Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sądzicie, hot or not? :)

1) Top, new yorker 19.90 zł


2) Sweter Reserved 79 zł, wydaje mi się, że jest na mnie za duży, ale nie ma rozmiaru xs :(



3) Pasek New Yorker 19.90 zł

4) Torebka Deichman 49 zł





A teraz problem z dziurą...w domu zauwazyłam, że sweter ma dziurę na ramieniu, ja jej nie zrobiłam, może to przez zabezpieczenie?
Na szczęście nie zdarłam jeszcze metek i mam paragon. Czy w Reserved przyjmą mi ten sweter? Czy może pozwolą wymienić? A może stwierdzą, że ta dziura to moja wina i nic z tego. Zachowałabym ten sweter, ale obawiam się, że dziura będzie się powiększać a 80zł to dla mnie nie mała kwota...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 14:16 przez Kluadia.

pewnie ze wymienia, bez problemu mi nawet na miejscu wymienili

sweterek ładny, pewnie można oddać

Ładnie. Sweter oddaj do sklepu. za takie pieniądze nie opłaca się szyć

dla mnie hot:))
nie wiem co ze swetrem ale myślę że warto spróbować:)

Wszystko hot, chociaż przy tym pasku ten 'dzyndzelek' bym ucięła ;)

W poniedziałek kupiłam sweter w Reserved za 79,90 zł pisałam o tym nawet na szafie link Byłam dziś w sklepie i myślałam, że pani zaproponuje mi zwrot pieniędzy lub wymieni sweter. A okazało się, że wzięła moje dane, nr telefonu i kazała czekać 2 tygodnie na telefon, a jeśli nie zadzwonią to mam przyjechać za 2 tyg. Wkurzyłam się bardzo, bo do galerii mam 40 km w jedną stronę ;/ i będę musiała jechać 3 raz po sweter! I nie wiem nawet czy uwzględnią reklamację. Czy to normalna procedura reklamacji? Co sądzicie? Jestem zdenerwowana, bo sweter kupiłam po to, aby go nosić, a nie czekać 2 tyg. na ich decyzję. :(

Czy wy macie jakieś przykre wspomnienia ze sklepem Reserved? Możecie je tu opisywać, chętnie poczytam ;d i nie tylko o Reserved.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 20:31 przez Kluadia.

sweterek świetny, sprobuj oddac najwyzej CI nie przyjma i wtedy pokombinujesz zeby to jakos zacerowac

wszystko hot:)) a sweterek pewnie przyjmą ,ale oddaj go szybko,bo po czasie mogą stwierdzić,że sama zrobiłaś dziurę,bo zadługo odwlekałaś z reklamacją:))

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

sweterek sliczny, ale w reserverd zawsze robia problemy wiec nei wiem czy tak latwo pojdzie... ja na twoim mieiscu chyba bym zszyla po prostu by nosic a nie bezsensownie czekac na cos co najzwyczajniej moze sie nie udac;/ co do teszty rzeczy to bluzka nawet fajna a torebka srednia

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 2/5

Wszystko HOT! Na pewno przyjmą dobrze że to zauważyłaś szybciutko :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOOKAI sukienka