Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 2/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:58:48

Odłóż suszarkę, lokówkę, prostownicę i wszystkie inne niszczyciele. Zacznij łykać jakiś suplement, np. ze skrzypem i stosować lekkie odżywki w sprayu. :)
A i regularnie podcinaj końcówki, co prawda niczego to nie przyspieszy, ale włosy będą mocniejsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 10:00 przez aanamoto.

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:59:18

Cytat
cherry_cat
Jest jakiś produkt do wmasowania w skórę głowy. Moja mama kiedyś kupiła coś w aptece ale nie pamiętam nazwy...

Prawdopodobnie masz na myśli Radical w ampułkach. Mogę szczerze polecić, bo mimo, że trzeba codziennie użerać się z wcieraniem płynu w skórę głowy, efekty są całkiem, całkiem. Z tej serii jest również odżywka - trochę tańsza i działająca na tej samem zasadzie, z tym, że wciera się 2-3 razy w tygodniu. Włoski też ładnie po niej rosną. Jeśli chodzi o ceny, to z tego, co się orientuję ampułki - kuracja 2 tyg kosztuje ok 30-40 zł (zalecana jest miesięczna kuracja), a odżywka, która starczy na pewno dłużej niż na miesiąc kosztuje ok 20 zł.

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:00:05

musisz ograniczyć prostowanie, suszenie, lakierowanie i inne tego typu zabiegi obciążające włosy, zacząć się zdrowo odżywiać. Zadbać o to żeby włosy były zdrowe bo samego procesu wzrostu włosów nie przyspieszyć - to mamy zapisane w genach. Jedynie kiedy włosy będą zdrowe to nie będą się łamać i będą dłuższe. No i hormony czasem działają tak, że włosy szybciej rosną - mi w ciąży i teraz podczas karmienia rosną szybciej i są zdrowsze, to samo mam z paznokciami :)

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:00:10

pij pokrzywę 2 razy dziennie :) pomaga :)

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 2/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:02:44

Cytat
jupi59
pij pokrzywę 2 razy dziennie :) pomaga :)
Nie wiem jak jest z piciem, ale ja stosowałam płukanki (najlepsza jest młoda kwietniowa lub majowa pokrzywa). Pomaga na wypadanie włosów ;)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:04:27

Cytat
SoundOfMissingYou
mi kiedys wlosy baardzo wolno rosly, ale jak zmienilam fryzjera wszystko sie zmienilo:)
kiedys scinalam wlosy raz na 1rok a teraz latam co 3-4mies;
sama fryzjerka powiedziala (jak bylam u niej 1. raz) ze po tym scieciu beda mi wlosy szybciej rosly
i faktycznie, cud:)
byc moze zalezy to od tego czym fryzjerka scina wlosy, w moim przypadku jest to brzytwa:)
moze popytaj swojego fryzjera czy ma to cos do rzeczy:)
Głupstwa pleciesz. Włosy nie rosną na końcach tylko od głowy więc czym i jak strzyże fryzjer nie ma nic do rzeczy.

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:08:08

mi rosną bardzo szybko, ale za to szybko mam odrosty ;d

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:08:35

Cytat
confetti3353
Cytat
SoundOfMissingYou
mi kiedys wlosy baardzo wolno rosly, ale jak zmienilam fryzjera wszystko sie zmienilo:)
kiedys scinalam wlosy raz na 1rok a teraz latam co 3-4mies;
sama fryzjerka powiedziala (jak bylam u niej 1. raz) ze po tym scieciu beda mi wlosy szybciej rosly
i faktycznie, cud:)
byc moze zalezy to od tego czym fryzjerka scina wlosy, w moim przypadku jest to brzytwa:)
moze popytaj swojego fryzjera czy ma to cos do rzeczy:)
Głupstwa pleciesz. Włosy nie rosną na końcach tylko od głowy więc czym i jak strzyże fryzjer nie ma nic do rzeczy.

Coś do rzeczy ma.. Jak są dobrze przycięte, to się nie rozdwajają.. ja się boje fryzjerów :(

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:09:59

Moje zaczynają dużo szybciej rosnać odkąd biorę sobie witaminki uzupełniające posiłki, włosy susze tylko troszkę do momentu by z nich "nie kapało" gdyż włosów także, nie można za mocno pocierać ręcznikiem, suszyć z odpowiednią odległością od włosów, nie prostuję a i również nie myję ich codziennie a co drugi dzień.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:15:49

Cytat
zelka888
Polecam KAZMIWAZĘ :)
sprawdzona ale trzeba poczekac ok 3 miesiecy na efekty potem idzie jak po maśle:)

a co to jest.? i gdzie mozna kupic to i ten Radical.?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 10:16 przez izuniaizus.

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:18:21

Przefarbowalam sie na rudo i chciałabym mieć długie wlosy. I to szybko!!! Koleżanka powiedziała mi ze bardzo dobra jest odzywka z WAX-a wiec na nastepny dzien poszlam do apteki i poprosilam odzywke z waxa ale ona dala mi jakis Rainforest z tej firmy. Wiec kilka dni pozniej poszlam zamowic Treatment WAX i czekam az go uzyje bo nadal mam to Rainforest. Niewiem czy podcinanie koncowek pomaga szybciej rosnac wlosom

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:19:25

nie lepiej przedłużyć metodą clip in :)



długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:21:32

Mi też wolno rosną,w październiku miałam do połowy szyi a teraz ledwo za ramiona. No ale co się dziwić,jak raz na 2 miesiące farbuję a codziennie prostuję i suszę.. Zastanawiałam się nad Waxem,ale podobno przetłuszcza włosy,a ja i tak muszę myć codziennie i nie chce częściej :)

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:22:55

Cytat
Szafowiczka891
nie lepiej przedłużyć metodą clip in :)

tylko, że w 99% przypadków z kilometra widać, że to przedłużane włosy, a nie własne naturalne, jak na tych zdjęciach

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 10:25:39

Radical można kupić w aptece i w niektórych drogeriach - kiedyś był w naturze, czy jest dalej, niestety nie wiem ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasemka. zrobić ?