Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:54:07

też mam ten sam problem :/ ale muszę się pochwalić, że od dwóch tygodni jestem abstynentką! :D w sobotę idę na wesele i chłopak mi powiedział, że ja nie mogę mieć krótszych paznokci od niego ;P więc na ten czas ciężko bo ciężko, ale się jakoś powstrzymuję ;P tylko nie wiem jaką motywację będę miała potem...

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:56:11

Jeżeli będziesz miała ładnie paznokcie pomalowane lub ładne tipsy napewno nie będziesz obgryzać bo Ci będzie szkoda takich łądnych paznokci ;]

Ja się oduczyłam w taki oto sposób tymbardziej,że 120zł płaciłam za tipsy było mi szkoda zniszczyć tyle kasy ;]
I nie koniecznie musisz mieć tpisy wystarczą ładnie pomalowane paznokcie wiem efektu nie będzie bo paznokcie będą po obgryzane ALE bardziej już napewno ich nie poniszczysz ;}

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:57:06

ja zaczełam malować i wmawiać sobie że ochydnie wygląda to itd i teraz mam bardzo długie pazurki:))

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 11:00:28

ja tez obgryzałam i tipsy na prawde pomogły!

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 11:05:27

Moze to sie wydawac dziwne, ale ja tez odkad mialam żele nie obgryzam juz paznoci ( a bylo to w zeszle wakacje). Teraz mam ladnie dlugie paznokcie i naturalnie wydluzyla mi sie plytka przez co dlonie ladniej wygladaja :). Widocznie oduczylam sie tego nawyku obgryzania bo taki tips to nie to samo. Po zdjeciu paznokcie nie sa w najlepszej kondycji, jednak wystarczy pomalowac lakierem z ceramidami i czlowiekowi nie chce sie marnowac efektu. Takze polecam ta metode bo zadne lakiery typu gorzki paluszek nie pomoga.

Co do kosztu takich zwyklych mlecznych żeli to mysle, ze jak znajdziesz osobe ktora dopiero zaczyna sie tym zajmowac to wiecej niz 40 zl od Ciebie nie wezmie, mi robila kolezanka wiec mialam gratisowo :)

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 17:13:07

Cytat
AnuLkaSL90
Miałam ten sam problem ;) dlatego zakupiłam sobie zestaw do robienia tipsów ;) i sobie je robie a tipsow obgryzc nie można ;D

Da się. Moja mama nałogowy obgryzacz zgryzła swoje przedłużone pazurki...

Ja bym Ci radziła samej coś na pazurkach wymodzić- nawet lakierami. Będzie Ci szkoda zniszczyć :)

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

05 lip 2009 - 17:42:17

Wszystko się da zgryźć jak się jest nałogowcem. Poza tym dlaczego akurat żele? To nie my decydujemy o masie jaką położymy a nasze paznokcie. Podzielam większośc opinii przedłuż paznokcie. :-)

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

14 lip 2009 - 16:32:18

Ja mam ten sam problem caly czas obryzam paznokcie i nic nie chce pomoc. Ale znalazlam 1 sposob, zakladam paznokcie akrylowe i zele, i jakos mnie nie bierze zeby je obryzac heheh :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to są poaznokcie żelowe i akrylowe?