Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 19:57:59

Dziewczyny, kupiłam około pół roku temu torebkę Kazara. Taka klasyczna, elegancka torebka. W efekcie miałam ją ze sobą kilka razy, bo sama w sobie jest dość ciężka i z tego względu używałam jej naprawdę sporadycznie. Zastanawiam się czy sprzedać, bo jakiejś euforii już we mnie nie wzbudza, z drugiej strony jeśli miałabym sprzedać za kwotę dużo niższą to wolę ją zostawić, może się kiedyś przyda. Za ile byście ją kupiły? Nowa, nadal dostępna w sklepach kosztuje 829 zł, za tyle też ją kupiłam, oczywiście mam do niej paragon, dzięki czemu jest na gwarancji oraz certyfikat. Czy ktoś to w ogóle kupi w rozsądnej, adekwatnej cenie?



Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:00:48

mysle ze chętne sie napewno znajda

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:04:03

Cytat
kamilkatbg
mysle ze chętne sie napewno znajda

Tylko za jaką cenę ją wystawić? Torebka ma pół roku, użyta kilka razy, jak pisałam.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:10:05

Nie ma to jak kupić torbę za prawie 1000 zł. Spróbuj za 500, sama zobaczysz czy się sprzeda czy nie. Mi się ona w ogóle nie podoba.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:17:44

Reklama jest zakazana.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:17:53

moim zdaniem szkoda zachodu ze sprzedażą będzie ciężko....tym bardziej że ten model torebki 'nie powala' ..

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:18:34

ja nie dalabym tyle za torebke bo byloby mi szkoda tak jak pisze kolezanka wyzej sprobuj za 500 i zobaczysz czy bedzie zainteresowanie

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 21:42:17

Cytat
Carla2800
Reklama jest zakazana.

To nie jest żadna reklama, zastanawiam się czy ją w ogóle sprzedać, czy to się opłaca, jeśli tak to za ile, robiłam porządki w szafie i w sumie jak teraz na nią patrzę to zdecydowanie nietrafiony zakup, podoba mi się, ale jest niewygodna do noszenia - jeśli to uważasz za reklamę... No i raczej sprzedaż na szafie odpada:) nie jestem nawet zweryfikowana, nic tutaj nie sprzedaję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długa sukienka, jakie dodatki