Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:04:31

Wczoraj usilowalam zrobić w domu ombre hair,obecnie na górze mam prawie czarne włosy- malowałam je tak przez ostatnie 4 lata. Wczoraj potraktowałam połowe rozjasniaczem, wyszło jakieś 6 rodzaji rudego. znacie jakąs farbę, która uratuje je i uczni średnio brązowymi?


Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:07:01

teraz to juz tylko czarny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:07 przez sylwunia8423.

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:08:59

Wolalabym tego uniknąć po tym jak już je naraziłam na zniszczenie rozjaśniaczem. Nikt z Was nie miał takiej beznadziejnej sytuacji? a może ktoraś z was używa jakiejś dobrej farny i uzyskuje taki kolor jak na drugim zdjeciu?

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:09:34

Hmm, jeśli chcesz miec je średnio brązowe, to pofarbuj np. średnim blondem ;) Chociaż z lewej strony wyglądaja bardziej rude, niż jasne ;) Moze jeszcze troche maznij rozjaśniaczem, wtedy efekt tego "jasnego brązu" który chcesz uzyskac będzie ładniejszy :p


Ta aktorka na 2 foto - na koncach ma jakiąś Paloną Kawe;) Lub jasny brąz ( tylko BRĄZ wychodzi bardzo bardzo ciemno, wiec uwazaj) Najlepiej jakimś ciut jaśniejszym odcieniem pofarbowac, od tego jaki chcemy uzyskac :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:11 przez Kaja0.

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:12:39

W takim razie lece do Rosmanna, mam nadzieję, że znajdę jakąs odpowiednia farbę. Ale sobie narobiłam... :(

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:16:45

nie pomoge ale za to mam pytanie, jakiego rozjaśniacza użyłaś? :)
Mam rude włosy i chciałabym mieć takie własnie ombre tj jasny rudy, a nawet pod rudo-blond.

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:22:35

kupilam na stoisku fryzjerskim wode utleniona 6% i fioletowwy proszek w rozowym opakowaniu firmy "cece od sweden"

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:27:53

Hohoho, cos ty zrobila:D
Nie no, mozna czerpac inspiracje z roznych odcieni rudego na Twojej glowie:D
A co do ciemnej farby, to nie pomoge.:)

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:32:34

na początek pofarbuj czekolada i tak bardzo szybko Ci się zmyje, przy następnych farbowaniach pokrywaj jaśniejszymi odcieniami.

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:32:54

Że tak powiem oszpeciłam swoje włosy tak samo jak Twoje. Tylko, że mi się zamarzyły krwisto czerwone ( 3 razy rozjaśniacz+dwie farby palette) I nigdy, nigdy w życiu już tak nie zrobię! Niestety my czarne musimy albo pozostać czarne, albo czekać aż nam włoski odrosną. Proponuję albo potraktować włosy czarną farbą za jakiś czas albo nic z tym narazie nie robić. Tak kobieto sobie zniszczysz włosy, że będzie siano, a ja niestety nie posłuchałam rad innych i skończyłam na własnie tym sianie :/ teraz tylko maseczki na glowe klade zeby miec takie piekne wlosy jak kiedys :(

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 15:52:34

kup ciemny blond Loreal i wyjdzie średnio brązowy

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 16:13:29

ja mam odwrotnie niż ta na 2gim foto. czarne na dole, brąz na górze a dlatego tak, bo przestałam malować i mi odrastają naturalne. nawet ładnie to wygląda ;d

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 16:17:10

wstaw potem zdjęcie co dalej wyszło

zweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 16:21:46

Moja koleżanka tez sobie tak zrobiła i miała identyczne jak ty teraz:) polowała na czerwięń ognistą te końcówki pięknie to wyglądało poważnie !!! polecam

Potrzebna pomoc fryzjerska!

08 lis 2011 - 16:30:19

Ja zrobiłam identycznie tylko całe włosy i ten sam efekt co u Ciebie. Próbowałam założyc na to farbę koloru średni brąz i wyszedł poprostu miedziano- czerwony, a nie chcąc wracac do czarnego nałożyłam jeszcze farbę ciemny brąz która mi przyciemniła włosy i bardzo fajnie wygladają, więc pozostaje chyba spowrotem nałożyc czarny;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wpadka z kolorem - włosy-co zrobić?