Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

21 lis 2014 - 14:18:37

Witam dziewczyny. Otóż mój problem polega na tym,że swój naturalny kolor mam ciemny blond z tym,że juz od kilku lat farbowałam włosy na jasny blond. Od jakiś 5 miesięcy nie farbuję włosów bo postanowiłam,że nie chcę już niszczyć farbowaniem włosów i chcę wrócić do mojego naturalnego koloru blondu takiego jak odrosty . Doradżcie mi jak szybko pozbyć się jaśniejszej farby i mieć w końcu całe włosy w swoim naturalnym kolorze.. Mam wrażenie ,że odrosty stoją w miejscu juz od jakiegos czasu,że nie idą ku dołowi :( Proszę o jakieś rady , jak zrobić żeby mieć włosy całe takie jak są odrosty ? :( Poniżej wstawiam moje zdjęcie .

Z góry dziękuje za wszystki porady ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-21 14:29 przez hydrobud4.

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

21 lis 2014 - 14:21:33

mi się podoba Twój odrost!

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

21 lis 2014 - 14:27:32

Też mam taki duży odrost, może trochę większy, wszyscy mnie się pytają kiedy zrobiłam ombre ;P

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

21 lis 2014 - 14:31:18

he ;) tylko,że ja nie chcę mieć ombre tylko chcę się pozbyć już tych farbowanych :).
jakieś pomysły?

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 14:24:40

Hej, ja też takie włosy miała gdy powracałam do naturalnego koloru i zrobiłam tak: kupiłam farbę średni blond starałam się kolor dobrać jak najbardziej zbliżony do mojego naturalnego i przedłużyłam linię odrostu pasemkami(odrostu nie malowałam)i wyszło mi śliczne naturalne ombre. W taki sposób można tez całością pomalować włosy blond nie malując przy tym odrostu, tylko musisz dobrze dobrać kolor farby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 14:26 przez andzia432.

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:20:53

najlepiej to kup farbe zblizona do naturalnego koloru i zafarbuj calosc innego wyjcia nie ma

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:28:31

Jeśli nie chcesz farbowac włosów to kup w aptece OLEJEK RYCYNOWY, nie tylko poprawia stan, gęstość i kondycje włosów ale także je przyciemnia co można zauważyć już po kilku, zastosowaniach. To tego możesz kupić plukanke do włosów poczytaj które są przyciemniajace.

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:30:30

olejek rycynowy to akurat rozjasnia wlosy a nie przyciemnia ale fakt poprawia kondycje wlosow sper nawilza

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:36:23

Olejek RYCYNOWY rozjaśnia? Kto ci takich głupot naopowiadał? On przyciemnia nie bez powodu się go stosuje do brwi i rzęs

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:37:42

Obetnij trochę ;)

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:40:34

olejek rycynowy PRZYCIEMNIA włosy. Ale nie o tym, bo tobie to nie pomoże.

Możesz albo zafarbować całe włosy na kolor zbliżony do naturalnego, albo spróbować zafarbować tylko ten jasny blond. Ewentualnie pokombinować z pasemkami.

Chcesz to robić sama czy u fryzjera?

możesz spróbować zrobić to henną orzechową, albo nawet szamponetką :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 17:43 przez nicolenkaa.

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:50:14

no to na moja wlosy olej rycynowy calkiem inaczej dzialał mialam ciemny braz prawie czarny za ciemny jak do mojej karnacji robilam tak ze olej rycynowy mieszalam z odzywka i nakladalam na suche wlosy po godzinie splukiwalam mylam wlosy i zrobily sie jasniejsze

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

04 gru 2014 - 17:59:26

Cytat
kamilkatbg
no to na moja wlosy olej rycynowy calkiem inaczej dzialał mialam ciemny braz prawie czarny za ciemny jak do mojej karnacji robilam tak ze olej rycynowy mieszalam z odzywka i nakladalam na suche wlosy po godzinie splukiwalam mylam wlosy i zrobily sie jasniejsze

może to było latem :D

poza tym olejek rycynowy(tak jak i np. amla) raczej nie zmienia koloru włosów już obecnych, a może sprawić że będą ROSNĄĆ ciemniejsze. Stąd mówi się o ciemniejszych odrostach, a nie całych włosach.

Dlatego też dla autorki to nie jest żadne wyjście.

Problem z odrostami . Doradżcie ! ;)

06 gru 2014 - 13:13:40

Noś czapki ;) wkońcu zima..
Ale poważnie, to możesz przyciemnić włosy przecież.. jakimś jasnym - ale ciemniejszym niż ten bardzo jasny na końcach.
Wyrówna Ci kolor.. a z czasem będziesz miała całe swoje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra, gruba lokówka do grubych loków