Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:31:46

Wyjezdzam na wakacje nad morze. Niestety od zawsze mialam kompleks... Wydawalo mi sie ze jestem gruba, wstydzilam sie chodzic w krotkich spodenkach, nie opalalam sie. Od 2 lat wazę mniej bo 11 kg udalo mi sie zrzucic teraz mam 52. Jako dziecko chorowalam nie cwiczylam na wf... od pdst do konca gim nie wiedzialam co to wf...dopiero od liceum zaczelam cwiczyc, chodzilam na silownie...I nic. Mam blade nieumiesnione kompletnie cialo...wstydze sie go i nie wiem jak bd miala jechac nad morze kiedy bd wstydzila sie wejsc w stroj kapielowy bo mam na tym pkt obsesje...myslicie ze to jest jakas bariera ? co wy sadzicie

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:34:11

kierunek psycholog. Przy 52 kg nie mozna byc grubym.

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:35:10

mam podobnie....

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:35:46

Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git
Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git
Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 17:37 przez mysia_84.

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:39:49

Cytat
mysia_84
Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git

Ale po co solarium? Blade nie oznacza brzydkie.

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:40:04

ja jak pewnego lata wstydziłam się mojego ciała, to zakupiłam ładny strój jednoczęściowy :) na następny rok już wyglądałam lepiej :)

może poćwicz teraz, jaki masz problem? Na pewno będziesz do wakacji wyglądać lepiej, poza tym - kto w tym całym tłumie na plaży zwróci większą uwagę na niedoskonałości twojego ciała?:)

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:40:43

przyjaciółka napewno pomoże dobrac i coś w czym będziesz się ładnie prezentować :) poza tym ważysz malutko, a ćwiczenia kilka razy w tygodniu napewno do lata pomogą Ci umięśnić nóżki i reszte ciałka :) powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:47:33

Cytat
dynka0
Cytat
mysia_84
Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git

Ale po co solarium? Blade nie oznacza brzydkie.
tezmyslalam o solarium... wy sobie nie wyobrazacie... blada jestem tak,ze niektorzy mowia ze biala jak sciana....

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:52:27

Nie mowie,ze blade jest fe,ale z tego co autorka napisala-przeszkadza jej bladosc,to smialo,pare wizyt w solarce nikomu nie zaszkodzilo;) a poprawi samopoczucie znacznie
Nie mowie,ze blade jest fe,ale z tego co autorka napisala-przeszkadza jej bladosc,to smialo,pare wizyt w solarce nikomu nie zaszkodzilo;) a poprawi samopoczucie znacznie
Nie mowie,ze blade jest fe,ale z tego co autorka napisala-przeszkadza jej bladosc,to smialo,pare wizyt w solarce nikomu nie zaszkodzilo;) a poprawi samopoczucie znacznie
Nie mowie,ze blade jest fe,ale z tego co autorka napisala-przeszkadza jej bladosc,to smialo,pare wizyt w solarce nikomu nie zaszkodzilo;) a poprawi samopoczucie znacznie
Nie mowie,ze blade jest fe,ale z tego co autorka napisala-przeszkadza jej bladosc,to smialo,pare wizyt w solarce nikomu nie zaszkodzilo;) a poprawi samopoczucie znacznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 17:55 przez mysia_84.

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:58:27

uwierz ludzie maja tyle wlasnych problemow ze nikt nie zwroci uwagi na to jak wygladasz

Strój kąpielowy a ciało

18 lut 2013 - 17:59:48

Cytat
dynka0
Cytat
mysia_84
Ciesz sie ze schudlas,dobierz ladny stroj na pewno znajdziesz kogos,kto pomoze w doborze,troszku solarium i bedzie git

Ale po co solarium? Blade nie oznacza brzydkie.

Alabastrowe nie oznacza brzydkie. A w większości ludzkich przypadków blade oznacza sinawe, żółtawe, żyłki na udach etc.

Autorko, ja mam ten sam problem z ciałem, wstyd wystawić nogi na słońce po zimie, bo wyglądają nieestetycznie i opalają się ciężko na słońcu. Dlatego na wiosnę chodzę 2-4 razy na solarium przed pierwszym słonkiem i to duuuuużo pomaga, a nie wygląda sztucznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jestem gruba ???