Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Prostownica tytanowa

4 minuty temu

transport i spedycja

47 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:52:54

Cytat
miruker
dziewczyno, facet się troszczy o Ciebie :) ja go nie zjeżdżam, bo co w tym złego, że rozmawia z Tobą otwarcie o tym, co myśli? :)
zależy, jak Ty się czujesz, a z tego, co czytam, to się z nim zgadzasz ;) więc gdzie problem? idźcie razem biegać, a potem spalać hymmmm na inne sposoby :D

Nic... dopóki nie zacznie poprawiać w niej następnych części ciałazły/b] teraz sugeruje poprawę brzuszka, za jakiś czas biustu, a jeszcze później coś tam jeszcze. Byłabym czujna.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:53:10

Ja mam płaski brzyszek a mój chłopak piwny mięsień:D
On powiedział,że ma dosyć i zacznie robić brzuszki a ja sama z siebie zaproponowałam że bd robić z nim dla towarzystwa mi brzuszki nie zaszkodziły:D a jemu pomogły:) Więc bierz się do roboty- we 2 raźniej

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:56:41

no ja to słyszę ,że jestem SUCHA chociaż nie jestem :) ale fajnie ,że zaproponowała coś wspólnie,ja jak ide z moim na rolki to pilnuje żebym czasem nie schudła :D

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:58:57

Niby fajnie, że Cię motywuje, ale też zależy, czy naprawdę Ci przybyło, czy chłopak ma jakieś fanaberie.. Mojej przyjaciółce chłopak (jest szczupły) powiedział, żeby się wzięła za siebie, bo źle razem wyglądają, bo się taka OKRĄGŁA zrobiła.. ważyła wtedy 51kg przy wzroście 163cm, a wcześniej może z 2kg mniej, więc sorry..

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 09:59:17

ja na zimę zawsze się trochę zapuszczę - z natury jestem szczupła ale na zimę wole trochę przytyć bo inaczej mi strasznie zimno :) na wiosne gdy sie dzień robi dłuższy zaczynam ćwiczyć spacerować biegać- aż chce się wtedy żyć :) Sama się motywuję bo lubię ruch ale mojemu mężowi zwróciłam uwagę że To jemu bęben rośnie i tez się wziął za siebie :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:04:22

Cytat
kukurydzakukurydza
Mimo,ze w zartach,ale sie przejelam.Facet do mnie powiedzial,ze troche mi sie przytylo i moglabym cos pocwiczyc.Wiekszosc z was zaraz zmiesza go z blotem...Ale czy to zle,ze chce abym byla szczupla?

rozumiem, że on ćwiczy i jest super wyrzeźbiony?:) skoro roszczy sobie prawo do wydawania takich opinii:)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:06:25

ja od dzisiaj się biorę za siebie, zero chipsów, zero słodyczy.
RYBY SAŁATA WODA heh :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:08:28

Marzę o mężczyźnie w przyszłości, który powie mi "kochanie, a może coś porobimy razem żeby wrócić do formy sprzed roku?" a nie "kochanie dla mnie i tak wyglądasz pięknie"-podczas gdy ja przeobrażam się w potwora :P

A w Twoim przypadku wszystko zależy od tego, czy przytyłaś 2,5,10 czy 20kg. Bo jeśli facet ma obsesję i każdy kg zauważy to bez przesady ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 10:09 przez monisia_key.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:12:00

Cytat
pola55
Cytat
miruker
bo co w tym złego, że rozmawia z Tobą otwarcie o tym, co myśli? :)

Nic... dopóki nie zacznie poprawiać w niej następnych części ciałazły/b] teraz sugeruje poprawę brzuszka, za jakiś czas biustu, a jeszcze później coś tam jeszcze. Byłabym czujna.

przeczytaj też dalszą część zdania ;)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:12:16

jak lubi wieszaki to ok, rób coś z tym :)

ja tam na szczęście niczego nie muszę zrzucać :) póki co jestem wyrzeźbiona

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:12:18

Cytat
monisia_key
Marzę o mężczyźnie w przyszłości, który powie mi "kochanie, a może coś porobimy razem żeby wrócić do formy sprzed roku?" a nie "kochanie dla mnie i tak wyglądasz pięknie"-podczas gdy ja przeobrażam się w potwora :P
no to jest demotywator :) Najważniejsze czuć się samej ze sobą dobrze bo jakieś frustracje mogą się źle odbijać na związku- a ćwiczenia powodują wydzielanie sie endorfin wiec sam spacer relaksuje i powoduje ze jesteśmy szczęśliwsze :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:14:41

oj tam oj tam :) lepiej ze powiedział wprost i że zaproponował ci pomoc w tym ,:)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:23:12

Sczerośc to dobra cecha :-)

ale po za tym żebyście razem ćwiczyli itd kup jakis balsam np Eveline 3D taki czerwony rozgrzewający ... niech masuje :) brzuszek, udka ... połaczcie przyjemne z pozytecznym

POWODZENIA

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:29:20

szczerze? odchudzam się teraz, tylko i wyłącznie dla siebie. JA chcę się sobie bardziej podobać i jednocześnie cieszę się, że mój facet mówi mi właśnie "kochanie dla mnie i tak wyglądasz pięknie". Jak ktoś nie ma własnej motywacji to chała odchudzać się dla kogoś innego. Bez sensu. Ale to tylko moje zdanie i odczucie.

btw jakby mi koleś tak powiedział to chyba by nastąpiła u mnie taka chamska zwykła reaktancja :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 10:30 przez sadir.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 10:31:39

Cytat
malmie
Dobrze, że Cię motywuje. Biegaj razem z nim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przebarwienia po trądziku