Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORBITREK przed i po treningu

25 paź 2013 - 10:26:19

Witajcie :)
Która z Was ćwiczy na orbitreku? lub chodzi na taki trening eliptyczny na siłownię?
Ciekawi mnie po jakim czasie można zobaczyć jakieś efekty :)

Ile razy w tygodniu i jak długo ćwiczycie?
macie jakieś sprawdzone odżywki, koktaile, wspomagacze? :)

Ja dopiero tydzień temu rozpoczęłąm przygodę z tym urządzeniem na siłowni :)

ORBITREK przed i po treningu

25 paź 2013 - 10:39:00

Wspomagacze to strata kasy.

Godzina to minimum- jak najczęściej. Radzę ustawić lekkie obciążenie i poczytać o cardio.
Efekty? Zależy. U niektórych widać po tygodniu, u innych dopiero po miesiącu.

ORBITREK przed i po treningu

25 paź 2013 - 10:53:08

zależy od diety jaką trzymasz i od intensywności, częstotliwości treningu....Dobrze zmieniać urządzenia, np jeden trening na orbitreku, drugi na bieżni lub pol na pol, ale bez żadnych przerw, zeby organizm nie przyzwyczaił się za bardoz do jednego rodzaju ćwiczeń, bo wtedy spalnie nie jest tak efektywne....Ja ćwiczyłam godzinę mimimum 5 razy w tyg i bez specjalnej diety, tylko zdrowe odżywianie itp, schudłam 9kg w 3 miesiące a od 2 waga nie drgnęła już bo się przyzwyczaiłam, robię tylko podtrzymanie bo lubię jeść....

ORBITREK przed i po treningu

25 paź 2013 - 11:05:32

ja aktualnie nie ćwiczę, ale jak chodziłam na siłkę, to konkretne efekty były mniej więcej po miesiącu, ćwiczyłam 3 razy w tygodniu, ale na różnych sprzętach, więc trudno mi powiedzieć na 100%, jaki był w tym udział orbitreka
nie stosowałam specjalnej diety, ani wspomagaczy, starałam się racjonalnie odżywiać
babka z siłowni mówiła, że właśnie orbitrek i steper dają najlepsze efekty

ORBITREK przed i po treningu

16 gru 2013 - 07:48:49

Ja biegam na orbim od połowy sierpnia i staram się ćwiczyć codziennie po godzinie na najmniejszym obciążeniu bez specjalnej diety i wspomagaczy,tylko pas neopreonowy na brzuchol.Śmiało mogę polecić bo przez ten czas schudłam 8kg!!!Pozbyłam się boczków,nogi wyszczuplały,ramiona- no ogólnie widzę(nie tylko ja)zdecydowaną poprawę wyglądu.Powodzenia:-)

ORBITREK przed i po treningu

23 gru 2013 - 02:37:44

Ja biegam codziennie po 2h i faktycznie widzę efekty.

ORBITREK przed i po treningu

23 gru 2013 - 02:46:09

ja zaczynam po nowym roku:)) chodząc na kijki ,widziałam efekty więc na orbiterku będą duuuuużo większe:) ale wiadomo każda z nas ma inny organizm:)

ORBITREK przed i po treningu

01 mar 2024 - 10:38:16

Różne ćwiczenia i do tego obciążenie - https://hop-sport.pl/hantle/zestaw-hantli-zeliwnych-2x15kg-z-przeduzanym-gryfem/5902308215535?source=hantle&source_id=284 Na pewno zauważysz dużą różnicę. Zmiana nie nastąpi od razu, ale stopniowo, powinna być mocna. I ogólnie - to działa.
Szybko powinny być widoczne duże zmiany.

ORBITREK przed i po treningu

07 mar 2024 - 12:57:23

Wiodącym dostawcą urządzeń fitnessowych w naszym kraju jest firma https://sportsartfitness.pl/ Szczerze polecam Wam kontakt z nimi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaż a trening