Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski, doradźcie tak na szybko - bo kusi mnie aby iść do fryzjera:)

LEPIEJ Z GRZYWKĄ PROSTĄ czy NA BOK? kurde, jedni mowia tak, inni tak (domownicy i znajomi), wiec??

btw. teraz mam na bok, a chce zrobic prosta;)



z prosta ładniej:)

dziekowac, juz jeden glos ZA prosta - zawsze cos;)

Moim zdanie będzie pasowała do Ciebie prosta grzywka, na początku może będziesz się dziwnie czuła ale po kilku dniach się przyzwyczaisz, a poza tym włosy szybko odrastają widać to zwłaszcza na grzywce więc jeśli Ci się nie spodoba zetniesz na ukos:)

ale ładna jesteś :)
rób na prosto

prosta zdecydowanie

Cytat
Anna1988-1988
Moim zdanie będzie pasowała do Ciebie prosta grzywka, na początku może będziesz się dziwnie czuła ale po kilku dniach się przyzwyczaisz, a poza tym włosy szybko odrastają widać to zwłaszcza na grzywce więc jeśli Ci się nie spodoba zetniesz na ukos:)

oo dzieki, zobacz sobie drugie zdjecie (bo nie chce sie wyswietlic, trzeba kliknac) - mialam juz kiedys prosta i mowili,ze wygladam ok,a non stop chodze w tej na bok i juz mi sie strasznieee znudzila:/ wiec chcialam zrobic prosta,ale nie wiem czy nie wygladam jak kiep:) bo znajomi i rodzice czasem dla przyjemnosci mowia,z ejest ok a nie ejst:P

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

prosta stanowczo :D

Cytat
orijanna
ale ładna jesteś :)
rób na prosto

pitolisz Orijanna,ale dzieks:)

prosta wygrywa jednak,chyba ide sciac!!:D
teraz mam dokladnie takie wlosy,bo to peirwsze jest stare, ale faktycznie chyba macie racje,ze lepiej w prostej grzywie:) dzieki!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 13:55 przez lilthug1.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

prosta lepsza! :)

piękna dziewczyna z niej co?!!
prosta świetnie!
idź i się odpręż :)

nie moge się zdecydować, ale chyba na bok...

Wg mnie o wiele ładniej gdy masz grzywke ścięta na prosto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon z joanny fioletowy.:)