Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

suplementy diety na włosy

29 wrz 2015 - 14:04:42

Ja używam po prostu <moderacja - spam> najczęściej Yves Rocher, ale raz na jakiś czas muszę zmieniać np na Matrixa bo skóra mi się przyzwyczaja.
Babcia mnie nauczyła żeby latem robić sobie z pokrzywy kąpiele, zimą tworze sobie maseczki z miodu - połysk gwarantowany ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-15 16:40 przez moderator.

suplementy diety na włosy

29 wrz 2015 - 15:42:35

ja mam problem z rzadkimi wlosami i takimi ktore nie rosna. odkad pamietam mam wlosy troche za ramiona i nigdy nie udalo mi sie zapuscic dluzszych a mam 25 lat. od niedawna wspieram sie zestawem witamin BodyMax , lykam kwas foliowy , teraz zamioast bodymaxa bede brala calcium panthenolum czy cos takiego podobno rewelaca , zbaczymy . dodatkowo niedrogie te calcium. i kupilam wcierke jantar, zaczelam pic drozdze omnomnom... zobaczymy czy kiedykolwiek dorobie sie wlosow do pasa

suplementy diety na włosy

01 mar 2016 - 09:26:19

Ja zażywam takie ogólne witaminy, które pomagaja mi na wwszytsko i na włosy i na skórę i na paznokcie i na samopoczucie, Full Spectrum, zamawiam na zdrowysklep.eu, wszytsko w jednym, p-o co łykac kilka tabletek skoro można jedną, która działą na wszystko

suplementy diety na włosy

11 paź 2016 - 10:20:48

kiedyś włosy leciały mi garściami, a jakoś po pigułkach anty jest o wiele lepiej :) a że włosy ciemne i długie to łatwo zobaczyć u mnie ten progres :D może z tym warto spróbować ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasemka fajne czy nie?:)