Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupic torebke

29 lis 2014 - 09:23:04

Cześć Wam :) zastanawiam sięhmm gdzie można kupić fajna torebkę. Nie za dużą, nie za małą:) Jakie są wasze propozycję??

Gdzie kupic torebke

02 gru 2014 - 13:41:44

na allegro można kupić nowe trendy torebki.

Gdzie kupic torebke

10 gru 2014 - 13:48:54

Tu masz mnostwo: http://www.skapiec.pl/cat/2523-torebki-damskie.html ale sa z roznych sklepow i sa roznych typow,wiec przed poszukiwaniami sobie przefiltruj takie jakich szukasz :)

Gdzie kupic torebke

10 gru 2014 - 14:01:24

Fajna to pojęcie względne.. :) podobnie jak wielkość. Ja kupuję w zarze, myślę że ceny są adekwatne do jakości i nigdy na torebkach z zary sie nie zawiodłam. Nie polecam za to torebek z h&m, bardzo szybko sie niszczą.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupic torebke

30 gru 2014 - 12:10:31

Jak Ci zależy na jakości, ale za pieniądze do zaakceptowania to tylko serwis www.torebki-skorzane.pl. Tu można sporo zaoszczędzić, a w ofercie masz tylko naturalną skórę. Nie windują cen jak inni.

Gdzie kupic torebke

04 sty 2015 - 13:50:48

W zarze są bardzo ładne.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupic torebke

06 sty 2015 - 14:45:30

Niedawno powstał nowy serwis aukcyjny http://odkupuj.pl/, gdzie można sprzedawać swoje rzeczy, więc może tam uda Ci się coś upolować ;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupic torebke

23 sty 2015 - 10:36:02

Rzeczy z solidnej skóry robi firma TMC. Wiem, że mają swój sklep w Zakopanem, ale też sprzedają online -www.torebki-skorzane.pl. Ja właśnie przez stronę zamawiałem i poszło szybko, wybór jest duży.

Gdzie kupic torebke

27 sty 2015 - 15:06:18

Osobiście, wszystkie swoje torebki kupiłam w etorba.pl i bardzo ich lubię, szybka dostawa, dobra jakość no i stylówka gwarantowana ;) warto rzucić okiem.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupic torebke

27 sty 2015 - 17:25:42

Myślę,że sklepy internetowe to najlepsza opcja ponieważ właśnie tutaj znajdziesz największy wybór czy to torebek,dodatków czy sukienek w niższej cenie. Oczywiście w żadnym wypadku nie cierpi na tym jakość,czego idealnym przykładem może być nasza strona Moodne.pl

Gdzie kupic torebke

28 sty 2015 - 18:52:11

Ja widziałam ekstra w Liu Jo w Silesia City Center

Gdzie kupic torebke

10 lut 2015 - 14:31:57

torebki skórzane możesz znalezc na www.mohadesign.pl mozesz sobie ja zaprojektowac sama, super wykonanie i bardzo ladne fasony. Sama jedna kupilam i jestem bardzo zadowolona :)

Gdzie kupic torebke

10 lut 2015 - 14:36:56

Świetne torebki skórzane są w Warszawie, w sklepie niedaleko Foksal (po prawej stronie idąc w stronę Starego Miasta). Ceny różne, każdy znajdzie coś dla siebie.

W internecie polecam Zalando- duży wybór.
Allegro odradzam, zdjęcia bardzo często nie odzwierciedlają faktycznego stanu torby.

Gdzie kupic torebke

10 lut 2015 - 14:42:43

u mnie :)

Gdzie kupic torebke

10 lut 2015 - 15:31:48

Cytat
grace303
Fajna to pojęcie względne.. :) podobnie jak wielkość. Ja kupuję w zarze, myślę że ceny są adekwatne do jakości i nigdy na torebkach z zary sie nie zawiodłam. Nie polecam za to torebek z h&m, bardzo szybko sie niszczą.

O.o Torebki z H&M a mam ich z 6 są niezniszczalne... Musiałąś mieć jakies felerne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty zimowe - wąska cholewka!!