zdana na rodziców, ale mama sama ma kłopoty ze zdrowiem i trudno żebym od niej wymagała poświęcenia dla kotki, dlatego staram sie sama uzbierać pieniążki na jej leczenie. Byłam już u zwykłego weterynarza jednak pani stwierdziła że trzeba iśc do specjalisty, czyli weterynarza okulisty. No niestety wiem że taka wizyta i badanie kosztuje, stąd właśnie moja prośba. Obniżyłam ceny ciuchów w swojej szafie maxymalnie, żeby udało mi sie sprzedać choć kilka rzeczy i leczyć za to kotka, więc dziewczyny mam ogromną prośbę, zaglądnijcie do mojej szafy, może znajdziecie coś dla siebie, a gdyby cena wam nie odpowiadała to zawsze możemy się jakoś dogadać :) Wiem, że nie powinnam na forum reklamować swojej szafy ale cel jest wyższy i imam się wszystkich środków.
Pozdrawiam :)

Leczenie Kotka

27 kwi 2014 - 09:50:50

wiem po sobie że w sprawach wyjątkowych płatność u specjalistów i weterynarzy można rozłożyć na raty - spróbuj dogadać się w gabinecie

Leczenie Kotka

27 kwi 2014 - 10:04:08

Z każdym weterynarzem mozna się dogadać.

Jak bierzesz zwierzę do domu to trzeba wiedzieć, iż są to większe nieprzewidziane wydatki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla zwierzaków