Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:07:12

Miałam taki specjalny lakier...nic nie dało

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:07:38

moze mniej sie denerwowac?i zajac sie czyms innym

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:07:38

Chyba założenie tipsów by pomogło,skoro nie macie silnej woli:)

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:09:01

Miałam ten sam problem ;) dlatego zakupiłam sobie zestaw do robienia tipsów ;) i sobie je robie a tipsow obgryzc nie można ;D

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:09:07

Może by pomogło...tylko nie mam tyle kasy narazie;/

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:10:04

A ile kosztuje najtańsze zrobienie tipsów np. mleczne same bez koloru czy coś ?

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:12:31

JA PAZNOKCIE OBGRYZAM OD DZIECIŃSTWA, PAMIĘTAM ŻE MAMA KUPOWAŁA MI TAKI GORZKI LAKIER ALE TO NIE POMOGŁO, RAZ KIEDYŚ ZAPUŚCIŁAM ALE CO Z TEGO JAK I TAK CIĄGLĘ BRAŁAM PALCE DO BUZI, WYGINAŁAM PAZNOKCIE AŻ WKOŃCU SIĘ ŁAMAŁY, TERAZ JUŻ SIĘ POGODZIŁAM Z TYM ŻE JEST TO JUŻ MÓJ NAWYK, NA TLE NERWOWYM OCZYWIŚCIE, NO ALE WSTYDZE SIĘ CZASEM POKAZYWAĆ SWOJE DŁONIE,

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:26:21

ile kosztuje najtańsze?

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:33:04

pomóżcie..prosZe

zweryfikowana
Posty: 591
Ostrzeżenia: 1/5

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:34:15

ja tez mam ten problem i podobnie jak kolezanka wyzej kupilam sobie zestaw do tipsow i nie obgryzam ich:)
dodatkowo jeszcze tipsa maluje gorzkim lakierem i wtedy juz w ogole nie wlkadam paznokci do buzi:)P
dobrym sposobem jest tez skubanie pestek dyni albo sloneczkika, to oszukuje naz mozg...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 12:39 przez moderator.

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:38:16

ile kosztują najtańsze tipsy żelowe??????????? dowiem się!!?
pomózcie..ważne

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:44:46

też tak miałam dobre kilka lat temu..zaczęłam malować paznokcie..ale nie jakieś tam byle co.. tylko naprawdę piękne rzeczy, pracochłonne i później jak tylko brałam pazurki do ust..to było mi ich szkoda, ich wyglądu i poświęconego na nie czasu:) heh polecam:) Nie obgryzam do dziś:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 12:41 przez moderator.

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:46:41

Obgryzałam ja i obgryzało moje dziecko.Z sobą poradziłam sobie kupując lakier pieprzowy-jest w aptekach, a córce malowałam na czerwono i zadziałało;-)

zweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 1/5

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:48:54

hehe, mialam ten sam problem, ale sie z tym uporałam. Trzeba chec dobrej woli i dlubanie pestek mi pomoglo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 12:44 przez moderator.

Obgryzanie Paznokci;( RATUNKUuUuUu!!!

25 cze 2009 - 10:53:11

Cytat
pokemonek166
Na Twoim miejscu albo bym zaczeła dbać o nie(tak bylo ze mną) , po jakiś 6 latach stwierdziłam ,że nie chce mieć takich paskudnych paznokci i zaczełam malować na jakiś kolor nie wyglądało to ładnie ale nie obgryzałam az sie wkoncu oduczyłam. Albo założ tipsy żelowe i paznokcie pod tym bedą sie zapuszczać , a Ty nie bedziesz chciała isc obgryźć bo są już długie i ładnie.


dokładnie tak samo bylo ze mna. obgryzalam strasznie, zrobilam tipsy, urosly troszeczke ale byly miekkie, zaczelam smarowac zwyklym bezbarwnym lakierem bo wczesniej anty-obgryzacz nic nie dawal, bo zmywal sie za kazdy razem kiedy mylam rece. kiedy wkladalam jzu pal;ce do buzi zgryzalam owy bezbarwny lakier i wtedysie opamietywalam, ot co mam teraz dlugie paznokcie;)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to są poaznokcie żelowe i akrylowe?