Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

38 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

52 minut temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 06:55:14

Cytat
Asztarte
Cytat
incognito85
Poza tym nie ma czegoś takiego jak "prawdziwe glany", glany to nic innego jak podróbka martensów xD Ach, ta dzisiejsza młodzież... :D
Glany to nie jest podróbka martensow, tylko buty angielskich robotników. Stąd np te blachy. Ach ta dzisiejsza...
Glany i martensy są tak samo do siebie podobne, jak trampki i adidasy - trzeba być ślepym, aby nie widzieć podstawowych różnic...

Nie ma tragedii, co innego, gdybyś buty miała wkładać okazjonalnie, wtedy byłoby to wyrzucenie pieniędzy. Sama mam ochotę na glany (moje stare dawno odeszły z tego świata) jednak nie kupię, bo wiem, że najzwyczajniej nie miałabym gdzie w nich chodzić (nie pasowałyby do mojego zwykłego stroju do pracy).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 09:47 przez Crewedka.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 07:43:33

Cytat
Asztarte
Cytat
incognito85
Poza tym nie ma czegoś takiego jak "prawdziwe glany", glany to nic innego jak podróbka martensów xD Ach, ta dzisiejsza młodzież... :D
Glany to nie jest podróbka martensow, tylko buty angielskich robotników. Stąd np te blachy. Ach ta dzisiejsza...
Chciałaś błysnąć, a wyszło jak zwykle :D Poczytaj o historii glanów, dowiedz się kim był Dr Martens, dowiedz się kto te buty nosił. Swoją drogą ja to miałam nawet w szkole na historii, teraz już chyba tylko zakładania gumki na banana uczą :D

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 07:57:37

Ja w glanach nie chodze ale np za kozaki dalam 699zl skorzane wiec jezeli cos mi sie podoba to kupuje . Bynajmniej masz pozadne buty

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 08:04:38

Dobrze wydana kasa. Posłużą Ci wiele lat :)

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 08:10:00

Pomyśl sobie, że wiele butów skórzanych np. na zimę też kosztuje w granicach 500zł. Np. Wojas albo Ryłko. Szpilki, jak ktoś chce porządniejsze też można za tyle kupić:) Więc na pewno nie Ty jedyna zaszalałaś i wydałaś na jedną parę pięć stówek - sama napisałaś, że długo Ci posłużą więc to swego rodzaju inwestycja, jeśli naprawdę będziesz je nosić przez kilka dobrych lat to myślę, że się oplacało i nie ma sie nad czym rozwodzić :P
PS. EMU albo UGGsy kosztują jeszcze więcej, także wiesz :D

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 08:22:57

Kompletnie nie w moim stylu te buty i nigdy bym ich nie kupiła, aczkolwiek zrozumiałe jest dla mnie wydanie 500zł na porządne, skórzane obuwie.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 09:31:16

Cytat
barbi88
Ja w glanach nie chodze ale np za kozaki dalam 699zl skorzane wiec jezeli cos mi sie podoba to kupuje . Bynajmniej masz pozadne buty

bynajmniej?

wstydu oszczędź barbi xD

zweryfikowana
Posty: 396
Ostrzeżenia: 1/5

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 09:46:12

za 500zł? za tyle to ja mogę swoją całą szafę sprzedać

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 09:50:55

Cytat
_Bianka_
Cytat
barbi88
Ja w glanach nie chodze ale np za kozaki dalam 699zl skorzane wiec jezeli cos mi sie podoba to kupuje . Bynajmniej masz pozadne buty

bynajmniej?

wstydu oszczędź barbi xD
Bianka, ale ona bynajmniej ma kozaki i bynajmniej własną wersję pisowni oraz gramatyki języka polskiego ;D

Mi się buty bynajmniej podobają, bynajmniej dobra inwestycja na długie lata :D
I na koniec: BYNAJMNIEJ.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 10:00:43

Jeśli lubisz taki styl, to nie miej wyrzutów...takie są ceny i tyle.


Cytat
xcourtneyx
Cytat
Babilonia
po prostu uwielbiam dublowanie wątków na różnych serwisach konflikt

zauważ, że na różnych serwisach są różni ludzie, więc opinie także są różne. więc w czym widzisz problem?

Poza tym, ja na przykład nie czytam innych serwisów i dla mnie ten wątek jest ciekawy i nie powielony.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 10:00:48

Cytat
Crewedka
Cytat
_Bianka_
Cytat
barbi88
Ja w glanach nie chodze ale np za kozaki dalam 699zl skorzane wiec jezeli cos mi sie podoba to kupuje . Bynajmniej masz pozadne buty

bynajmniej?

wstydu oszczędź barbi xD
Bianka, ale ona bynajmniej ma kozaki i bynajmniej własną wersję pisowni oraz gramatyki języka polskiego ;D

Mi się buty bynajmniej podobają, bynajmniej dobra inwestycja na długie lata :D
I na koniec: BYNAJMNIEJ.

Zatem bynajmniej zrozumiałam dzięki twojemu wyjaśnieniu. Dziękuję xD

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 10:13:02

Nie widzę niczego złego w wydaniu 500 zł na buty ze skóry naturalnej.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 10:27:15

Opłacał się ten zakup(:

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 20:46:25

w sumie kozakina zime kosztują niekiedy podobnie a krócej trzymają, ja się Tobie podobaja to dobrze wydana kasa.

buty za 500 zł - zdjęcia

15 wrz 2014 - 21:03:10

To skóra, więc pieniądze słuszne, ale dobrze zainwestowane. Co do samego rodzaju obuwia sama mam steele sprzed hohoho, niemal 7 lat w stanie idealnym, noszone co sezon w zimę, więc rozumiem czemu je kupiłaś. To są naprawdę buty na lata i jeśli zamierzasz je nosić do zdarcia to nie miej wyrzutów sumienia tylko zaopatrz się w impregnat do skóry i dbaj, a będą Ci służyć.
A w ogóle to całkiem ładne, moje są przecierane na czerwono, zawsze chciałam niebieskie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 21:04 przez Zuosnica.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

takowa spódnica poszukiwaaanaaa!!!!!