Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

52 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:23:35

Dziewczyny nie zastanawiałyscie sie czasmi jak smakuje potrawa z kota albo psa czy tam ze swinki morskiej przeciez w niektórych krajach jade sie je tak jak my jemy prosiaki krówki czy kurczaki i czy to w ogole legalne zeby zrobic schabowego z psa w polsce ?

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:27:08

najglupszy watek;/to se zjedz

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:27:37

ja nie zjadłabym nawet królika bo sama mniała kilka króliczków ani koniny kangura i nic w tym stylu a co do psa i kota to maskara w zyciu

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:28:49

to nielegalne i w żadnym wypadku nie jestem ciekawa tego smaku. dla mnie jest to zwyczajnie obrzydliwe i tyle ale przypuszczam, że wszystko zależy od wychowania człowieka w danej kulturze. my jesteśmy wychowani, że je się krowę, kurę itd a nie je psa czy kota. jakby wychować dziecko od małego, że piesek i kotek jest pyszny to jako dorosły człowiek pewnie by to praktykował bo byłoby to dla niego normalne. no ale to nie zmienia faktu, że ejst to dla mnie fu, ble i rzygnij.

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:30:16

czekam na wątek-jak smakuje człowiek.....

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:31:02

U nas w szkole był wczoraj podróżnik i mówił, że jadł stek z kangura w Australii. Miał nawet ze sobą suszone mięso w paczkach z kangurów i z krokodyli ;/

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:31:16

:D hahaha

umarłam ^ ^

w życiu bym nie zjadła konia nawet, a psa czy kta to juz wogole...

no sorry.. ;p

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:32:37

ale we faktach jakiś czas temu było o gosciu co robił z psów smalec i mówili ze dla celów kulinarnych zabijanie psów kotów nie jest zabronione czy cos w tym stylu
tej paulinka chyba juz wiemy co chcesz zrobić z tym kotem co go ostatnio chciałas oddac do piwnicy kolacje dla swojego boya :D Ty jestes jak ALF



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-21 10:35 przez princeska22.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:34:43

no fakt watek wybitnie głupi :) samo wyobrażenie gdy to czytam mnie obrzydza :(

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:35:14

Cytat
Olaszka
U nas w szkole był wczoraj podróżnik i mówił, że jadł stek z kangura w Australii. Miał nawet ze sobą suszone mięso w paczkach z kangurów i z krokodyli ;/


o fuujjjj, masakra, nie zjem nic do końca dnia;((

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:35:21

Cytat
princeska22
ale we faktach jakiś czas temu było o gosciu co robił z psów smalec i mówili ze dla celów kulinarnych zabijanie psów kotów nie jest zabronione czy cos w tym stylu
tej paulinka chyba juz wiemy co chcesz zrobić z tym kotem co go ostatnio chciałas oddac do piwnicy kolacje dla swojego boya :D Ty jestes jak ALF

mamo ratunku ;pp

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:36:39

Nigdy nawet jakby mi zapłacono nie zjadłabym psa kota itp. Widziałam kiedys na jakiejś stacji telewizyjnej taki program o kulturze Chin chyba . Pokazywali dokładnie jak sie obiera psa ze skóry w jakich przyprawach go gotować itp. Na początku nie wiedziałam co oni przyrządzają bo nie oglądałam od poczatku. Gdy dowiedziałam się, że jest to piest to od razu wyłączyłam. Dla mnie to jest okropne, bleeeee ;/

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

KOT PIES JAKO POTRAWA ?

21 kwi 2011 - 10:37:24

Ja po prostu nie rozumiem jak tak można. Czytałam jakiś miesiąc temu w gazecie, że jakiś chińczyk chce otworzyć w Warszawie restaurację gdzie będzie m.in. mięso z psa ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie daję rady... Mój kochany piesek...