Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:18:45

Hej :) Malowalyscie wlosy ta farba ? Jak z pokryciem ? Mam czarne wlosy i ciekawa jestem czy mi ladnie kolor zlape ? Mysle o tej http://www.syoss.pl/index.php?id=290 :)

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:28:40

Chętnie też się dowiem właśnie też zastanawiam się nad kupnem tej farby.

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:31:33

na taki kolor jak na zdjęciu na pewno nie. . ja użyłam tej farby przy kolorze ciemnego brązu (prawie, że czarnego) i nie było takiego efektu jak na zdjęciu :/ wyszedł mi dużo ciemniejszy

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:40:10

ja juz od dluzszego czasu maluje ta farba i bardzo sobie ja chwale. ja maluje na blond i zawsze jestem zadowolona. calosc równomiernie sie farbuje i tez wydaje mi sie ze nie ma co patrzec na te porobnania "przed" i "po". chyba zadne porównania sie nie sprawdzaja. ja kupuje raz ciemniejszy a raz jaśniejszy blond i wszystko oki, wiec polecam:):)

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:46:09

Cytat
agniesia_0203
ja juz od dluzszego czasu maluje ta farba i bardzo sobie ja chwale. ja maluje na blond i zawsze jestem zadowolona. calosc równomiernie sie farbuje i tez wydaje mi sie ze nie ma co patrzec na te porobnania "przed" i "po". chyba zadne porównania sie nie sprawdzaja. ja kupuje raz ciemniejszy a raz jaśniejszy blond i wszystko oki, wiec polecam:):)
Że co to na blond czy na ciemny ?

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:49:34

no to będzie trzeba wypróbować. . :)

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:52:56

Ja słyszałam że bardzo niszczą włosy, ale to opinia moich koleżanek, sama nie próbowałam , nigdy nie farbowałam sama włosów w domu ;)

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 12:58:13

mi np. bardzo szybko się zmyła, w ciągu miesiąca zszedł mi cały kolor;/ dlatego już jej nie kupię

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 13:00:06

ja maluje różnymi odcieniami blondu, raczej nigdy na ten sam kolor

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 13:02:39

Ja farbowałam na czerwono i tego samego wieczora miałam super odcień taki jak na opakowaniu, po 1 myciu zrobił się wypłowiały i maaało czerwony... po tygodniu miałam pomarańczowe. Strasznie szybko się spiera, to samo dotyczny brązów wszelakich, albo nie pokrywają albo sie spierają

Syoss mixing colors

02 lut 2012 - 13:03:35

Ja farbowałam identyczną farbą. Tą 4-86.
Odrosty złapały. Swoją drogą przepiękny kolor wyszedł! Boski. Ale końcówki, gdzie miałam lekko ciemniejsze niż odrosty, zostały bez zmian

Autorko! Na czarnych włosach Ci nie złapie kolor i nie rozjaśni

Syoss mixing colors

03 lut 2012 - 18:35:47

Dzięki :) Poki co czekam aż farba zejdzie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piórka we włosach :)