Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 1/5

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:24:26

Mam włosy do łopatek .. farbuje od roku na blond , nie moge sie patrzec na odrosty jak sa dluzsze niz centymetr wiec farbuje mniej wiecej co miesiac . Do tego prostuje codziennie , czasami zdaza sie 2 razy dziennie . Bo po umyciu (wieczorem) i rano jak wstaje .. Mam krecone wiec bez prostowania sie nie obejdzie .. Chcialabym je jakos baaardzo mocno nawilzyc i zeby mi te koncowki nie wypadaly .. Macie jakies maseczki .. odzywki . W obecnej chwili uzywam szamponu regenerujacego z Joanny , odzywki nawilzajacej z Garniera , jedwab w plynie po kazdym umyciu i odzywke "rosa we włosach " na koncowki .. Nie moge sie patrzec na te włosy juz ... Nie chca sie ukladac ,szybko sie zawijaja i do tego tak strasznie wypadaja ... poradźcie cos

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:26:08

oj nie mam pojęcia ale p o d b i j a m .;))

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:26:56

mam to samo

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:27:40

wcale sie nie dziwie, ze Ci wypadaja i sa zniszczone jak je tak katujesz:/ przestan to robic, bo wylysiejesz i dopiero bedziesz miala problem...

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:28:11

maski z loreala, kosztowne ale skuteczne ;))



włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:28:11

spróbuj wax'a

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:28:36

ja dzisiaj kupiłam zachwalaną maseczkę WAX :)

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:29:53

polecam nafte kosmetyczna z olejkiem rycynowym. kosztuje ok 5zl w aptece

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:30:11

teraz jest metoda keratynowa prostowanie na keratynie ktora mocna odzwia wlosy i prostuje kosztuje 600 zl w zaleznosci od dlugosci

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:31:10

u mnie u fryzjera jest zabieg spa dla wlosow ktory nawilza wlosy ale zeby byl efekt trzeba co tydzien robic a koszt jednego zabiegu w moim miejscie to 20 zl...chcialam sobie zrobic ale jakos wole wydac kase na inne rzeczy...

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:31:22

ja używam WAXa, odzywki z Panteene, serum na zniszczone koncowki- i pomimo tego,ze tez prisuje codziennie wlosy mam gładkie i lsniace! :)

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:32:19

spróbuj słynnego waxa, choć mi nie pomógł, ja jestem na etapie testowania olejku rycynowego i nafty i widzę dużą poprawę, chce jeszcze spróbować placentę i pantenol , bo wyczytałam na forach wiele fajnych opinii ;D dobre są tabletki SKRZYP POLNY Z WITAMINAMI ok23zł] jest to lek, a nie suplement jak np Belissa, więc jest skuteczniejszy, dla mnie super :) na końcówki polecam serum z avonu, odradzam jedwab - na początku fajnie, ale potem strasznie wysusza, a tego nie chcemy:) hmm chyba tyle :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 22:41 przez getfreakyy.

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:32:45

stapiz maskę polecam

włosy włosy włosy !! pomocy

14 mar 2011 - 22:32:45

proponuje przestać prostować i farbować albo zgolić na łyso. twoje włosy nie zaczną lepiej wyglądać póki nie dasz im odpocząć od tych wszystkich zabiegow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BLOND WŁOSY! JAKI TO ODCIEŃ??