Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za duzy biust?

22 lis 2012 - 19:26:42

hej dziewczyny,

Patrząc ostatnio na "trendy" bardzo okazałym biustem jest już miseczka C.....
Sama mam rozmiar 70G i zastanawiam się czy nie jest za duży.....
kręgosłup mnie nie boli, nie przeszkadza mi on, ale czasem słyszę komentarze, że jest za duży
Mam 175 cm wzrostu

za duzy biust?

23 lis 2012 - 21:28:39

Może zamiast patrzeć na "trendy" niewiedzy w rozmiarach biustonoszy lepiej poczytać trochę o brafittingu? ;)

Takie cóś jak "miseczka C" nie istnieje (sama literka nie oznacza żadnego rozmiaru), jak stanik jest dobrze dobrany to 65C czy 75C jest biustem naprawdę niewielkim :)

Popatrz tu:

http://bfcidade.files.wordpress.com/2010/04/naprawde-duze-biusty2.jpg




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 21:30 przez takaona.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 12:08:55

O coś dla mnie! Zawsze mam problem z doborem dobrego, wygodnego i nośnego stanika.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:22:59

Cytat
kitzzy
O coś dla mnie! Zawsze mam problem z doborem dobrego, wygodnego i nośnego stanika.

To zapraszam na forum Lobby Biuściastych, na strony Stanikomania i Balkonetka, a jak masz możliwość to koniecznie odwiedź jakiś sklep z brafittingiem (adresy: http://stanikowamapa.prv.pl/) :)

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:26:16

jak jest jedrny to jest git, nie sugeruj sie anorektycznymi modelkami, o sylwetce 11letniego chłopca... wazne zeby piersi byly zadbane i jędrne, kobiece kształty zawsze są w cenie.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:29:18

ćwicz, ujędrniaj i po prostu dbaj o nie.

Za duży jest wtedy gdy zaczynają się problemy ze zdrowiem (mi tylko biust dokucza kiedy biegam albo skaczę, ale i tak jakoś niezbyt boleśnie, ot po prostu bardziej odczuwalny jest;) )

Cytat
takaona
Może zamiast patrzeć na "trendy" niewiedzy w rozmiarach biustonoszy lepiej poczytać trochę o brafittingu? ;)

Takie cóś jak "miseczka C" nie istnieje (sama literka nie oznacza żadnego rozmiaru), jak stanik jest dobrze dobrany to 65C czy 75C jest biustem naprawdę niewielkim :)

Popatrz tu:

http://bfcidade.files.wordpress.com/2010/04/naprawde-duze-biusty2.jpg


Gdybym miała się tym sugerować to w żadnym sklepie pod ręką nie znalazłabym "cyckonosza" do 60zł dla siebie. A ja wolę mieć większy wybór w szufladzie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 17:38 przez roorek.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:33:17

Nie jest za duży, tylko przy Twoim wysokim wzroście oraz szczupłej sylwetce rzuca się to w oczy :)

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:36:54

ja przy wzroście 164 nosze biustonosz 75i i mój biust wcale nie jest ogromny :)

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:46:36

ja dla odmiany mam malutki biust 60C,D / 65B,C i cóż...

soso - tym 11 letnim chłopcem to przesadziłaś ;) uważajcie na słowa drogie Panie bo kogoś może to urazić

piersi nie są za małe/za duże są NASZE - dbajmy o każde, ważne że są ZDROWE :)

a dla faceta? PIERSI to PIERSI - grunt, że są i że są "jego" (na jego kobiecie) :))

za duzy biust?

24 lis 2012 - 17:52:25

Cytat
rastagirl
ja dla odmiany mam malutki biust 60C,D / 65B,C i cóż...

soso - tym 11 letnim chłopcem to przesadziłaś ;) uważajcie na słowa drogie Panie bo kogoś może to urazić

piersi nie są za małe/za duże są NASZE - dbajmy o każde, ważne że są ZDROWE :)

a dla faceta? PIERSI to PIERSI - grunt, że są i że są "jego" (na jego kobiecie) :))

.. tak jak mały penis?:D kochać będziemy -no matter what- ale czy będzie się podobać?:)

ważne żeby był jędrny ;)
I piersi bywają za duże, współczuję kobietom, które mają gigantyczny biust. Życie z takim łatwe nie jest.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 20:57:24

Cytat
roorek
ćwicz, ujędrniaj i po prostu dbaj o nie.

Za duży jest wtedy gdy zaczynają się problemy ze zdrowiem (mi tylko biust dokucza kiedy biegam albo skaczę, ale i tak jakoś niezbyt boleśnie, ot po prostu bardziej odczuwalny jest;) )
Cytat
takaona
Może zamiast patrzeć na "trendy" niewiedzy w rozmiarach biustonoszy lepiej poczytać trochę o brafittingu? ;)

Takie cóś jak "miseczka C" nie istnieje (sama literka nie oznacza żadnego rozmiaru), jak stanik jest dobrze dobrany to 65C czy 75C jest biustem naprawdę niewielkim :)

Popatrz tu:

http://bfcidade.files.wordpress.com/2010/04/naprawde-duze-biusty2.jpg


Gdybym miała się tym sugerować to w żadnym sklepie pod ręką nie znalazłabym "cyckonosza" do 60zł dla siebie. A ja wolę mieć większy wybór w szufladzie ;)

Wolna wola, ja tam wolę zapłacić więcej i mieć staników mniej, ale za to wygodne i dobrze dobrane (w których można na głowie stawać i nic nie skacze ani nie boli), i zachować dzięki temu ładny biust i zdrowy kręgosłup :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 20:58 przez takaona.

za duzy biust?

24 lis 2012 - 21:04:13

ja tam nadal nie mam pojęcia jaki noszę rozmiar ;D mam jakieś niewymiarowe , nic na mnie nie pasuje jak trzeba

za duzy biust?

24 lis 2012 - 21:10:36

moja siostra ma 65J.. i strasznie obciąza jej to kręgosłup.. ma w planach zmniejszenie

za duzy biust?

24 lis 2012 - 21:13:38

moze jakbys zapodala zdjecia to bysmy okreslily, czy jest az tak zle, ale wydaje mi sie ze nie jest tragicznie

za duzy biust?

25 lis 2012 - 00:18:06

Cytat
annabeth
ja tam nadal nie mam pojęcia jaki noszę rozmiar ;D

To akurat można ocenić (przynajmniej orientacyjnie) bardzo łatwo, łap za miarkę i wpisz wyniki tutaj:

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling kawitacyjny - pomocy!