Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:06:52

Hej. Zastanawiam się nad kupnem takiego laseru na allegro ceny od 900 zł ale jeśli już to wydałabym 1500-2900
Myślicie że takie depilatory faktycznie coś dają czy lepiej udać się do salonu kosmetycznego ?
I wgl. czy depilacja laserowa w gabinecie to naprawde absolutny koniec depilacji na całe życie??
Jeśli któraś z pań ma takowy sprzęt to prosze o informacje i opinie.
Pozdrawiam

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:11:14

dołączam się do pytania .
ja to czytałam że pozbyć włosów całkowicie da się tylko u blondynek bo one przeważnie mają cienkie i jasne włosy , a brunetki nie pozbędą ich się już tak do końca życia bo mają ciemniejsze i grubsze włosy .

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:12:48

ja mam depilator laserowy me my elos, ale nie mogę jeszcze na jego temat dużo powiedzieć, bo mam go jakieś 2 miesiące. na razie widzę efekty, ale nie wiem jak długotrwałe one są. :)

Cytat
Moli93
dołączam się do pytania .
ja to czytałam że pozbyć włosów całkowicie da się tylko u blondynek bo one przeważnie mają cienkie i jasne włosy , a brunetki nie pozbędą ich się już tak do końca życia bo mają ciemniejsze i grubsze włosy .
właśnie depilatory laserowe lepiej usuwają te ciemne włosy ( im włos ciemniejszy, a skóra jaśniejsza tym lepiej laser trafia w cebulkę ). np. ciężko usunąć meszek nad ustami :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 00:14 przez olejna.

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:19:18

a czy to boli choć troche?

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:19:52

Łatwiej usuwają się ciemne włosy.

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 00:25:46

ale ty pytasz o laser IPL? Bo to oczywiscie nie depilacja laserowa.. tak tylko się ją zwie, zeby przyciągnac klienta:P

Ja juz korzystalam z depilacji LSD i IPL, jesli masz pytania pisz na priv :)

A wszystko zalezy od tego ile mozesz przeznaczyc kasy :)

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 14:42:08

czytałam w opisie na allegro że jak włosy są za ciemne to urządzenie się wyłącza... no co to za logika

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 14:47:19

Cytat
Moli93
dołączam się do pytania .
ja to czytałam że pozbyć włosów całkowicie da się tylko u blondynek bo one przeważnie mają cienkie i jasne włosy , a brunetki nie pozbędą ich się już tak do końca życia bo mają ciemniejsze i grubsze włosy .

Bzdura! Jest dokładnie na odwrót - to u blondynek o cienkich włosach depilacja nie ma większego sensu, im włos ciemniejszy i grubszy, tym depilacja laserowo skuteczniejsza.
Jestem po depilacji laserem diodowym Light Sheer (pachy i bikini) - jeśli ktoś jest zainteresowany - mogę napisać na priv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 14:49 przez adulus81.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Depilator laserowy

21 lut 2013 - 15:51:29

taki domowym laserem nigdy nie uzyskacie takiego efektu jaki zagwarantuje taka profesjonalna depilacja laserowa a akurat wiem z doświadczenia, bo miałam taka przeprowadzoną, z resztą jeśli ten laser kosztuje 1500-2900, a taki u kosmetyczki 160 tysięcy...to chyba nie ma raczej wątpliwości, który jest lepszy :/ te 2900 zł przeznaczyć możesz na serię zabiegów laserem i będziesz miała spokój na jakieś 8-10 lat, a tak to tylko stracisz kasę

Depilator laserowy

22 lut 2013 - 21:09:49

nie sądzę bym straciła na tym kasę chyba że to wcale nie działa a jeśli mam spokój na 8 lat to już wole mieć swój domowy i "depilować " się kiedy chcę i gdzie chcę.
Poza tym przecież nie kupimy sobie laser za około 100tyś. dlatego stworzono domowy na który wiele kobiet może sobie pozwolić.

Depilator laserowy

22 lut 2013 - 21:19:55

Cytat
cukierka140395
nie sądzę bym straciła na tym kasę chyba że to wcale nie działa a jeśli mam spokój na 8 lat to już wole mieć swój domowy i "depilować " się kiedy chcę i gdzie chcę.
Poza tym przecież nie kupimy sobie laser za około 100tyś. dlatego stworzono domowy na który wiele kobiet może sobie pozwolić.

Patrząc na to ile kasy przeznaczysz na domowy "laser", to bardziej kalkuluje się Tobie pójście do kosmetyczki na zabiegi ze względu na to jaki posiada ona sprzęt. Lepiej Ci wyjdzie usunięcie zarostu u kosmetyczki kilkoma wizytami, niż używanie takiego badziewia (takie moje zdanie o tym cudzie) w domu. Dodaj do tego czas i kasę za prąd, do którego urządzenie będzie podłączone.
Do tego takie coś ma słabą lampę na 100%, więc więcej razy tego użyjesz niż wizyt u kosmetyczki odbędziesz.
Takie coś nie boli, ewentualnie trochę szczypie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-22 21:21 przez ffff.

Depilator laserowy

22 lut 2013 - 21:20:56

Cytat
cukierka140395
nie sądzę bym straciła na tym kasę chyba że to wcale nie działa a jeśli mam spokój na 8 lat to już wole mieć swój domowy i "depilować " się kiedy chcę i gdzie chcę.
Poza tym przecież nie kupimy sobie laser za około 100tyś. dlatego stworzono domowy na który wiele kobiet może sobie pozwolić.
na pewno po takim domowym laserze nie będziesz miała spokoju 8 lat, może nawet nie rok, a taki profesjonalny laser usuwa włosy na zawsze, choć zalecana jest poprawka raz w roku dla 100% pewności, ale nie jest konieczna.

polecam obejrzeć filmiki nt depilacji nissiax83 (nie wiem, czy mogę wstawić linki)

Depilator laserowy

22 lut 2013 - 22:01:50

Też chciałam kupić taki laser, ale przy takim domowym laserze musisz spędzić o wiele więcej czasu niż u kosmetyczki i może to nie dać chcianego efektu. Więc ja stwierdziłam, że nie mam tyle cierpliwości i chodzę do kosmetyczki.
A jeśli chodzi o bląd włoski to jest na odwrót. Promienie idą lepiej po ciemniejszych włoskach do cebulek, bo bląd włoski powodują, że te promienie mogą się odbijać i nie dawać takiego efektu- tak mi wytłumaczyła kosmetyczka kiedy chciałam dodatkowo zrobić nogi. A depilacje laserową dla lepszego efektu warto powtórzyć po ok 2-3 latach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-22 22:03 przez emo_pamela.

Depilator laserowy

27 lut 2013 - 22:01:48

Depilator laserowy? Na czymt o właściwie polega? To depiluje włosy osłabia cebulki aż w koncu nie będą odrastały czy jak? ?ja tam wole zabiegi laserowej depilacji chyba

Depilator laserowy

27 lut 2013 - 22:07:07

Domowa depilacja laserowa - nie od dziś wiadomo, że to pic na wodę. Wystarczy poszukać takie informacje poszukać na zagranicznych stronach internetowych, gdzie Panie mają dużo kasy i mało mózgu ;) i kupują takie głupoty licząc na cud. A CUDÓW NIE MA.
KOsmetyczka i jeszcze raz kosmetyczna, a co najważniejsze WYKWALIFIKOWANA. Z włąsnego doświadczenia polecam zabiegi laserem diodowym.
I jeśli ktoś sądzi, że to nie boli to grubo się myli. Mnie osobiście mniej boli wosk ;) tylko wiadomo efekty na długi czas przy laserze. I na skórze pozostaje mały obrzęk, więc nadal chcecie sobie robić to same?

Nie dajcie się naciagnąć, bo to nic nie daje, a w najgorszym wypadku mozecie sobie zrobić krzywdę

Cytat
emo_pamela
Też chciałam kupić taki laser, ale przy takim domowym laserze musisz spędzić o wiele więcej czasu niż u kosmetyczki i może to nie dać chcianego efektu. Więc ja stwierdziłam, że nie mam tyle cierpliwości i chodzę do kosmetyczki.
A jeśli chodzi o bląd włoski to jest na odwrót. Promienie idą lepiej po ciemniejszych włoskach do cebulek, bo bląd włoski powodują, że te promienie mogą się odbijać i nie dawać takiego efektu- tak mi wytłumaczyła kosmetyczka kiedy chciałam dodatkowo zrobić nogi. A depilacje laserową dla lepszego efektu warto powtórzyć po ok 2-3 latach.

Zgadza się ciemne włosy lepiej się usuwa laserem niż blond. A jeśli jest duży kontrast -> ciemne włosy jasna cera to już ideał ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 22:09 przez claudyn.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieudana dziara. Totalna załamka.