Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:11:46

Czesc dziewczyny RUDE dziewczyny;)
mam do Was pytanie... chodzi mi o to jakich kosmetykow uzywacie do swoich wlosow...bo ja mam ogromny problem , od zawsze chcialam miec rudy(naturalnie jestem ciemna brunetka) no i od jakiegos czasu , moze z pol roku maluje sie na rudo w salonie .. moja kolezanka jest fryzjerka i naklada mi zawsze dobrze dobrane odcienie, na poczatku wiadomo kolor byl slaby ale teraz jest coraz fajniejszy ALE.... po doslownie dwoch trzech myciach robi sie masakra... kolor tak sie szybko splukuje ze glowa mala... w sumie to z tym zawsze mialam problem bo kiedys caly czas malowalam sie na czarno albo jakis odcien fioletu i tez szybko sie splukiwal no ale na rudych widac to znacznie bardziej tym bardziej ze jestem brunetka a nie blondynka :( malowalam juz roznymi farbami ostatnio tez dodawala mi kolezanka do farby takiej jaskrawosci(nie wiem jak to sie nazywa profesjonalnie) ;) i mowi zobaczysz jaki teraz bedziesz miala... i az sama sie zdziwila ze wyszedl taki slaby ...kupilam kilka dni temu taka odzywke jak na zdjeciu bo juz mowie nie bede malowac caly czas bo z tych wlosow mi nic nie zostanie ... i raz juz ja stosowalam powiem szczerze ze jest OK polecam tylko trzymac dluzej niz 2 minuty ;)

wiec jesli macie jakies prawdzone odzywki szampony itp to piszcie:)
pozdrawiam



do rudych :)

20 cze 2011 - 22:16:03

Mam identyczny problem! Farbuję farbą z garniera, ale po dwóch myciach mam takie nieładne prześwity i kolor blaknie. Do tej pory żadne odżywki nie pomagały:( A to cudeńko w jaki sposób pomaga, i ile kosztuje? ;)

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:18:31

to widać, jak dobrze 'maluje' Cię ta Twoja fryzjerka, skoro po 3 myciach masz 'masakrę'. farbuj sama albo zmień fryzjera.

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:37:22

Cytat
nude
to widać, jak dobrze 'maluje' Cię ta Twoja fryzjerka, skoro po 3 myciach masz 'masakrę'. farbuj sama albo zmień fryzjera.

nie oceniaj prosze czyjejs pracy to jest wina wlosa a nie fryzjerki skoro innym farbuja sie genialnie a mi nie :) takze troszeczke nie na miejscu ta Twoja wypowiedz..

tiffany - to cudenko kosztuje okolo 50zl stosuje sie na umyte wlosy osuszone jak odzywke rozczesuje grzebieniem i wedlug instrukcji trzyma 2 minuty jednak ja zalecam wiecej ;) napisane ze wystarczy do 3, 4 myc (zobaczymy...)

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:45:00

to w takim razie czekam na opinię;) czy warto było wydać tyle :)

i racja... to nie zależy od umiejętności fryzjerki, ale rudy kolor zazwyczaj się szybko zmywa :(

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:46:32

wiesz to jest dobre jesli masz n jakies wesele czy impreze a nie chce sz malowac znow to nakladasz taka odzyweczke i po sprawie:) kolor naprawde ozywiony:) jak po malowaniu:)

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:52:31

Ja farbuję się Joanną,, kolor trzyma od miesiąca do 2, a głowę myję codziennie/ co drugi dzień. Garnier schodził po 1 myciu, palet, vella i loreal po jakichś 2/3 tygodniach :). Raz farbowałam u fryzjerki, kolor wyszedł cudny, ale też tylko na chwilę :(.


Szampon i odżywka z Pantene.

do rudych :)

20 cze 2011 - 22:55:39

a jaki masz naturalny??

do rudych :)

20 cze 2011 - 23:04:29

Cytat
chilloutt
a jaki masz naturalny??

Nie pamiętam już:)..

Taki typowo nijaki.. ciemno-brązowo-mysi.. nawet nie wiem jak go fachowo nazwać ;)

do rudych :)

20 cze 2011 - 23:29:55

mojamam uzywa joanny z tym ze maluje na czarno i nie narzeka:) hm moze sprobuje co mi tam;)

do rudych :)

20 cze 2011 - 23:36:38

ja mam akurat czerwień ale rudy miałam wcześniej i nie wypłukiwał się(teraz też nie-farbuję co 2 miesiące), teraz używam odżywki firmy CeCe do czerwieni ale do rudych też jest, kosztuje ok 20 złotych i odzywia kolor, nakładam ją raz na jakiś czas, są też szampony chyba z tej serii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

długie włosy szybko.!