Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa- opinie

17 cze 2013 - 20:20:22

Ja robiłam depilacje laserem sptf i moge polecic, jestem 1,5 roku po i nadal mam gladkie nogi więc jest ok tu możecie zobaczyć i filmik z zabiegu i poczytać co to jest za zabieg http://www.laime.pl/depilacja-PTF.html

depilacja laserowa- opinie

18 cze 2013 - 10:40:49

O, a co to jest ta depilacja gem epi? ;>

depilacja laserowa- opinie

18 cze 2013 - 14:38:43

w salonie Laser de Lux w Sosnowcu używają LIGHTSHEER i według mojego rozeznania daje najlepsze efekty, a długo szukałam info. na ten temat i na moje ciemne włoski zadziałał super :) jeżeli chodzi o ceny to w tym salonie w porównaniu do innych na śląsku też mają konkurencyjne ceny, a to dla mnie tez miało znaczenie (dla zainteresowanych mają salony w całej Polsce), w każmy bądź razie ja polecam w Sosnowcu bo tam byłam i jak dla mnie wszystko ok zarówno obsługa jak i efekty zabiegu
Jestem bardzo zadowolona :-) Super atmosfera, super panie wykonujące zabiegi, efekty rewelacyjne, zabiegi robione były bardzo dokładnie. Panie które robią zabiegi mają szeroką wiedzę, więc zawsze pytam o różne rzeczy dotyczące problemów skórnych.Chętnie kogoś polecę w salonie w Sosnowcu i nie tylko :-) Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg :) Proszę pisać wiadomość na szafie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-18 14:41 przez meg7.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

25 cze 2013 - 15:09:38

jak dla mnie najlepsza jest depilacja laserowa w Studiu Laser mają najlepszy sprzęt, miła i fachowa obsługa, efekty się utrzymują naprawdę długo. Same zalety.

depilacja laserowa- opinie

03 lip 2013 - 08:23:22

Polecam depilacje laserową laserem LightSheer niesamowite efekty jestem po 3 zabiegach na łydki i dwóch na bikini :)
jeśli ktoś by sie zdecydował na depilacje mogę was polecić wtedy otrzymacie 20% zniżki na zabieg :) wiecej na priv :)

depilacja laserowa- opinie

03 lip 2013 - 08:31:19

Polecam ;D ceną może nie przyciągać, ale efekty są.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

07 lip 2013 - 14:20:45

wiecie jakby się tak zastanowić nad tym ile wydajemy na wosk, czy regularne wizyty u kosmetyczki to jednak depilacja laserowa nie jest wcale taka droga. A ma wiele zalet, a na pewno na jej korzyść przemawia to, że efekty są trwałe, można na bardzo długi czas się pozbyć niechcianych włosów. A jak będziecie miały jeszcze jakieś wątpliwości czy warto to przeczytajcie sobie ten artykuł http://kobieta.dziennik.pl/piekna-i-zdrowa/artykuly/430840,depilacja-laserowa-czy-warto.html

depilacja laserowa- opinie

07 lip 2013 - 14:34:06

Ja miałam wykonane 12 zabiegów na łydki efekt może zniknęło mi 60 % włosów, regularnie wykonywane , skórę mam jasną a włoski ciemne , zadowolona nie jestem. Na bikini miałam 8 zabiegów i zniknęło mi ok 90% włosków więc bardzo dobrze, i pachy też miałam 8 zabiegów straciłam ok 70% włosków.
Najbardziej zawiedziona jestem łydkami. Laser to IPL+RF.
Dodam może że wszytko było robione w odpowiednich odstępach , sugerowanych przez kosmetyczkę, żadnych strupków nie było ani żadnych poparzeń.
Jakieś dodatkowe pytania to odpowiem na priv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-07 14:34 przez ewe50015.

depilacja laserowa- opinie

09 lip 2013 - 13:51:04

Cytat
katka9000
O, a co to jest ta depilacja gem epi? ;>

o GEM-IPL możesz przeczytać tutaj: http://www.wellderm.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi/zabiegi-laserowe/depilacja-laserowa-gem-ipl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

30 lip 2013 - 10:41:41

Depilacja woskiem daje mi najlepszy efekt, a robię wszystko samodzielnie. Podejrzewam, że może chodzić po prostu o wosk do depilacji HB, który stosuję.
Tutaj po prostu efekt utrzymuje się maksymalnie długo, a głównie o to tutaj chodzi.

depilacja laserowa- opinie

30 lip 2013 - 15:55:20

no ale wosk ma ten minus, ze jednak najpierw trzeba te włosy zapuścić... czyli de facto gładką skórę ma się jakiś tydzień ...

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

31 lip 2013 - 10:42:09

Nie ma rozwiązań idealnych, ale skoro po tym wosku mam dużo mnie roboty z włoskami, to mi pasuje. To dla mnie najmniej lubiany element damskiej higieny.

depilacja laserowa- opinie

12 sie 2013 - 12:44:19

Jeśli chodzi o depilację laserową to ja miałam robioną laserem Vectus w centrum laseroterapii Elite w Warszawie przy ul Pereca. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Polecam, Wam dziewczyny. Teraz jest promocja tym bardziej warto skorzystać.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

20 sie 2013 - 11:26:34

Cześć,, czy któraś z Was robiła sobie depilację we Wrocławiu?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

29 sie 2013 - 10:51:48

Ciągła depilacja jest męcząca, ale depilacja laserowa jest nie do końca skuteczna. Robiono mi taki zabieg w Opolu i włoski nadal odrastają. Teraz wolę kupić sobie wosk do depilacji HB i sama robić depilację. Przynajmniej włoski tak szybko nie odrastają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tycie po TETRALYSAl