Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:03:14

Też bym chciała żeby mój zaoferował wspólne bieganie, albo jakiś inny sport :(

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:12:53

Mojego kiedyś zmotywować do ćwiczeń to tragedia. Też mi kiedyś powiedział, jak już byłam tu i ówdzie szersza, że niedługo stracę wcięcie w talii, więc wzięłam się za siebie.
Ale od kiedy ja ćwiczę to i on się za siebie wziął.
Lubię jak mój mężczyzna mówi mi, że lepiej jakbym nad sobą popracowała bądź inne uwagi, bo wiem nad czym pracować.

Cytat
pola55
Nic... dopóki nie zacznie poprawiać w niej następnych części ciałazły/b] teraz sugeruje poprawę brzuszka, za jakiś czas biustu, a jeszcze później coś tam jeszcze. Byłabym czujna.

Taaak! Doszukujmy się podtekstów w każdym zdaniu faceta! Juhu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 11:17 przez ffff.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:17:26

Cytat
sylvii_87
z jednej strony to dobrze, że chce Cię motywować i jak jeszcze zaoferował że będzie z Tobą biegał :) ale z drugiej powinien też tolerować Cię taką jaka jesteś :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:19:05

Zazdroszcze Ci że chłopak mówi Ci wprost że masz coś ze sobą zrobić, Ja mam ten problem że jak pytam swojego męża czy nie za gruba jestem to słysze " nie kochanie dobrze wyglądasz" a wiem że tak nie jest.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:34:00

Ja cwicze sama dla siebie bo wiem ze moj facet nigdy nie powie mi czy cos zle wyglada jestem dosc szczupla 56kg 168cm ale od zajadania slodyczy i obfitych swiat zgromadzilam troche tluszczyku na brzuszku od nowego roku mam postanowienie i sobie cwicze dla siebie ;) Jak pytam mojego co by zrobil gdybym przytyla to mowi nie dopuscisz do tego ;)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:40:17

a ja mojego nie mogę zmusić,żeby mnie tak trochę nawyzywał i zmotywował -,- A tak serio to ja też bym się na pewno nie obraziła,a wzięła za siebie i pokazała,że potrafię ; ) Jeśli oczywiście sam się ruszy,a nie będzie leżał plackiem i trzymał w ręku stoper:D

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:45:04

Cytat
miruker
dziewczyno, facet się troszczy o Ciebie :) ja go nie zjeżdżam, bo co w tym złego, że rozmawia z Tobą otwarcie o tym, co myśli? :)
zależy, jak Ty się czujesz, a z tego, co czytam, to się z nim zgadzasz ;) więc gdzie problem? idźcie razem biegać, a potem spalać hymmmm na inne sposoby :D

jest mnóstwo innych równie skutecznych sposobów na zbicie tłuszczyku we dwoje :D:D

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:56:51

Cytat
olgate
Też bym chciała żeby mój zaoferował wspólne bieganie, albo jakiś inny sport :(
mój najchetniej mnie dokarmia wiec ja przejelam inicjatywe

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 11:59:27

oj jak ja bym chciała żeby mój mąż chciał ze mna troche pobiegac:)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 12:03:39

mi kiedys facet tez delikatnie powiedział,że trochę mi sie przytyło. a że sam ma nie mały brzuszek zmieniłam troche nasze menu. i obojgu nam to wyszło na zdrowie. Wolę szczerość w zwiazku niz miałby mi mówic że ślicznie wyglądam mimo nadwagi, a potem oglądać się za szczupłymi. Lepiej i łatwiej zrzucic 5kg niz 15kg...

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 12:06:27

Bardzo dobrze, ze Ci powiedzial.

zweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 12:09:11

Zazdroszczę, chciałabym, żeby mój facet mnie tak motywował, a nie karmił czekoladkami ;)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 14:28:47

Cytat
Zywieczdroj
Mój były też mi mówił czasem ,że mi się przytyło.
pózniej sama spojrzałam na siebie i stwierdziłam ,że nie jestem już szczuplutką laseczką.

Zawsze ważyłam 59kg przy wzroście 167. ( nie byłam bardzo chuda , taka w sam raz ).
A jak on mi powiedział że przytyłam ważyłam 71kg.

Wyjechał za granicę do pracy i chciałam mu zrobić niespodziankę!
Tak się zmotywowałam.. biegałam, gotowałam zdrowe zupy, aż schudłam do 59 kg w 2 miesiące.

A po kolejnych miesiącach schudłam do 49 kg.

Odchudzanie wciąga.;/

co Ty gadasz....ale fajnie
ja waze juz 70:( przy 168cm wz
ale nie umiem byc na diecie
wole cwiczenia
Teraz jem cały czas zdrowo ale ważę ok 55 kg i ciągle utrzymuje tą wagę.

Schudnij sama dla siebie !

Co najlepsze.. mój były powrócił spojrzał na mnie i mówi "teraz taka chuda buzia Ci nie pasuję" HAHAHA.

Wyśmiałam go i odchudzałam się dalej ;)
Cytat
pola55
Cytat
miruker
dziewczyno, facet się troszczy o Ciebie :) ja go nie zjeżdżam, bo co w tym złego, że rozmawia z Tobą otwarcie o tym, co myśli? :)
zależy, jak Ty się czujesz, a z tego, co czytam, to się z nim zgadzasz ;) więc gdzie problem? idźcie razem biegać, a potem spalać hymmmm na inne sposoby :D

Nic... dopóki nie zacznie poprawiać w niej następnych części ciałazły/b] teraz sugeruje poprawę brzuszka, za jakiś czas biustu, a jeszcze później coś tam jeszcze. Byłabym czujna.

haha dobre:P
biust mam zajebisty i cala reszte wiec nie czepi sie napewno:P
Cytat
pauli05
Cytat
kukurydzakukurydza
Mimo,ze w zartach,ale sie przejelam.Facet do mnie powiedzial,ze troche mi sie przytylo i moglabym cos pocwiczyc.Wiekszosc z was zaraz zmiesza go z blotem...Ale czy to zle,ze chce abym byla szczupla?

rozumiem, że on ćwiczy i jest super wyrzeźbiony?:) skoro roszczy sobie prawo do wydawania takich opinii:)

tak,jest szczuply i biega,wiec zaproponowal to i mi.
chyba lepiej,ze chce apatrzec na mnie szczupla niz na inne chude laski?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 14:33 przez kukurydzakukurydza.

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 14:37:56

skoro nie powiedzial tego w chamski sposob to w czym problem ? fajnie, ze chce z Toba biegac, to zasze lepsze niz wspolne siedzenie przed tv :)

zrzuć brzuszek kochanie

01 lut 2013 - 15:00:14

Kochana trzeba uszczęśliwiać swojego mężczyznę ;)

Powodzonka!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.