Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:28:21

kupiłam ostatnio glany za 500 zł. mam straszne wyrzuty sumienia, choć wiem, że posłużą mi 10 lat o ile nie więcej. mimo to jednak mam kaca moralnego. prawie połowa wypłaty przepadła w 5 minut, ale glaniki są cudne.
powiedzcie dziewczyny, czy buty za 500 zł to dużo? jaką największą kwotę wy wydałyście lub wydałybyście na buty?

I ja się nie pytam czy według was są ładne, czy mi się za rok, dwa, sześć znudzą, bo sie NIE znudzą. ubieram się w takim stylu i w życiu nie zamienie glanów na szpilki.
Ah, no i dla zarzucających mi, że mogłam kupić steele, bo to to samo ale tansze, to mam już steele, ale mają blachę z tyłu i cholernie obcierają, że chodzić się nie da ;/ NPSy tej blachy z tyłu nie mają, tylko samą skórę. blacha zaś jest z przodu. kasa na steele to najgorzej wydane przeze mnie pieniądze.





EDIT wczoraj doszły, w realu są bardziej niebieskie. jaram się nimi! :)



EDIT a tak prezentuja sie na nogach, baardzo mi sie podobaja, choc na zdjeciach ze sklepu wygladaja fakt inaczej. i na koniec dodam, ze ja w glanach czuje sie tak seksownie jak wy w szpilkach, ktorych ja nie nosze :D




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-22 21:52 przez xcourtneyx.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:32:17

Świetne są! :) Absolutnie nie miej wyrzutów sumienia. Masz z głowy kupowanie butów na baaaardzo długo. Ja swoje też mam już z 6 lat i ciągle wyglądają jak nówki :)

zweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 1/5

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:34:12

500 zł na buty które potrzymają ci tyle- rozsądnie wydana kasa. Wiem jak ciężko po pracy wydaje się zarobione pieniążki, więc wydatek na coś porządnego, co potrzyma ci długo i będziesz używać to dobry wybór. Sama miałam glany i gdybym znów chciała kupić na pewno kupiłabym jakieś porządne ( pamiętam jak moje mnie obcierały). Za skórzane, tak dobrze wykonane buty 500 zł to normalna cena, tak myślę.:>

ps. Mogę prosić o radę? <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-14 15:54 przez moderator.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:38:30

spoko, ja dałam ostatnio 419 za buty sztyblety na platformie i słupku z Vagabond :) nie żałuję też wiem, że mi się nie znudzą a są na każdą pogodę i mogę w nich chodzić jesien, zimę i wiosnę ;) także nie przejmuj się i ciesz się zakupem :D

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:38:41

Lepiej wydać więcej i mieć kilka lat niż taniej i co jakiś czas musieć wymieniać

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:38:59

Ja bym w nich nie wyszła nawet za darmo jakby ktoś mi je dal, no może na sanki....a 500 zł to standard za dobre skórzane buty. Skoro o takich marzyłaś i bedziesz w nich chodzić i się cieszyć to niech Ci nie bedzie szkoda. Bedziesz w nich chodzić z 6 lat.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:42:48

Nie wydałabym 500zł za takie buty...
Przecież te glany są szpecące.
Kojarzą mi sie ze "zbuntowanymi" nastolatkami.
Jeśli chodzisz do gimnazjum to ok,ale nie wyobrażam sobie żadnej kobiety w czymś takim...

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:45:05

Cytat
szafowiczka101
Nie wydałabym 500zł za takie buty...
Przecież te glany są szpecące.
Kojarzą mi sie ze "zbuntowanymi" nastolatkami.
Jeśli chodzisz do gimnazjum to ok,ale nie wyobrażam sobie żadnej kobiety w czymś takim...
to sobie nie wyobrażaj bo nikt Ci tego nie każe... są bardziejc szpecące rzeczy niż glany

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:54:16

sama nosze glany, jednak nie wydalabym na nie az tyle.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:54:26

Strasznie dużo, za 400 miałabyś oryginalne martensy, i te by były na lata.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:55:36

glany spoko sprawa. sama mam, ale ze Steela i zapłaciałam za nie ok 300 zł. dobrze się nosiły. Postanowiłam też z tego powodu zrobić niespodzianke mojemu facetowi i kupiłam mu pod choinkę glany z tej samej firmy co moje, tylko bardziej "odjechane" (klamry, czaszki, wysoka cholewka itp :P). no i niestety po jednym sezonie zamki, które były z boku do zapinania się wyrwały, czaszki odpadły, a czubki się zdarły :( także teraz jeśli miałabym się zdecydować na zakup tego typu obuwia, oraz miałabym swiadomość ze starczy ono na kilka lat, to wydałabym to 500 zł albo i więcej.
Bo warto też zwrócić uwagę ile materiału jest na takich glanach, a ile np na jakiś super ekskluzywnych szpileczkach, których ceny siągają nawet tysiąca i więcej 0_0

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:57:07

po prostu uwielbiam dublowanie wątków na różnych serwisach konflikt

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:58:20

Mój dał prawie tyle za angielskie glany i niestety długo nie wytrzymaly :/ Kiedyś glany były porządne, moje drugie steele po dziesięciu latach nadal wygladaja dobrze. Ale dziś nawet glany to jednosezonówki.

A ja sama za buty dalam najwięcej jakoś ponad 400, na skórzane kozaki z Ryłko. Kolejny sezon przed nami, kilka za nami i jeszcze długo nie będę potrzebowac nowych. I na to liczę, bo gdzie ja takie ladne znajde w moim rozmiarze :)

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 14:58:51

Cytat
incognito85
Strasznie dużo, za 400 miałabyś oryginalne martensy, i te by były na lata.

martensy to nie glany :| zauważ, ze martensy nie maja takich nosków, jak prawdziwe glany. tylko zupełnie inne. martnesy wyglądają jak gumiaki, a nie glany.

buty za 500 zł - zdjęcia

14 wrz 2014 - 15:05:21

Cytat
xcourtneyx
Cytat
incognito85
Strasznie dużo, za 400 miałabyś oryginalne martensy, i te by były na lata.

martensy to nie glany :| zauważ, ze martensy nie maja takich nosków, jak prawdziwe glany. tylko zupełnie inne. martnesy wyglądają jak gumiaki, a nie glany.
lol xD Przede wszystkim martensy jakość mają inną, tych nie obraź się ale 10 lat nie ponosisz.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak "prawdziwe glany", glany to nic innego jak podróbka martensów xD Ach, ta dzisiejsza młodzież... :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

takowa spódnica poszukiwaaanaaa!!!!!